Црна Гора да се третира као непријатељска, српска власт да престане им се улизивати

Evo ja kao Srbin iz Crne Gore da pitam zasto vi odmah siljite kuratz na Crnu Goru?
Zato što se čepite zapadnjacima .Kad ovo kažem mislim na vlast i na deo stanovništva.Ne na sve stanovnike.
Potraži značenje reči čepulja !
 
А Ви не знате да је Признање "независног Косова" од стране Црне Горе,
да је то педантно платио шиптарски нафтни Магнант, Беџет Пацоли? :confused:

Ево,да поделим нешто са Вама:


Слушај од Минута 10.50
 
Poslednja izmena:
Spajić je Srbin liberal, drugosrbijanac štobse reklo ;)

Amandmane koje je podneo su dobri:

1. Jasno se daje do znanja da nema generalizacije zločina i da su odgovorni samo pojedinci a ne narod.
2. Naglašava se poštovanje Dejtonskog sporazuma kao obaveznog i samim se sprečava zloupotreba rezolucije za politiku ukidanja RS.

To je najviše što ćemo ikad i dobiti. Treba završiti s tom pričom već jednom. Jedan front manje (a imamo ih koliko nećeš)
Sve tačno..

Međutim populističkoj vlasti u Srbiji i na Kosovu nikako ne odgovara da se odrekne zlatne koke.
 
Zapazio sam da Crnogorci (pravoslavni stanovnici CG kako da se etnički izjašnjavali) iz nekog razloga nas Krajišnike više cjene i poštuju nego Srbijance. Msm da i bosanske a pogotovo hercegovačke Srbe takođe više cjene/poštuju nego Srbijance koje poprilično gledaju sa visine.
@Perperius @Pilgrim @Brđanin @Demagogic
Volim sve Srbe gdje god bili. 😀 Mozda nam je mentalitet slicniji sa Krajisnicima
 
Ауторска: Као фол нова власт у Црној Гори пропагирао Вучић да је другачија, међутим иста антисрпска која хоће да гласа да је био геноцид у Сребреници и да се подржи независно Косово. Дачић и Вучић треба престану са лажима да је Црна Гора пријатељска, у Црној Гори само 30% се није одрекло Српства остали су антисрпски и као таква једино коректно је третирати их као непријатељи. Српска власт мора такођер да заустави Црногорску мафију која хара по Београду.

Охридског споразума, улизивања и паризера се никада нећемо одрећи макар Малта развалила на Евровизији!
 
Volim sve Srbe gdje god bili. 😀 Mozda nam je mentalitet slicniji sa Krajisnicima
To što pomenuh je moje lično zapažanje. Da su Krajišnici po mentalitetu bliži Crnogorcims nego Srbijancima to stoji. Meni je vazda bilo prijatnije u društvu sa Crnogorcima nego sa Srbijancima (u prosjeku).
 
Poslednja izmena:
Srbija nije priznala Kosovo, za sad.

Naravno da jeste, i to mnogo puta.

Kad smo tamo naselili 2 miliona Albanaca.
Kad smo odselili Srbe (ostao samo mali procenat).
Kad smo pobedili NATO.
Kad smo povukli naše institucije.
Kad smo prihvatili pozivni broj i registarske tablice.
Kad smo povukli naše gradonačelnike.
Kad smo povukli naše ljude iz policije.

Nego je lakše praviti se lud i kriviti druge. Sad su na red došli Crnogorci. Napredno nakaradno ;)
 
Naravno da jeste, i to mnogo puta.

Kad smo tamo naselili 2 miliona Albanaca.
Kad smo odselili Srbe (ostao samo mali procenat).
Kad smo pobedili NATO.
Kad smo povukli naše institucije.
Kad smo prihvatili pozivni broj i registarske tablice.
Kad smo povukli naše gradonačelnike.
Kad smo povukli naše ljude iz policije.

Nego je lakše praviti se lud i kriviti druge. Sad su na red došli Crnogorci. Napredno nakaradno ;)
Nismo to ništa MI radili, msm na narod. Nego Turci, komunisti i naprednjaci. Šiptare su Turci dovukli na Kosovo i oni su tamo postali većina još u 19-om vjeku. Kasnije im je Tito dodatno povećao broj puštajuči ih da ulaze iz Albanije.
 
