Citroen C3 1.2 puretech mali servis

Ja ih imam gomilu koji kukaju a imam i par koji ne kukaju.. Sve u svemu više je onih koji kukaju nego ovih drugih a toga nebi smelo da je više od 10-15% ..
Ni moja komšinica ne kuka ništa se ne razume prvi joj auto i njoj je ok da dosipa ulje i da troši ko tenk. Sve joj je ok. Prezadovoljna.

Oni kojima nije ok ovo nikada nebi ni kupili.

Ja kada sam kupovao nov auto za grad uslov je bio što manja kubikaža, 4 cilindra, 16 ventila i da krila nisu od plastike.
 
Imao drugar onu malu tojotu kao pežo 107 na tri cilindra isto srkala ulje vrv i benzin, drugar kupio NOVU za grad davno. Samo zajebavaš nešto. Nema tu leba novo je krš gde će polovno da valja?

Danas sam mu zamenio žmigavac u retrovizoru ovih dana ide na procenu i pokoj mu duši :pop:
 
Imao drugar onu malu tojotu kao pežo 107 na tri cilindra isto srkala ulje vrv i benzin, drugar kupio NOVU za grad davno. Samo zajebavaš nešto. Nema tu leba novo je krš gde će polovno da valja?

Danas sam mu zamenio žmigavac u retrovizoru ovih dana ide na procenu i pokoj mu duši :pop:
Ima tih Toyota Aygo sa preko 400k km to nećeš videti kod tih tvojih a ima i 1,0tsi ..
 
Jok ..evo jedne na prvom ..270k km.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240126_214853_Chrome.jpg
    Screenshot_20240126_214853_Chrome.jpg
    79 KB · Pregleda: 3
Ne može takva konstrukcija da valja sa protutegom u bloku. Velika potrošnja goriva, potrošnja ulja, raspad celog agregata usled vibracija.
Nakon 24000km potrošilo mi po litre ulja, potrošnja benzina ne prelazi 6,5 L benzina. Slike potrošnje sam već kacio i to s podacima o prosječnoj brzinom o prijeđenom kilometraža
Svakome si dopizdio s svojim glupostima, što je najgore ne zna koliko mu Ljubljani i20 troši :hahaha: :hahaha:
 
Jako malo troše te kosilice jedini ako ih gazis po autoputu ali svi auti troše kad ih gazis jedino sto ovi nisu napravljeni za krstarrnje autoputem na većim brzinama ..To su sve mali autici za grad i okolo i tu je dobar za tu namenu .. Mozda ti imaš prevelika ocekivanja ili ne vidis razliku između motora od 1l i 2l
 
Da taj 1,2 iz PSA korporacije jeste los to jeste ali nisu svi losi.
Drugar iz Nemacke stalno hvali VW Up i kaze da ih ima sa po 300-400k i dalje idu tako da ta glupost da ne vrede ni 5 para je samo glupost jednog coveka koji nema bas mnogo kontakata sa kolima i o njima samim tim ne zna mnogo.
 

Back
Top