Crkva izmenila zakon

OK? :D tako piše u dokumentu "ok"? :D
ja sam gledao u nekoj emisiji pre možda par godina gde su doktori pričali o tome i sećam se da su napomenuli da se to ne podvodi kao bolest, kao na primer šizofrenija, depresija itd...e sad, da l' je to na bazi lobiranja ili istraživanja, ne znam, nit me zanima, jer se isti ponašaju i postupaju kao i str8 ljudi, a to što se neko firca mislim da je ipak njegova, odnosno njena intima koju nas ne treba da zanima.



propustio sam da vidim emisiju, ali nije ni bitno, jer se ne radi o ljudima iz emisije nego o svim na planeti.
crkva kao crkva ima da ispuši tu nema leba. prvo će da se transformiše u raznorazne savremene oblike, odricajući se nekih tekovina iz prošlosti (kao što uostalom je već počela poodavno da radi) a onda će na kraju da prdne u čabar :D

a sa tim psiholozima se potpuno slažem http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9095355&postcount=62


nisam bas sigurna u to sto tvrdis sa religijom i cabrom...ali kao sustinski demokrata jednostavno prihvatam d aljudi razlicito razmisljaju od mene...nikada u zivotu nisam zelela da se naganjam i ubedjujem..jer nekad je to jalov posao..to ne znaci da odustajem ...to samo znaci da cekam da neko sam ukapira:D
 
a te price ..hm fixa ..pa zar ne mislis da tu sad vec dolazi do zloupotreba..atpusten i odmah mase da je zato sto je *****
hm
pa kada poslodavac prilikom zaposljavanja pita sa kim se kreses
i sto uopste moras da pricas na poslu sa kim se kreses..mislim meni je to tako de gute
otpustiti nekog zato sto je ***** je glupost..ali je jos veca glupost zaposliti nekog ko je ***** samo zato da bi se ispostovalo pravo manjine a za isti posao konkirusali neki koji po strucnosti daleko prevazilaze kvalifikacije homoseksualca
mislim zar ne mislis da je to glupo
takva vrsta pozitivne diskriminacije
i u slucaju da prime strucnijeg eto nama pederea sa mahanjem parole ispred nosa..nisu me primili jer imam momka...ma daj

ja sam naveo banalan primer. naravno da je glupo sve to što si navela, ali postoje situacije u kojima bi moglo doći do diskriminacije, a to treba ipak zakonom regulisati.
 
pa ako si gledao emisiju u zemlji gde se 95% ljudi izjasnilo kao verujuci....i vise vekovna tradicija crkve..ti bas ne idu u prilog tvoje tvrdnje kako ce hriscanstvo i ostale religije da ispuse
pri tom i sami psiholozi tvrde da je u coveku potreba za verom veoma jaka kao vid prevazilazenja strahova
druga je stvar da li verujes ili ne..a druga je stvar biti tolernatan i dopustiti da ljudi veruju

sto se tice svetske zdravstvene organizacije..pa vreme ce pokazati da li su pravu...znas nekada su ljudi leceni i pijavicama i kojekakvim stvarima..pa se pronasao penicilin....pa su se stvari menjale..mislim ko kaze i ko moze sa sigurnoscu da tvrdi da svetska zdravstvena organizacija nije izlobirana..ja bas nisam nisam sigurna da nije
ja licno homoseksualizam na dozivljam kao bolesno stanje coveka..vec drustva.....a drustvo je kroz citavu svoju civilizaciju pokazivalo znake bolesti...meni homeseksualizam se ne slaze sa prirodnim postulatom produzenja vrste kao osnovnim zakonom zivotaa sta me briga sta rade u sobi
mogu da ih prihvatim..ne mogu da razumem..ali tako je..bar kad sam ja u pitanju


hehehe doslo vreme da se sama citiram..evo borko ja o tome ovako...a ti?
 
cekaj borko ..ma nemam ja nista protiv njih..ali stvarno..vole bre ljudi ..ma nek im bude..ali ne mislim da je javno ispoljavanje i mahanje gde vole da se j... potrebno
pa sta sad..oce li sada i svingeri i pedofili i nekrofili tratiti takva prava..pa i oni ljudi imaju takvu seksualnu orijentaciju..mislim oce i za nekrofile reci da nije bolest i da treba da imaju prava i da mi oni idu ulicama i paradiraju
stvarno se nekad uplasim sebe kako neki bezvezni i nepotrebni zahtevi nekih grupa ljudi u meni izazivaju ..pa recimo konzevratizam i to nepotrebno..jer u biti uopste ne pasadam u puritnace...volim tradiciju ali se ne drzim slepo svega

Ne,ne mogu.

