Cionisti postupaju isto kao i srpske vojne snage u slučaju genocida u Bosni

Ко је гори?

  • Срби су гори од Циониста

  • Ционисти су гори од Срба


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ајмо хипотетички да размишљамо. Онај СС чувар није никада никога убио и само је радио за лову да буде чувар, а Јеврејин је убио пре рата 8 Немаца.

moj srpski je jako oslabijo ili ti pricas gluposti.

Nikako ne razumem sta hoces da kazes.
 
moj srpski je jako oslabijo ili ti pricas gluposti.

Nikako ne razumem sta hoces da kazes.
Постоји мишљење на овом пдф од појединих душебрижника да су сви Немци зли, а сви јевреји добри. Говорим о периоду 2. св рата
 
Један од претеча циониста, Београдски и Земунски рабин (1825)
То је било време пада Турског царства, Српски и остали национализми су јачали као и Грчки рат за независност. настајале су Балканске државе и то еј инспирисало Алкалаја и уверило га да је дошло време за појаву Јеврејског национализма.

Alkalai studied in Jerusalem under different rabbis and came under the influence of the Kabbalah - Jewish mysticism. In 1825 he became Rabbi of Semlin, capital of Serbia. The Turkish empire was undergoing one of its periodic crises. Serbian nationalism was growing. The Serbs and other Balkan nationalities were influenced by the Greek War of Independence and the rebellion against foreign Turkish rule. The Balkan states became to be claimed by different ethnic groups and peoples. These events influenced Alkalai and brought him to the realization that the time had come for Jewish nationalism to reassert itself among the Jewish people.

http://www.zionism-israel.com/bio/alkalai_biography.htm
Aha,trik anketa,bice da je trik tema................ipak su Srbi krivi za pojavljivanje cionizma..................mozes se pridruziti slavoniji ,ne znam sta cekas
 
Ајмо хипотетички да размишљамо. Онај СС чувар није никада никога убио и само је радио за лову да буде чувар, а Јеврејин је убио пре рата 8 Немаца.
Ајмо хипотетички.
Логораши су се дружили са њим дуже време и након упознавања квалитета његове личности одлучили да му развале потиљак лопатом.

П.С.
Хипотетички, они доктори што су у Албанији вадили Србима органе, ипак су само радили за лову....
 

Back
Top