Citroen skuplji za održavanje od BMW?

mario80

Legenda
Banovan
Poruka
59.883
Gledam ovih dana da upristojim službeni auto jer ide na prodaju. Šoferka ima tačkicu koja je krpljena i vidi se kao fleka mutna pa mora da se menja.

Šoferka neverovatnih 25.000 dinara plus ugradnja 4.500 din što je ukupno 29.500 dinara.

Pre pola godine kada sam menjao na bmw 3 2017 platio sam sveukupno sa ugradnjom 14.000 din.

Oba sa kamerama. Dakle sirotinjski c3 francuski automobili su duplo skuplji za održavanje od BMW?

Screenshot_2024-02-20-17-37-30-174-edit_com.kupujemprodajem.android.jpg
 
Nije bas duplo ali jeste skuplja ..U BMW si stavio kinesku a ovde stavljas Nordglas (poljsku) koja je dosta skuplja od China varijante za BMWa ,,NordGlass je pod vlasnistvom AGC i nema razlike u ceni izmedu njih ali nije prva ugradnja u Citroena ..Razlika u ceni je nekih 50% da poredis obe iste marke tj jeste skuplja za C3 i od BMW a i od Mercedesa ....Isti slucaj je i sa i10 i30 Kia Mazda dosta Toyota dosta Opela Audi itd ,,
 
Hoću kinesku ove evropske su nekvalitetne i moraju da se menjaju svakih 4-5 godina tako da ne dolaze u obzir.

Dakle za sirotinjski citroen c3 hoću vrhunsku kinesku šoferku.

Do sada sam stavio na dva auta kineske šoferke i besprekorne su.
 
Poslednja izmena:
Ne baronisi nema vrhunske kineske sajbe ni kinezi je ne ugraduju u svoja vozila za izvoz ,,Kineske sajbe jps uvek nisu ni za K
Na ladi je ugrađena kineska još pre 7 godina i kao nova je. Na bmw f31 ugrađena prošle godine jer je originalna matirala!

dakle kineska je super kvalitet bolji od evropskih! Bolja od fabričke ugradnje eu vozila!
 
Na ladi je ugrađena kineska još pre 7 godina i kao nova je. Na bmw f31 ugrađena prošle godine jer je originalna matirala!

dakle kineska je super kvalitet bolji od evropskih! Bolja od fabričke ugradnje eu vozila!
Lada vozi 50km/h s BMW vozi 200km/h auto put 12-13g kamencici pesak sve matira sa godinama kad se tako vozi ,,,To je normalno jedino tebi nije normalno jer se nisi sustetao sa tim ,,
 

Back
Top