Cionisti postupaju isto kao i srpske vojne snage u slučaju genocida u Bosni

Ко је гори?

  • Срби су гори од Циониста

  • Ционисти су гори од Срба


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Teheran
'Svijet ignorira Palestinu kao nekad BiH'
'Napadi cionističkih snaga na pojas Gaze nesumnjivo podsjećaju na genocid koji su Srbi izvršili nad stanovništvom Bosne i Hercegovine', riječi su Manouchehra Mottakija, iranskog ministra vanjskih poslova.

U izjavi iranskog ministra vanjskih poslova koju je poslao stranim diplomatima u Teheranu, ministar je otkrio da se jasno vidi da svijet ignorira ubijanja u Gazi kao što je nekad ignorirao ratne strahote u BiH.

'Cionistički režim krši Ženevsku konvenciju i sva druga postojeća pravila i zakone o ratovanju i humanosti. Cionisti postupaju isto kao i srpske vojne snage u slučaju genocida u Bosni i Hercegovini', stoji u Mottakijevoj izjavi.

081231044.jpg


Mottaki je dodao da Iran stoji na potpunom raspolaganju Palestini što se tiče humanitarne pomoći, te da poziva sve druge zemlje svijeta da se pridruže u zaustavljanju cionista u njihovim namjerama.

Iranski ministar vanjskih poslova misli da situacija u Gazi zahtijeva hitni sastanak UN-a, prenosi Teheran Times.

http://www.sarajevo-x.com/clanak/081231044

Ako je ovo tacno,onda je izjava Manouchehra Mottakija jako neodgovorna bar sto se tice poredjenja Srba sa Cionistima.Siguran sam da vlada Irana i pored toga sto podrzava oruzane borbe muslimana sirom sveta,nikada ne bi podrzala one muslimane koji se bore u sluzbi USA imperijalizma i njihovih poslusnika iz zlocinacko-profiterske tvorevine EU.

Istina je da je bilo dobrovoljaca iz Irana,Iraka,Pakistana...koji su se borili protv Srba 90-ih,ali to su bili placenici i ubice koji bi rodjenu majku zaklali za par stotina hiljada zelenih novcanica.Takve placenike imamo i mi i sve drzave sveta.Takva sorta ljudi ne bira mesto gde ce ratovati kada je u pitanju novac.

Vazno je naglasiti da Iran NIJE PRIZNAO KOSOVO I METOHIJU kao "nezavisnu drzavu" i da smatra kosovske Albance americkim ulizicama.Sadam Husein i Irak su se ostro protivili ratu u Bosni 90-ih,podrzavajuci Milosevica u ocuvanju Jugoslavije,kao i mnoge vlade muslimanskih drzava.

Dakle ovo je samo jedna zabluda iranskog ministra spoljnih poslova,iako sumnjam da je informacija tacna jer su je prenele TAKODJE AMERICKE ULIZICE IZ SARAJEVA,koje iskreni islamisti preziru.

U muslimanskom svetu se zna - ili si za USA ili si protiv nje.Ako si za USA i EU stradaces od svojih sunarodnika.

I da zakljucim:

Sloboda za Palestinu!

INTIFADA!!!
 
И холокауст је дискутабилан...
Тачно, али о томе се не сме да се говори на пдф Политика. Јер ко год не прихвата званичну верзију и тврди другачије олако добије бан од модератора. ;)
 
Poslednja izmena:
Ako je ovo tacno,onda je izjava Manouchehra Mottakija jako neodgovorna bar sto se tice poredjenja Srba sa Cionistima.Siguran sam da vlada Irana i pored toga sto podrzava oruzane borbe muslimana sirom sveta,nikada ne bi podrzala one muslimane koji se bore u sluzbi USA imperijalizma i njihovih poslusnika iz zlocinacko-profiterske tvorevine EU.

Istina je da je bilo dobrovoljaca iz Irana,Iraka,Pakistana...koji su se borili protv Srba 90-ih,ali to su bili placenici i ubice koji bi rodjenu majku zaklali za par stotina hiljada zelenih novcanica.Takve placenike imamo i mi i sve drzave sveta.Takva sorta ljudi ne bira mesto gde ce ratovati kada je u pitanju novac.

