CIFRA OD KOJE SE VRTI U GLAVI Željko Mitrović dobio ponudu da proda "Pink"


Moja ideja je sloboda i nezavisnost moje Srbije i mog naroda srpskog. A to nije moguce dok se Amerika ne protera sa Balkana jer Amerika porobljava ne samo srpski narod vec i sve druge narode evrope. Kidanje americkih lanaca ropstva kojim smo okovani od 5. oktobra 2000te a napadnuti od ove imperije zla od 1990. godine....

Zivim za dan kada ce moj narod moci da kaze glasno

FREE AT LAST, FREE AT LAST, THANK GOD ALMIGHTY WE ARE FREE AT LAST

Zato bi trebalo spreciti i doneti zakon da drzave koje okupiraju Srbiju ne mogu da kupuju medije po Srbiji jer su neprijateljski orijentisani prema nasoj drzavi i narodu.

Slobodu zelimo jer bez slobode nema ni prosperiteta ni napretka

Rusija ima takav zakon koji zabranjuje da su strane neprijateljske drzave vlasnici ruskih medija i da finansiraju ruske NVO

Trebamo se ugledati na naseg saveznika Rusiju i doneti slican zakon u Srbiji

Inace , sve medije ce pokupovati zlikovacka CIA , parama skupljenim od ubistava i droge

A slobodu necemo imati dok se Amerika kao okupator ne protera sa svakog pedlja srpske zemlje
 
Poslednja izmena:

Moja ideja je sloboda i nezavisnost moje Srbije i mog naroda srpskog. A to nije moguce dok se Amerika ne protera sa Balkana jer Amerika porobljava ne samo srpski narod vec i sve druge narode evrope. Kidanje americkih lanaca ropstva kojim smo okovani od 5. oktobra 2000te a napadnuti od ove imperije zla od 1990. godine....

FREE AT LAST FREE AT LAST THANK GOD ALMIGHTY I AM FREE AT LAST

Zato bi trebalo spreciti i doneti zakon da drzave koje okupiraju Srbiju ne mogu da kupuju medije po Srbiji jer su neprijateljski orijentisani prema nasoj drzavi i narodu.

Slobodu zelimo jer bez slobode nema ni prosperiteta ni napretka

A slobodu necemo imati dok se Amerika kao okupator ne protera sa svakog pedlja srpske zemlje

amerika posteno placa ali nece parazite. ako imas dobar zanat (nebitno za obrazovanje) ti si tamo car.

amerika trazi strucnjake , a lenstine sljakere ne zarezuje i oni crkavaju od gladi.

cime je amerika obavezna da autolimara iz Srbije plati 3500 dolara mesecno?

zasto si ti obavezan da u svojoj firmi (necu da pominjem kiosk) placas knjigovodju po ceni revizorske kuce deloitte and touch, koliko ona placa svoje zaposlene?
 
i turska je placala nekada ljudima da prelaze na islam , davala manje poreze pa se moj niko nije poturcio

Gladovali smo, ziveli u planini, ali se turcili nismo i okupatoru lizali dupe kao neki....

Tako da se niko moj nece ni prodati americkom fasisti i okupatoru ma koliko para da nude

Mi cast i postenje, veru i naciju ne prodajemo.

Mi smo Srbi. I tako je to kod pravih Srba kroz vekove.

Obraz i cast nemaju cenu.

Ako si Srbin i srpski vaspitan u svetosavskoj tradiciji to bi trebao sam da znas.
 

Moja ideja je sloboda i nezavisnost moje Srbije i mog naroda srpskog. A to nije moguce dok se Amerika ne protera sa Balkana jer Amerika porobljava ne samo srpski narod vec i sve druge narode evrope. Kidanje americkih lanaca ropstva kojim smo okovani od 5. oktobra 2000te a napadnuti od ove imperije zla od 1990. godine....

Zivim za dan kada ce moj narod moci da kaze glasno

FREE AT LAST, FREE AT LAST, THANK GOD ALMIGHTY WE ARE FREE AT LAST

Zato bi trebalo spreciti i doneti zakon da drzave koje okupiraju Srbiju ne mogu da kupuju medije po Srbiji jer su neprijateljski orijentisani prema nasoj drzavi i narodu.

Slobodu zelimo jer bez slobode nema ni prosperiteta ni napretka

Rusija ima takav zakon koji zabranjuje da su strane neprijateljske drzave vlasnici ruskih medija i da finansiraju ruske NVO

Trebamo se ugledati na naseg saveznika Rusiju i doneti slican zakon u Srbiji

Inace , sve medije ce pokupovati zlikovacka CIA , parama skupljenim od ubistava i droge

A slobodu necemo imati dok se Amerika kao okupator ne protera sa svakog pedlja srpske zemlje

A ko će to da uradi, Rusi?:lol:Kad?:lol:
 
i turska je placala nekada ljudima da prelaze na islam , davala manje poreze pa se moj niko nije poturcio

Gladovali smo, ziveli u planini, ali se turcili nismo i okupatoru lizali dupe kao neki....

Tako da se niko moj nece ni prodati americkom fasisti i okupatoru ma koliko para da nude

Mi cast i postenje, veru i naciju ne prodajemo.

Mi smo Srbi. I tako je to kod pravih Srba kroz vekove.

Obraz i cast nemaju cenu.

Ako si Srbin i srpski vaspitan u svetosavskoj tradiciji to bi trebao sam da znas.

ne postoji narod koji je prodao veru za veceru vise od Srba. ako ti nisi svestan da 90 posto srba izbeglih iz hrvatske imaju hrvatsku putovnicu a pri tome su u ambasadi hrvatske potpisali ''prisegu'' da ce uvek i bilo gde promovirati hrvatsku kao svoju domovinu. zato ne seri.
 
kad su ludi da toliko plate - nek proda

program nikakav , nesto vrede pink filmski kanali


:)

Koliko bi dugo "uzivao u blagodetima tih para" u ovoj nasoj realnosti ?


:think:

Ili da kao "sav normalan svet" zapali u neko srecno i napredno kraljevstvo , imperijalistckog porekla , pa da se popne na neku visoku granu i onako k`o Draskovici , da sa balkooona pljucka po sirotanima i svojim oFcama ...?
 
ne postoji narod koji je prodao veru za veceru vise od Srba. ako ti nisi svestan da 90 posto srba izbeglih iz hrvatske imaju hrvatsku putovnicu a pri tome su u ambasadi hrvatske potpisali ''prisegu'' da ce uvek i bilo gde promovirati hrvatsku kao svoju domovinu. zato ne seri.

Naravno da postoji, recimo Hrvati, ovdašnji muslimani i uopšte sav mogući okolni ološ je nastao tako što je prodao veru za večeru :kafa:
 
sTRWMkJ9go8.jpg



:)

Zaokruzeno ...!!!

Jer "jul je cool" ...:)
 
i turska je placala nekada ljudima da prelaze na islam , davala manje poreze pa se moj niko nije poturcio

Gladovali smo, ziveli u planini, ali se turcili nismo i okupatoru lizali dupe kao neki....

Tako da se niko moj nece ni prodati americkom fasisti i okupatoru ma koliko para da nude

Mi cast i postenje, veru i naciju ne prodajemo.

Mi smo Srbi. I tako je to kod pravih Srba kroz vekove.

Obraz i cast nemaju cenu.

Ako si Srbin i srpski vaspitan u svetosavskoj tradiciji to bi trebao sam da znas.

Тихи и Жмитровић не продају веру за вечеру!!!
 

Back
Top