Ja sam ateista i to me ne ugrozava uopste na taj nacin.

Vec sam naveo-produzenje vrste......kada hoces da vidis nesto da li je dobro ili lose a ne mozes da provalis samo odes u krajnost i zamislis-sta bi se desilo da svi ljudi na planeti postanu lezbo ili ******,sta bi bilo da svi postanu vernici?iliti nesto peto......e sada vidi sta je to.
 
OK? :D tako piše u dokumentu "ok"? :D
ja sam gledao u nekoj emisiji pre možda par godina gde su doktori pričali o tome i sećam se da su napomenuli da se to ne podvodi kao bolest, kao na primer šizofrenija, depresija itd...e sad, da l' je to na bazi lobiranja ili istraživanja, ne znam, nit me zanima, jer se isti ponašaju i postupaju kao i str8 ljudi, a to što se neko firca mislim da je ipak njegova, odnosno njena intima koju nas ne treba da zanima.
Фиксо, то ''о.к.'' је моја интерпретација договора. ;) Знаш одлично на шта сам мислила.
Ја не могу као неко ко се бави медицином, ко је учио физиологију, па и психијатрију- о нагонима....да верујем у нешто док ми се не докаже на прихватљив начин.
Научно прихватљив.
Ја не могу да верујем ником на реч, нити да свој став градим на бази теорије.
Код нас се хомосексуализам још увек изучава кроз поремећаје сексуалне оријентације, и не само код нас...Руси који имају најјачу медицину, јачу и од Америке, никад до сад нису изнели став да је хомосексуализам стање здравља.
Па чак су и забранили одржавање геј парада.
Све то има своје разлоге.
 
Ma bre ne kapiras to se odnosilo na produzenje vrste.
U prevodu-nece da prave decu(ne mogu).

Vidim vi raspravljate da li je bolest ili nije.......zar je to bitno?

Evo posmatraj ovako.......da svi na svetu sada postanemo ****** ili lezbo.....ljudska rasa bi izumrla-KRAJ PRICE.

Znaci ubice,ubijaju ljudski rod,njih je neko napravio a oni misle da mogu na moj i tvoj racun da se pederisu,eto to je to.
Добро, разумели смо се.;)
 
ja sam naveo banalan primer. naravno da je glupo sve to što si navela, ali postoje situacije u kojima bi moglo doći do diskriminacije, a to treba ipak zakonom regulisati.

ali regulisano je...da niko ne treba da se diskredituje bez obzira na pol..nacionalnost rasu polnu orijentaciju i bla bla bla...i to zakonom o ljudskim pravima...mislim zasto sve ovo..prosto nepotrebno je
a pri tom radi se citava ova medijska halabuka sa namerom..i to veoma jasnom namerom diskreditacije onog stojos ima veliko uporiste u narodu
mislim da ova vlast misli ako slomi to uporiste da ce lakse manipulisati sa nama....jer im se cini da crkva to mnogo bolje radi
mozda gresim...ali ne mogu da se otmem utisku
pri tom ne mislim da je to izmisljena topla voda kod nas
to je nesto sto ova globalizacija radi....zeli da manipulise lakse sa ljudima..a crkva i vera su tu prepreka..moze na to sve i tako da se gleda
 
nisam bas sigurna u to sto tvrdis sa religijom i cabrom...ali kao sustinski demokrata jednostavno prihvatam d aljudi razlicito razmisljaju od mene...nikada u zivotu nisam zelela da se naganjam i ubedjujem..jer nekad je to jalov posao..to ne znaci da odustajem ...to samo znaci da cekam da neko sam ukapira:D

nemoj da te mrzi pročitaj post sa linka

Ma bre ne kapiras to se odnosilo na produzenje vrste.
U prevodu-nece da prave decu(ne mogu).
Vidim vi raspravljate da li je bolest ili nije.......zar je to bitno?
Evo posmatraj ovako.......da svi na svetu sada postanemo ****** ili lezbo.....ljudska rasa bi izumrla-KRAJ PRICE.
Znaci ubice,ubijaju ljudski rod,njih je neko napravio a oni misle da mogu na moj i tvoj racun da se pederisu,eto to je to.