Vazno je naglasiti da Iran NIJE PRIZNAO KOSOVO I METOHIJU kao "nezavisnu drzavu" i da smatra kosovske Albance americkim ulizicama.Sadam Husein i Irak su se ostro protivili ratu u Bosni 90-ih,podrzavajuci Milosevica u ocuvanju Jugoslavije,kao i mnoge vlade muslimanskih drzava.

Dakle ovo je samo jedna zabluda iranskog ministra spoljnih poslova,iako sumnjam da je informacija tacna jer su je prenele TAKODJE AMERICKE ULIZICE IZ SARAJEVA,koje iskreni islamisti preziru.

U muslimanskom svetu se zna - ili si za USA ili si protiv nje.Ako si za USA i EU stradaces od svojih sunarodnika.

I da zakljucim:

Sloboda za Palestinu!

INTIFADA!!!

tebe treba paciti u zatvor.

Iran je platio ARBiH i Balije isto mrzeamerikance oficialno.

Tvoji glupi placenici su samo iskoristli SAD kao onaj Osama koji je koristijo SAD da ga naruzava.


Isrkrena si ti budala Islamisti hoce nas svakog svejedno Jevrej, Srbin ili amerikanac.

Sta ti mislis da radimo istu kresku ko ameri da podrzimo one koji hoce nas pobiti.
 
tebe treba paciti u zatvor.

Iran je platio ARBiH i Balije isto mrzeamerikance oficialno.

Tvoji glupi placenici su samo iskoristli SAD kao onaj Osama koji je koristijo SAD da ga naruzava.


Isrkrena si ti budala Islamisti hoce nas svakog svejedno Jevrej, Srbin ili amerikanac.

Sta ti mislis da radimo istu kresku ko ameri da podrzimo one koji hoce nas pobiti.

Nije da sitnicarim,ali prvo bi trebao da uvezbas pravopis i sredis post da se ne bi mucio u tumacenju istog,a onda tek da mi repliciras.

Tacno je da postoje radikalni islamisti koji su skloni imperijalizmu kao USA i EU.Medjutim NIJE TACNO da su sve muslimanske vlade naoruzavale islamiste u Bosni.Ako su neke to i radile,bile su izmanipulisane borbom za "pravu stvar,pravdu i istinu," dok i same nisu uvidele da je sve to izmisljotina.

Kao sto vec rekoh,postoje paramilitarne grupe koje ne deluju ni pod cijom kontrolom izuzev kontrole Amerike.Amerikanci gledaju da naprave haos u svakoj slobodoljubivoj islamskoj zemlji podkupljujuci placene ubice,predstavljajuci ih kao "borce za demokratiju"...z:mrgreen:Sama sustina svega je da se tih "muslimana" i same islamske drzave odricu.

I na kraju,ako je Iran toliko zlocest i kuje planove da unisti sve pravoslavce...ZASTO ONDA IRAN I RUSIJA SARADJUJU I IZVODE ZAJEDNICKE VOJNE VEZBE,UKLJUCUJUCI I ASISTIRANJE RUSKIH STRUCNJAKA U USAVRSAVANJU IRANSKIH NUKLERANIH REAKTORA?

Sloboda za Palestinu!!!

INTIFADA!!!!
 
Ako je ovo tacno,onda je izjava Manouchehra Mottakija jako neodgovorna bar sto se tice poredjenja Srba sa Cionistima.Siguran sam da vlada Irana i pored toga sto podrzava oruzane borbe muslimana sirom sveta,nikada ne bi podrzala one muslimane koji se bore u sluzbi USA imperijalizma i njihovih poslusnika iz zlocinacko-profiterske tvorevine EU.

Istina je da je bilo dobrovoljaca iz Irana,Iraka,Pakistana...koji su se borili protv Srba 90-ih,ali to su bili placenici i ubice koji bi rodjenu majku zaklali za par stotina hiljada zelenih novcanica.Takve placenike imamo i mi i sve drzave sveta.Takva sorta ljudi ne bira mesto gde ce ratovati kada je u pitanju novac.