Priznala je jos 2012. Godine. Briselskim sporazumom. Nego cutite, ne smijete da pisnete od Vucica.
Šta je trebalo da uradimo? Možda da krenemo goluruki na skuštinu i predsjedništvo? Išao sam ja više puta proteste za Kosovo, bio sam spreman da gutam suzavce i da me pendreče i hapse. Bilo nas je nekad i do 15.000. Iziđemo, vičemo 'Kosovo je srce Srbije', 'Vučiću ped*eru' po ulicama i ispred predsjedništva, poremetimo malo saobraćaj nakratko, odemo do ruske ambasade i na kraju do hrama Svetog Save da se pomolimo Bogu.
 
Nismo to ništa MI radili, msm na narod. Nego Turci, komunisti i naprednjaci. Šiptare su Turci dovukli na Kosovo i oni su tamo postali većina još u 19-om vjeku. Kasnije im je Tito dodatno povećao broj puštajuči ih da ulaze iz Albanije.

Naravno, nisam ni sumnjao da su svi drugi krivi. A šta je bilo u razdoblju od Titove smrti (1980) do pobune Albanaca (1998)? Što za tih 18 godina nije rešen problem? Zato što bilo koga zabole. Teritorija na kojoj imaš 10% svog naroda se prosto ne može sačuvati. To znaju i vrapci. Međutim, Srbi vole da političari prave budalu od njih tako što krivicu svaljuju na druge. Lepše zvuči "oteli nam" nego "sami smo krivi".
 
Naravno, nisam ni sumnjao da su svi drugi krivi. A šta je bilo u razdoblju od Titove smrti (1980) do pobune Albanaca (1998)? Što za tih 18 godina nije rešen problem? Zato što bilo koga zabole. Teritorija na kojoj imaš 10% svog naroda se prosto ne može sačuvati. To znaju i vrapci. Međutim, Srbi vole da političari prave budalu od njih tako što krivicu svaljuju na druge. Lepše zvuči "oteli nam" nego "sami smo krivi".
To je pitanje za srpsku političku elitu i za SANU. Ja nisam ni političar ni akademik. Kad je Tito umro nisam se ni rodio, a 1990-ih sam išao u vrtić i osnovnu školu.
 
To je pitanje za srpsku političku elitu i za SANU. Ja nisam ni političar ni akademik. Kad je Tito umro nisam se ni rodio, a 1990-ih sam išao u vrtić i osnovnu školu.

Pa nije ni bitno, ni ja ne znam šta se radilo u tom periodu, samo znam da problem nije rešavan. Razvlačimo ga decenijama i onda kad je dogorelo, sledi drama i kukanje. I na kraju dođemo do toga da krivimo Crnogorce. Naprsnuće pameti.
 
@SajaBg @megatron_sr
Jedino pravo rješenje za Kosovo je bilo izvršiti etničko čišćenje Šiptara sa Kosova. Po modelu kako su Bugari prognali par stotina hiljada Turaka iz Bugarske 1989. godine, dakle ne previše nasilno da se ne iziritira 'međunarodna' zajednica. Dok je postojala SFRJ to nije bilo moguće, jerbo u njoj ni nakon Tita nisu vlast preuzeli oni koji žele dobro Srbiji i srpskom narodu. Bugarska je i pod komunizmom bila nacionalna država bugarskog naroda i imala je patriotsku vlast. Todor Živkov i mnogi drugi bugarski komunistu su bili i bugarski nacionalisti. Ni 1990-ih pod vladavinom jugonostalgičara Crnogorca Slobe Miloševića i njegove crvene ženetine nije bilo moguće uraditi sa Šiptarima ono što su Bugari sa Turcima.
 
Poslednja izmena:
Jedino pravo rješenje za Kosovo je bilo izvršiti etničko čišćenje Šiptara sa Kosova.

