Cistite li stan vikendom?

ja tebe nista ne razumem
pet puta sam citao i skapirao sam da ti vise manje kazes da je nemoguce da zena bude sredjena i lepo izgleda a da joj pri tome kuca bude sredjena i da lepo izgleda.

uglavnom to je netacno
Uglavnom je tacno.
Evi ti primjer...kad god cistim i ribam,odu mi nokti.Nemoguce ih je odrzati lijepim.
I umorim se i te kako.Ako mislis da je ciscenje zabavno...nije uopste.

Uglavnom je tacno.
Evi ti primjer...kad god cistim i ribam,odu mi nokti.Nemoguce ih je odrzati lijepim.
Па средиш их после чишћења, и себе и нокте.
Истушираш се, издепилираш, средиш косу, нокте, напарфемишеш и ево те, као нова.

Па средиш их после чишћења, и себе и нокте.
Истушираш се, издепилираш, средиш косу, нокте, напарфемишеш и ево те, као нова.
Sredim.Ali sam umorna,to je poenta.
A i nemam vremena da hodam po frizerima,manikirima,kozmeticarima,kao one sto ne ciste,da se ne lazemo.🙂
Hocu da kazem da svi kao nesto glorifikuju zene domacice,kuvarice...a u stvari im je samo bitno kako zena izgleda.🙂

A i nemam vremena da hodam po frizerima,manikirima,kozmeticarima,kao one sto ne ciste,da se ne lazemo.🙂
Hocu da kazem da svi kao nesto glorifikuju zene domacice,kuvarice...a u stvari im je samo bitno kako zena izgleda.🙂
Лимуне, бре, у животу нисам била код маникира, педикира, козметичарке...све сама.
И даље важим за пристојно лепу и дотерану жену, и не живимо у брлогу.
Јесте да ме често мрзи, али ако држиш до себе, радиш то и у пола ноћи.

Лимуне, бре, у животу нисам била код маникира, педикира, козметичарке...све сама.
И даље важим за пристојно лепу и дотерану жену, и не живимо у брлогу.
Јесте да ме често мрзи, али ако држиш до себе, радиш то и у пола ноћи.
Nisam ja rekla da ne moze i jedno i drugo,nego da ne mozes biti odmoran i nalickan kao oni sto nista drugo ne rade nego se bave samo sobom i svojim izgledom.

Uglavnom je tacno.
ko je rekao da je ciscenje zabavno ?
ko je rekao da ne moze biti zabavno ?
nista ja tebe ne kapiram

izvlacis iz konteksta
ne razumem sta pokusavas da porucis kroz poruke
ja pisem vrlo decidno i koncizno
ne ostaje tu puno prostora za relativizaciju
pa kao ako me citiras onda preciziraj

Frejo sestro, ko ovu moju dvojicu da si opisala!
Hiljadu čaša da imamo sve bi ih uprljali, tanjire umazali, imamo 16 ostehøvela (onaj norveški nož za sir) svaki put uzmu nov a stari zaborave da stave u mašinu.
Najgrđe mi je kad kuva, svega mi - teška robija! Skuva on i ukusno i divno al brate celu kuhinju zaprlja, sva pakovanja od svega ostavi u sudoperi, pa kad je nahranio porodicu ode na zasluženu dremku a meni ostane da raspremam.
Pre jedno dve nedelje sam štrajkovala dve nedelje da vidim kad će skontati kojom brzinom se strv pravi ako se ne rasprema redovno, ništa ništa i onda je odjednom pošandrcao kako smo skrnavi. Nismo mi brate skrnavi nego ti i tvoj naslednik nemate mere. Onaj mali nema šta ne dovuče, ima milion nekih sitnica i za svaku sitnicu po posebnu kutiju jer zaboga, šta je u životu bitnije od organizovanog haosa.
I tako... žvanjkala bih najradije, al znam da tu spasa nema pa pustim dok mogu, onda šiznem pa krenem redom da bacam i tako u krug.
Jedino čega se ne odričem jeste čista kuhinja, toalet i podovi, za to glave skidam.

Nema spasa, sve mi je jasno...u kuci muskarac radi ne koliko treba vec koliko on misli da mora kako ne bi izgledao tradicionalan.

A sto to nista ne valja, dodje drugi par rukava.
Skoro mu dajem da napuni tecni sapun kraj sudopere dok ja izvadim iz vrecica namirnice a on prica i prica, otvara deterdzent za sudje i trpa onu dopunu sapuna, dete i ja ga gledamo sokirano...aman, sta radis to?
A, nisam video.
Upropasti mi i sapun i deterdzent. Bolje da nista nije radio!

Ne verujem, mislim da je najbolje naci neku zlatnu sredinu. Meni je bolje da laka nema nego da je okrnjen.
Posto nemam vremena da lickam nokte, lak retko nanosim, ili biram providan, ali kremu mackam stalno.
I to je muskima dovoljno da kazu - negovano.
Ne deluju mi oni po tom pitanju zahtevni.

Tako i sa ciscenjem, ne mora stalno, nece niko da nam kaze da smo neuredne ako malo prasine padne nego onako, nacelno da se odrzava.

Mada ja tvrdim da bi sve bilo kao za magazin ako nakon svakog obroka porodica utrosi deset minuta za rasklanjanje i brisanje i toliko pre spavanja.
Pricam ali me niko ne slusa!

Nema spasa, sve mi je jasno...u kuci muskarac radi ne koliko treba vec koliko on misli da mora kako ne bi izgledao tradicionalan.

A sto to nista ne valja, dodje drugi par rukava.
Skoro mu dajem da napuni tecni sapun kraj sudopere dok ja izvadim iz vrecica namirnice a on prica i prica, otvara deterdzent za sudje i trpa onu dopunu sapuna, dete i ja ga gledamo sokirano...aman, sta radis to?
A, nisam video.
Upropasti mi i sapun i deterdzent. Bolje da nista nije radio!
https://www.facebook.com/share/r/9EHpHZ3gPU5Mrr1G/
Jesi li ovi ti?

Back