Choke me

Praktikujem, radi me. Kao što me radi i perverzan pogled, taj pogled kada i ta neka, kao i ja, znamo da nas to radi, a ne da me gleda kao tele koje ne razume zašto će postati hrana.

Volim kada vole te sve igrarije, a ne da rade to jer ja uživam u tome i obožavam da vodim igru, naročito zato što mi se retko desi da neka žena pogodi baš, baš ono što me uradi. A, ne volim neke polu ili mlake priče, volim da pršti u kontinuitetu ili gubim interesovanje.

Takođe, primetio sam da me neka dominacija devojaka tih nije preterano uradila, naročito što im ne vidim u pogledu dominaciju, već je to ono uradim, a onda jednim okom gledam da li je to ok i šta će da usledi.

Primetio sam i da ono slanje "seksi" slika devojci mene prosto ne radi, neverovatno se osetim glupo kada treba da napravim takvu sliku, ciljano, više mi je to ženska stvar i volim da dobijem takve slike, uglavnom kada i ne tražim.

Sada, kako sam ja došao do toga da izjavim ovo, evo, ne znam.
 
Rekoh promasila sam temu,nisam videla svrhu o tome da se prica u smislu jaceg zahvata stiskanja,sto je normalno jel,na bilo kom delu tela.
Bas da se gusi(nedostatak vazduha izvesno vreme),neka hvala,nisam za sado mazo varijante.Svi smo drugaciji.
Vise se palim na druge stvari koje opet mogu biti vezane za adrenalin ali u drugoj formi ;)
Meni adrenalin pokrece egzibicionizam..radjenje odredjenih cudnih stvari na javnim mestima:lol:
 
mene radi samo seks
šta znam, naučila sam da uživam u seksu kao takvom, ne trebaju mi nikakva ludila da bi mi bilo ekstra
hemija je najbitnija, da se ****** samo sa nekim sa kim si kompatibilan
žao mi je ljudi koji to nisu imali priliku da osete, pa moraju da izmišljaju kojekakva čuda da bi mogli srećno da svršavaju
 
mene radi samo seks
šta znam, naučila sam da uživam u seksu kao takvom, ne trebaju mi nikakva ludila da bi mi bilo ekstra
hemija je najbitnija, da se ****** samo sa nekim sa kim si kompatibilan
žao mi je ljudi koji to nisu imali priliku da osete, pa moraju da izmišljaju kojekakva čuda da bi mogli srećno da svršavaju
mozda su neki ljudi previse imali priliku da osete tu hemiju i kompitabilnost pa traze nove stvari i pomeraju granice na obostrano zadovoljstvo.
 
žao mi je ljudi koji to nisu imali priliku da osete, pa moraju da izmišljaju kojekakva čuda da bi mogli srećno da svršavaju
Nema to veze sa time. Naprotiv, kad imaš ekstremnu kompatibilnost, tek onda kreću da izleću stvari koje nisi ni verovao da te pale, jednostavno se otklone inhibicije i ruke same idu.

I ne postoji "samo seks", sve u seksu je seks.
 
Nema to veze sa time. Naprotiv, kad imaš ekstremnu kompatibilnost, tek onda kreću da izleću stvari koje nisi ni verovao da te pale, jednostavno se otklone inhibicije i ruke same idu.

I ne postoji "samo seks", sve u seksu je seks.
apsolutno se slazem..hemija i nastaje kada se dve osobe sto posto otvore jedna prema drugoj i kada dodje do otkrivanja skrivenih fantazija
 
Nema to veze sa time. Naprotiv, kad imaš ekstremnu kompatibilnost, tek onda kreću da izleću stvari koje nisi ni verovao da te pale, jednostavno se otklone inhibicije i ruke same idu.

I ne postoji "samo seks", sve u seksu je seks.
kod mene ne postoje inhibicije ni ovako ni onako
seks sam po sebi je vrhunac zadovoljstva ako je sa pravom osobom
bol može, slučajan i nepreteran
ali bol koji je sam po sebi svrha dostizanja zadovoljstva- jok!
imam nizak prag tolerancije na bol+strah od smrti, dakle jok da me neko davi, mlati, šta god
 
kod mene ne postoje inhibicije ni ovako ni onako
seks sam po sebi je vrhunac zadovoljstva ako je sa pravom osobom
bol može, slučajan i nepreteran
ali bol koji je sam po sebi svrha dostizanja zadovoljstva- jok!
imam nizak prag tolerancije na bol+strah od smrti, dakle jok da me neko davi, mlati, šta god
Heroina sve ove perverzije se podrazumevaju da su na obostrano zadovoljstvo partnera..mislim da si sve shvatila u losem kontekstu...
 
kod mene ne postoje inhibicije ni ovako ni onako
seks sam po sebi je vrhunac zadovoljstva ako je sa pravom osobom
bol može, slučajan i nepreteran
ali bol koji je sam po sebi svrha dostizanja zadovoljstva- jok!
imam nizak prag tolerancije na bol+strah od smrti, dakle jok da me neko davi, mlati, šta god
Sve u seksu je seks, ne znam šta tačno znači "seks je vrhunac", kao da nešto jeste seks a nešto nije, a to je neko odlučio kako je on hteo.

I ne koriste se određeni pokreti da bi se stvorila strast, neko spontani neinhibirani pokreti proizilaze iz već postojeće strasti
 
Sve u seksu je seks, ne znam šta tačno znači "seks je vrhunac", kao da nešto jeste seks a nešto nije, a to je neko odlučio kako je on hteo.

I ne koriste se određeni pokreti da bi se stvorila strast, neko spontani neinhibirani pokreti proizilaze iz već postojeće strasti
seks je:
1) penetracija penisa u vaginu
2) sisanje penisa/lizanje vagine
3) penetracija penisa u analni otvor
4) nadraživanje polnih organa rukom/nogom/nekim drugim predmetom
bol je sporedna stavka, može da se desi, a i ne mora
 

Back
Top