Vazno je naglasiti da Iran NIJE PRIZNAO KOSOVO I METOHIJU kao "nezavisnu drzavu" i da smatra kosovske Albance americkim ulizicama.Sadam Husein i Irak su se ostro protivili ratu u Bosni 90-ih,podrzavajuci Milosevica u ocuvanju Jugoslavije,kao i mnoge vlade muslimanskih drzava.

Dakle ovo je samo jedna zabluda iranskog ministra spoljnih poslova,iako sumnjam da je informacija tacna jer su je prenele TAKODJE AMERICKE ULIZICE IZ SARAJEVA,koje iskreni islamisti preziru.

U muslimanskom svetu se zna - ili si za USA ili si protiv nje.Ako si za USA i EU stradaces od svojih sunarodnika.

I da zakljucim:

Sloboda za Palestinu!

INTIFADA!!!

Brate sto levica voli toliko Islamiste i ovde u becu. Hocu da sruse svaku crkvu a dzamije nek se prave.

Inace su ti gluposti Osama Bin Laden je bio u Bosni. Kako ja kazem Osama je iskoristijo amere totalno. Ameri ostali glupi a ti veruj jos amerika i kapitalizam je za sve kriv.
 
Opet lazes u jednoj se moze viditi i to je sram sa celu Moskovsku Patriarsiju nece vise dugo.z:mrgreen:

Ne lazem,nego si ti informisan o Rusiji toliko da je volis i obozovas jedino iz svoje sobe...

Ruski patrijarh je drzao Staljinu posmrtni govor (na forumu sam i to postavljao),mozes naci na ulicama Moskve babuske sa likovima Putina,Staljina i Lenjina,vise od 60% Rusa smatra Staljina najvecom istorijskom licnoscu Rusije (iako je bio Gruzijac),Volgograd je uporiste KPRF-a koja trazi da se gradu vrati ime Staljingrad.Putin je vratio sponiku stari naziv u Volgogradu na kojem je slovima ispisano "Poginulima u borbi za Staljingrad" prisustvujuci svecanosti i paradi...itd.

Izem ti patriotizam plitkog uma.Patriotizam se meri slobodoljubivim idejama,a ne praznim frazama!

Sloboda za Palestinu!!!

INTIFADA!!!
 
Poslednja izmena:
Ne lazem,nego si ti informisan o Rusiji toliko da je volis i obozovas jedino iz svoje sobe...

Ruski patrijarh je drzao Staljinu posmrtni govor (na forumu sam i to postavljao),mozes naci na ulicama Moskve babuske sa likovima Putina,Staljina i Lenjina,vise od 60% Rusa smatra Staljina najvecom istorijskom licnoscu Rusije (iako je bio Gruzijac),Volgograd je uporiste KPRF-a koja trazi da se gradu vrati ime Staljingrad.Putin je vratio sponiku stari naziv u Volgogradu na kojem je slovima ispisano "Poginulima u borbi za Staljingrad" prisustvujuci svecanosti i paradi...itd.

Izem ti patriotizam plitkog uma.Patriotizam se meri slobodoljubivim idejama,a ne praznim frazama!

Sloboda za Palestinu!!!

INTIFADA!!!

prazni su tvoji i moji frazi.

Pa papa je drzao to isto pavelicom. Da kazem da se mozu ikone kupiti i od Karadzica, Mladica i Milosevica nijedan od tri nije svetac.

Sto 60 % rusa ga smatraju najvecom istorickom licnost nista ne znaci.

Imam ja moje misljene. On jeste najveca istoriska licnost ali posebno u losem smislu za rusiju.

Ja volim srbiju a ne rusiju.
 
Brate sto levica voli toliko Islamiste i ovde u becu. Hocu da sruse svaku crkvu a dzamije nek se prave.

E ovo je laz za zlatnu olimpijsku medalju. :zstidljivko: Ja ne znam gde to levica hoce da rusi crkve i manastire kada je i u SFRJ,SSSR-u,na Kubi bilo,a i danas je zagarantovano ustavom versko opredeljenje svakom gradjaninu.Problem je u tome sto su drzava i crkva bile u to vreme odvojene institucije.I nije se smela mesati politika i religija!

Inace su ti gluposti Osama Bin Laden je bio u Bosni. Kako ja kazem Osama je iskoristijo amere totalno. Ameri ostali glupi a ti veruj jos amerika i kapitalizam je za sve kriv.