to sa produžetkom vrste je besmisleno.
prvo, imaš gomilu ljudi među str8 populacijom koja neće da imaju decu. drugo, nisu za svakog deca. najlakše je istresti spremu u vaginu, pa i roditi dete. porodica/deca su ozbiljna stvar, a mnogi samo selpo slede šablon škola-fakultet-posao-brak-deca. i na kraju, ne znam kako dovodiš u vezu pitanje produžetka vrste sa tim da je određeni postotak na ovoj planeti homo.
 
ali regulisano je...da niko ne treba da se diskredituje bez obzira na pol..nacionalnost rasu polnu orijentaciju i bla bla bla...i to zakonom o ljudskim pravima...mislim zasto sve ovo..prosto nepotrebno jea pri tom radi se citava ova medijska halabuka sa namerom..i to veoma jasnom namerom diskreditacije onog stojos ima veliko uporiste u narodu
mislim da ova vlast misli ako slomi to uporiste da ce lakse manipulisati sa nama....jer im se cini da crkva to mnogo bolje radi
mozda gresim...ali ne mogu da se otmem utisku
pri tom ne mislim da je to izmisljena topla voda kod nas
to je nesto sto ova globalizacija radi....zeli da manipulise lakse sa ljudima..a crkva i vera su tu prepreka..moze na to sve i tako da se gleda
Па покушавају ( влада) на све могуће начине да скину са себе одговорност за лоше стање у ком је држава...па је , знш, сад црква крива што нећемо у ЕУ.

А видиш да се народ примио на ту причу.:confused:
 
nemoj da te mrzi pročitaj post sa linka



to sa produžetkom vrste je besmisleno.
prvo, imaš gomilu ljudi među str8 populacijom koja neće da imaju decu. drugo, nisu za svakog deca. najlakše je istresti spremu u vaginu, pa i roditi dete. porodica/deca su ozbiljna stvar, a mnogi samo selpo slede šablon škola-fakultet-posao-brak-deca. i na kraju, ne znam kako dovodiš u vezu pitanje produžetka vrste sa tim da je određeni postotak na ovoj planeti homo.

procitala sam
nemam ja sta tu da ti protivrecim ili dodam..tako je pa je tako
i ja mislim da je strah veoma vazna u objasnjavanju religije i smatram da se sve mora uvek posmatrati kao celokupna istorija civilizacije
a price o neotkrivenosti mogucnosti mozga..pa ebi ga..kad otkriju sta sve on moze...verujem da od mene vise nece postojati ni prah:mrgreen:
 
nemoj da te mrzi pročitaj post sa linka



to sa produžetkom vrste je besmisleno.
prvo, imaš gomilu ljudi među str8 populacijom koja neće da imaju decu. drugo, nisu za svakog deca. najlakše je istresti spremu u vaginu, pa i roditi dete. porodica/deca su ozbiljna stvar, a mnogi samo selpo slede šablon škola-fakultet-posao-brak-deca. i na kraju, ne znam kako dovodiš u vezu pitanje produžetka vrste sa tim da je određeni postotak na ovoj planeti homo.

:roll:

haha.....pa nisam ocekivao tako diletantan odgovor od tebe......to je isto kao da si reka-e pa sta ja sam ubica ubio sam dvoje ljudi zbog novca pa sta to je samo 2 ljudi ima jos 4,5 milijardi,znaci hocu svoja prava :roll:

Nebitno da li je neko odgovoran ili neodgovoran roditelj to je sekundarna prica.
Da li imaju ili nemaju decu to nije konacna odluka a homosekusualizam jeste.

Stvari se gledaju tako-je li homoseksualnost dobra?sve ljude pretvoris u homo pa vidis.
Da li je 1% ili 50% homoseksualaca to je totalno nebitno,bitan je njihov princip-odlucivanje da ne produzis vrstu je potcenjivanje svih ljudi do tada i ljudskog roda u celini........najlakse je okrenuti glavu u fazonu-pa neko drugi ce to uraditi umesto mene:roll:
 
nemoj da te mrzi pročitaj post sa linka



to sa produžetkom vrste je besmisleno.
prvo, imaš gomilu ljudi među str8 populacijom koja neće da imaju decu. drugo, nisu za svakog deca. najlakše je istresti spremu u vaginu, pa i roditi dete. porodica/deca su ozbiljna stvar, a mnogi samo selpo slede šablon škola-fakultet-posao-brak-deca. i na kraju, ne znam kako dovodiš u vezu pitanje produžetka vrste sa tim da je određeni postotak na ovoj planeti homo.
Није бесмислено.Нити се може поредити.

