Cipelom na Buša (prvo jednom pa onda drugom ...)

Ma bio on meni sumnjiv odmah. Kao 25 godina ..studira..putujem po Evropi..ludilo.... auuuu Al Bundava auuuu!!!! :)

Pa to ti kazem ja ;)

Ja negde napisao da mi je deda odlikovan na solunskom itd. a on bez ikakvog povoda-e deda ti je crveni razbojnik sta ti ja znam.............:hahaha:

Ma neka novosadska pederbalija prodala njive oko NS-a a i krivo mu sto za razliku od ostalih novosadjana nema vikendicu u HN,BD pa eto tako......:rotf:
 
Pa gadjao ga je zato sto je nekulturan i ostrascen.

Posto nema argumente na svu pomoc koju je Amerika ukazala Iraku, on skida cipele i gadja predsednika zvezde luconose slobodnog sveta.

Ali neka. Nece to Ameriku pokolebati da i dalje pomaze i Iraku i svima nama. Amerika ne zna za strah jer se bori na strani dobra.

God bless America.

Znate li vi da amerikanci najcesce upotrebljavaju izjavu ... "God Bless America and No Place Else" :hahaha: a kako sprovode svoju spoljnu politiku u svetu, izgleda da se drze svoje izreke :thumbdown:
 
Pa to ti kazem ja ;)

Ja negde napisao da mi je deda odlikovan na solunskom itd. a on bez ikakvog povoda-e deda ti je crveni razbojnik sta ti ja znam.............:hahaha:

Ma neka novosadska pederbalija prodala njive oko NS-a a i krivo mu sto za razliku od ostalih novosadjana nema vikendicu u HN,BD pa eto tako......:rotf:

Imamo tri mogućnosti:
1. da nastavimo da brišemo spamove, što je besmisleno,
2. da zatvorimo temu,
3. kažnjavanje.
 
Pa gadjao ga je zato sto je nekulturan i ostrascen.

Posto nema argumente na svu pomoc koju je Amerika ukazala Iraku, on skida cipele i gadja predsednika zvezde luconose slobodnog sveta.

Ali neka. Nece to Ameriku pokolebati da i dalje pomaze i Iraku i svima nama. Amerika ne zna za strah jer se bori na strani dobra.

God bless America.

Ирачки народ ће живети америкен дрим заједно са својом сабраћом преко океана.

Из земље ће осим нафте покуљати мед и млеко за ирачки народ.

У Багдаду се гради споменик Џорџу јуниору, а млади ирачани већ добијају имена по њему.
 
Imamo tri mogućnosti:
1. da nastavimo da brišemo spamove, što je besmisleno,
2. da zatvorimo temu,
3. kažnjavanje.

:eek::eek::eek:

Bog te registra :eek:

Nisi banovala lika i jos se meni obracas?

Mislim-kako te nije sramota je mala rec:thumbdown:

Ja sam se ovde umorio a vec 5 puta sam ti pisao za njega-ovo mu je 50 ovakva poruka,a do sada posle toga lik nije dobio ni 2 poena :rtfm:

Jeste da se ja ponekad zaebavam,ali nisam toliko lud da me pravis boodalom........sta si sad obrisala njegovu poruku i to je to:thumbdown:
 
Ovakvu legendu su nasli da menjaju sa tamo nekim cigom. Treba da se pobunimo i trazimo da Bush ostane

Dok svira himna gde drzi ruku :)
23m0qom.jpg


10mu1c1.jpg

2h4gt9l.jpg
 
:eek::eek::eek:

Bog te registra :eek:

Nisi banovala lika i jos se meni obracas?

Mislim-kako te nije sramota je mala rec:thumbdown:

Ja sam se ovde umorio a vec 5 puta sam ti pisao za njega-ovo mu je 50 ovakva poruka,a do sada posle toga lik nije dobio ni 2 poena :rtfm:

Jeste da se ja ponekad zaebavam,ali nisam toliko lud da me pravis boodalom........sta si sad obrisala njegovu poruku i to je to:thumbdown:

Već ste upozoreni da prestanete sa vređanjem i spamom. Ovo je bila druga opomena. Treće nema. Ne znam u čemu je draž spama.
 

Back
Top