Ja nisam rekao da podrzavam Osamu Bin Ladena u njegovim radikalnim idejama jer je on jedan od tih placenika.Ne podrzava ga ni vecina islamskih zemalja.Medjutim svaki iskreni levicar,islamista ili pravoslavac...podrzace teroristicke akcije Osame Bin Ladena protiv imperijalistickih zala savremenog sveta USA i EU.

Sloboda za Palestinu!!!

INTIFADA!
 
E ovo je laz za zlatnu olimpijsku medalju. Ja ne znam gde to levica hoce da rusi crkve i manastire kada je i u SFRJ,SSSR-u,na Kubi bilo,a i danas je zagarantovano ustavom versko opredeljenje svakom gradjaninu.Problem je u tome sto su drzava i crkva bile u to vreme odvojene institucije.I nije se smela mesati politika i religija

Crkve i Manastiri sruseni.

Popovi, monasi i casne sestre ubijeni.

Samo zatvaraj oci. Samo to radi neka.
 
prazni su tvoji i moji frazi.

Pa papa je drzao to isto pavelicom. Da kazem da se mozu ikone kupiti i od Karadzica, Mladica i Milosevica nijedan od tri nije svetac.

Sto 60 % rusa ga smatraju najvecom istorickom licnost nista ne znaci.

Imam ja moje misljene. On jeste najveca istoriska licnost ali posebno u losem smislu za rusiju.

Ja volim srbiju a ne rusiju.

Ja vidim da si ti jako lose informisan u vezi Rusije,inace bi znao da ga tih 60% ljudi vidi pozitivno.Staljin je zasluzan sto je Rusija od nerazvijene agrarne zemlje (sa feudalistickim sistemom) postala industrijski razvijena socijalisticka drzava.Svaka ulica,trg,skola (koja je tek u Staljinovo vreme uvela obavezno obrazovanje 9 godina),bolnica ....je izgradjena.Staljin je uveo elektrifikaciju kroz celu drzavu.Opsmenio ljude za vise od 40% od ranije pismenosti (odnosto nepismenosti rusa),uveo besplatno zdravstvo za gradjane,brinuo se o seljacima i radnicima!

To je tih 60% koji Staljina vide pozitivno kao najveci istorijsku licnost koja je porazila fasizam!Staljin i SSSR su bili ti koji su podrzavali islmske zemlje u oslobadjanju od imerijalistickih zlikovaca USA i EU!

Sloboda za Palestinu!!!

INTIFADA!!!

ZIVEO STALJIN I SVETSKA REVOUCIJA!!!


Evo ti jedne pesme o Staljinu od benda iz Galicije Mencer Vermello! Odlicna stvar da smiris zivce!


 
Poslednja izmena:
Тачно, али о томе се не сме да се говори на пдф Политика. Јер ко год не прихвата званичну верзију и тврди другачије олако добије бан од модератора. ;)

crematoria-int1.jpeg

Дахау

Интересантно је да су приликом ослобађања логора Дахау Амерички војници заједно са ослобођеним оогорашим ана лицу места убили 560 чувара. Највећи број је похватан и побијен митраљезима, док је 40 чувара убијено од стране логораша, углавном хладним оружјем и лопатама.

prisoner-shovel640.jpeg

Логораши из Дахауа се спремају да лопатом убију СС чувара

guards-shot640.jpeg

И слика истог чувара после

dachau-controv640.jpeg

Амерички војници стрељају митраљезом заробљене СС чуваре

Интересантно је знати да је митраљезац који је побио део немачких чувара, поручник Џек Бушихед - Тршава Глава, амерички Индијанац :)

"Након што је откривено о каквом логору је реч, амерички војници би делили оружје затвроеницима, или би рањавали намерно СС чуваре и онда их рањене предавали логорашима да их докрајче лоапдама и тупим предметима. На једној фотографији сте видели како војник даје бајонет логорашу. Он је онда одсекао главу рењеном СС-овцу. Чуварима је пуцано у ноге а онда су предавани логорашима... било је прилично крваво....то је све што могу рећи"
Џек Халет, очевидац
 
Poslednja izmena:

Back
Top