To rešenje je probao Sloba pa došli Ameri. Evo transkript pregovora:

Ameri: vidimo ovde čistiš teritoriju od Albanaca, jesi pitao nekoga za dozvolu?
Sloba: pa nisam
Ameri: ok, cena za našu podršku je to i to... (baza, nato...)
Sloba: duvajte ga
Ameri: ok, onda mi stajemo na stranu Albanaca, oni su kooperativniji, moraćeš da prekineš vojnu akciju
Sloba: zabole me
Ameri: dobro, evo jedna vaspitna

Jbg, kad si glup u politici, tu nema dalje. Dakle, do nas je ;)
 
To rešenje je probao Sloba pa došli Ameri. Evo transkript pregovora:

Ameri: vidimo ovde čistiš teritoriju od Albanaca, jesi pitao nekoga za dozvolu?
Sloba: pa nisam
Ameri: ok, cena za našu podršku je to i to... (baza, nato...)
Sloba: duvajte ga
Ameri: ok, onda mi stajemo na stranu Albanaca, oni su kooperativniji, moraćeš da prekineš vojnu akciju
Sloba: zabole me
Ameri: dobro, evo jedna vaspitna

Jbg, kad si glup u politici, tu nema dalje. Dakle, do nas je
Ma kaki, to je zapadna propaganda. Nikakvog pokušaja etničkog čišćenja Šiptara sa Kosova od strane Beograda nije bilo, čak ni kad su Šiptari digli oružanu pobunu. Naša vojska i policija se puškarala sa UČK i to je to. Tzv. operacija 'potkovica' je providna izmljišljotina zapadnih službi da se proglasi humanitarna katastrofa i pravda bombardovanje, isto kao i Račak.

Otkud tebi neboluza da neko krivi Crnogorce za bilo šta u vezi Kosova? Krivimo kriminalnu i korumpiranu crnogorsku vlast za sramno priznanje Kosova (to je šačica ljudi), a ne crnogorski narod koji s tim nema nikave veze.
 
Ауторска: Као фол нова власт у Црној Гори пропагирао Вучић да је другачија, међутим иста антисрпска која хоће да гласа да је био геноцид у Сребреници и да се подржи независно Косово. Дачић и Вучић треба престану са лажима да је Црна Гора пријатељска, у Црној Гори само 30% се није одрекло Српства остали су антисрпски и као таква једино коректно је третирати их као непријатељи. Српска власт мора такођер да заустави Црногорску мафију која хара по Београду.
politika..zapad
 
🍏🍎🍐🍊

🐦‍⬛🇷🇸🇲🇪 Дачић о најави да ће Црна Гора гласати за резолуцију о Сребреници: Срамно и нечувено


Невероватно је да земља у којој Срби чине више од трећине становништва гласа за резолуцију којом се управо Срби представљају као геноцидан народ. Притом је ова Влада Црне Горе и дошла на власт највише захваљујући Србима и њиховој борби на чувеним литијама. Срамно и нечувено"

, изјавио је министар унутрашњих послова Ивица Дачић.


🚀 t.me/istocni_front
 
To što pomenuh je moje lično zapažanje. Da su Krajišnici po mentalitetu bliži Crnogorcims nego Srbijancima to stoji. Meni je vazda bilo prijatnije u društvu sa Crnogorcima nego sa Srbijancima (u prosjeku).
Koji srbijanci? Velika je razlika između severa i juga, pa čak i istoka i zapada.
Zapadna Srbija je maltene ista sa Bosnom i CG, mnogo sličnija tim krajevima nego Vojvodini npr.
 
Baš tako. Parlament Republike Srbije je priznao i osudio masakr u Srebrenici, a i dan danas ima ljudi koji to negiraju. To je gore nego Turska koja ne priznaje ni jedan zločin, oni makar nisu priznali ništa, a Srbija potpiše, a posle puj pike ne važi. AV je potpisao sa Trampom i preseljenje ambasade iz Tel Aviva u Jerusalim 🇮🇱 i na kraju ništa. Ko će više da veruje Srbiji ako je potpis njenih predstavnika tako ništavan?
Malo su puta Srbe izyebali za potpis; ukljucujuci Annex B u Rambujeu i izmenu Daytona u poslednjih par decenija, do SZO.
Nebi se cudio da od sad potpisuju i onda zabijaju noz u ledja.
Reciprocitet je uvek prieodni poredak stvari.
 

Back
Top