То што неки хетеросексуалац неће да има децу се суштински разликује од немогућности хомосексуалаца да има дете.
Хетеросексуална особа свесно не жели дете. А хомосексуална јер не може да општи са супротним полом.
Зашто хетеросексуална особа не жели да има потомство, хиљаду је могућих разлога- економски, можда је желео, а није имао с ким а ти тај моменат не знаш, можда је хедонистички егоиста и не жели дете да му не би нарушило свет у ком живи...
Немогућност имања потомства код хомосексуалаца настаје из само једног разлога.
Дакле, није ти поређење на месту.;)
 
ali regulisano je...da niko ne treba da se diskredituje bez obzira na pol..nacionalnost rasu polnu orijentaciju i bla bla bla...i to zakonom o ljudskim pravima...mislim zasto sve ovo..prosto nepotrebno je
a pri tom radi se citava ova medijska halabuka sa namerom..i to veoma jasnom namerom diskreditacije onog stojos ima veliko uporiste u narodu
mislim da ova vlast misli ako slomi to uporiste da ce lakse manipulisati sa nama....jer im se cini da crkva to mnogo bolje radi
mozda gresim...ali ne mogu da se otmem utisku
pri tom ne mislim da je to izmisljena topla voda kod nas
to je nesto sto ova globalizacija radi....zeli da manipulise lakse sa ljudima..a crkva i vera su tu prepreka..moze na to sve i tako da se gleda

e pa stvarno ne znam. moguće je da ima ovo smisla, a možda i ne. nisam pametan :D

никад до сад нису изнели став да је хомосексуализам стање здравља.
Па чак су и забранили одржавање геј парада.

ja na to ne bih gledao kao na stanje zdravlja ili bolesti, već na različitost.
 
То што неки хетеросексуалац неће да има децу се суштински разликује од немогућности хомосексуалаца да има дете.
Хетеросексуална особа свесно не жели дете. А хомосексуална јер не може да општи са супротним полом.
Зашто хетеросексуална особа не жели да има потомство, хиљаду је могућих разлога- економски, можда је желео, а није имао с ким а ти тај моменат не знаш, можда је хедонистички егоиста и не жели дете да му не би нарушило свет у ком живи...
Немогућност имања потомства код хомосексуалаца настаје из само једног разлога.
Дакле, није ти поређење на месту.;)

slažem se i ja tako mislim, al kad sam rekao da je besmisleno, mislio sam na nametanje pretnje čovečanstvu od strane gejeva na produžetak vrste.
 
Nije pretnja nego malo teze delo od ubistva s' predumisljajem.

borkoooooooooooooo...pa nemoj sad preterivati...mislim nijedna krajnost ne valja...ti i ja ih ne mozemo iskoreniti..niti to zelimo...jedno je prihvatiti..drugo razumeti
imaju moje prihvatanje
ali nemaju moje razumevanje
ebi ga..mozda sam nedovoljno inteligentna da to ukapiram..al sta da radim..onda mi nema pomoci:D
 
dobro pitanje...ja imam troje dece
dva sina i cerku
i stalno razmisljam sta bih uradila
i onda sam odlucila da ne razmisljam
objansila sam im da je takvo ponasanje prisutno ali da mislim da nije prirodno u smislu covekovog opstanka na planeti
kada bi svi ljudi voleli nekog ko je istog pola u tom slucaju ne bih imala njih troje
bas su bili slatki dok sam im to pricala...rekla da ih mama voli najvise na svetu i da sve druge ljubavi su blede..a da bi i oni osetili taj predivni osecaj prave ljubavi treba da imaju decu
a da li sam preterala....
 
borkoooooooooooooo...pa nemoj sad preterivati...mislim nijedna krajnost ne valja...ti i ja ih ne mozemo iskoreniti..niti to zelimo...jedno je prihvatiti..drugo razumeti
imaju moje prihvatanje
ali nemaju moje razumevanje
ebi ga..mozda sam nedovoljno inteligentna da to ukapiram..al sta da radim..onda mi nema pomoci:D

Dobro bre zar nisi cula da je napad najbolja odbrana :mrgreen:

Polako vidis da tvrdim pazar,da se nadjemo na tome da se ne reklamiraju,da ne prave grupe grupice,klanove i sta ti ja znam,i da sklopimo dil......vidis bre kako su bezobrazni moras malo da pritisnes :mrgreen:
 

Back
Top