Crna Gora

Koliko ce proci dok Crna Gora ne zatrazi zvanicnu pomoc Srbije?
Sad kad nema Mila,kako ce oni jadni,sami?z:cry:
Godinu?Dve?Pet?

..Crna Gora s obziro na broj stanovnistva i sva ona prirodna bogatstva moze da postane lider standarda u regiji...dobrom ekonomskom politikom ocekuje sa da uz pomoc Evrope postane novi Monaco.. i na tome se radi...zato je i Milo morao da ode...
 
Popke covjece dugo bilo, dodjes i odma lupis za medalju!!! Reci mi koliko su ti trajale terapije i sta kaze doktor, kakve su sanse da se izvuces? Ako u Lazi ne uspiju pokusaj i u Dobroti u Kotoru... :ok: Brz oporavak ti zelim.
 
i srbija bi da postane samostalna da ne placa crnogforske generale,narodne heroje crne gore,mnogobrojne zaboravljene kadrove,studente .....
crna gora se odvojila ali crnogorci nisu,
 
Zike prstani, covjek je za novogodisnje i bozicne praznike pusten doma, hoces da mu pozli, da nosis na dusi zivotinju!!!

ooo pa jel to neki Crnogorac? Jeli,da ti "nijesam" uverio mozda cast,"***** ti oca u prkno"?
ili se javljas,hoces da mi ponudis neke cigare?
evo meni marlboro lajt ako "imades" ja bih ti bio zahvalan...a i Milu...jako...
 
Zike prstani, covjek je za novogodisnje i bozicne praznike pusten doma, hoces da mu pozli, da nosis na dusi zivotinju!!!

:hahaha: Evo neću više :mrgreen:

p.s. Srećna ti nova godina, prije svega ti želim sreće i zdravlja, da ti porodica i drage osobe budu zdrave i srećne, a onda i da bude para (a kad ih kod nas nema :mrgreen:) i svega ostalog što poželiš
 
Koliko ce proci dok Crna Gora ne zatrazi zvanicnu pomoc Srbije?
Sad kad nema Mila,kako ce oni jadni,sami?z:cry:
Godinu?Dve?Pet?

NO KRŠNA I SIROMAŠNA CRNA GORA NE HAJE NI ZA NEMANJE NI ZA MURATE NI ZA BONAPARTE: SVI ONI BIŠE PA I PREMINUŠE, I MAČ SVOJ O CRNOGRCE ĐEKOJI OKRVAVIŠE PA NESTAŠE, A CRNA GORA OSTADE DOVIJEKA I STRAŠNOGA SUDA, U SVOJOJ VOLJI I SLOBODI
Sveti Petar Cetinjski
 

Back
Top