Quantcast

Crna Gora

ucka

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.763
Koliko ce proci dok Crna Gora ne zatrazi zvanicnu pomoc Srbije?
Sad kad nema Mila,kako ce oni jadni,sami?z:cry:
Godinu?Dve?Pet?
..Crna Gora s obziro na broj stanovnistva i sva ona prirodna bogatstva moze da postane lider standarda u regiji...dobrom ekonomskom politikom ocekuje sa da uz pomoc Evrope postane novi Monaco.. i na tome se radi...zato je i Milo morao da ode...

old-mne

Poznat
Poruka
7.574
Popke covjece dugo bilo, dodjes i odma lupis za medalju!!! Reci mi koliko su ti trajale terapije i sta kaze doktor, kakve su sanse da se izvuces? Ako u Lazi ne uspiju pokusaj i u Dobroti u Kotoru... :ok: Brz oporavak ti zelim.

gradac5

Ističe se
Poruka
2.058
i srbija bi da postane samostalna da ne placa crnogforske generale,narodne heroje crne gore,mnogobrojne zaboravljene kadrove,studente .....
crna gora se odvojila ali crnogorci nisu,

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.695
Zike prstani, covjek je za novogodisnje i bozicne praznike pusten doma, hoces da mu pozli, da nosis na dusi zivotinju!!!
ooo pa jel to neki Crnogorac? Jeli,da ti "nijesam" uverio mozda cast,"***** ti oca u prkno"?
ili se javljas,hoces da mi ponudis neke cigare?
evo meni marlboro lajt ako "imades" ja bih ti bio zahvalan...a i Milu...jako...

zike

Elita
Poruka
21.673
Zike prstani, covjek je za novogodisnje i bozicne praznike pusten doma, hoces da mu pozli, da nosis na dusi zivotinju!!!
:hahaha: Evo neću više :mrgreen:

p.s. Srećna ti nova godina, prije svega ti želim sreće i zdravlja, da ti porodica i drage osobe budu zdrave i srećne, a onda i da bude para (a kad ih kod nas nema :mrgreen:) i svega ostalog što poželiš

Moračanin

Veoma poznat
Poruka
11.436
Koliko ce proci dok Crna Gora ne zatrazi zvanicnu pomoc Srbije?
Sad kad nema Mila,kako ce oni jadni,sami?z:cry:
Godinu?Dve?Pet?
NO KRŠNA I SIROMAŠNA CRNA GORA NE HAJE NI ZA NEMANJE NI ZA MURATE NI ZA BONAPARTE: SVI ONI BIŠE PA I PREMINUŠE, I MAČ SVOJ O CRNOGRCE ĐEKOJI OKRVAVIŠE PA NESTAŠE, A CRNA GORA OSTADE DOVIJEKA I STRAŠNOGA SUDA, U SVOJOJ VOLJI I SLOBODI
Sveti Petar Cetinjski

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.