Quantcast

Charmed

hit

Aktivan član
Poruka
1.728
mene je Pru nervirala. bolje je sad sa Pejdz. a Kol mi je najbolji lik. /\
( )
\/
__ /\___
/ / \ \
\-/ \-/
evo ja sam kao nesto pokusao da napravim onaj znak iz Charmed. pozz

Pchelar

Početnik
Poruka
39
Incognito:
Izvinjavam se ako sam uvredio Jagodince, ne znam sto mi je Jagodina pala na pamet...

Evo, proverio sam, isti pokret (koji je godinu dana pre toga organizovao potpisivanje peticije za oslobodjenje Kasandre i koju je potpisalo vise hiljada gradjana), a kasnije i koalicija 'Kasandra-Ljovisna' na lokalnim izborima u Kucevu je nastupao pod sloganom 'Bez Kasandre i Ljovisne srpski narod ce da svisne'. Dobili su 1408 glasova, ali su se bunili da su 'svetski mocnici koji su zatvorili Kasandru' izdejstvovali ponistavanje jos oko 5000 glasova. U svakom slucaju, imali su i odbornika u kucevskoj supstini :lol:

E to je isto i ovo, samo sto nije produkcija iz Venecuele i glumi Shannen Doherty. Inace sve ostalo odgovara algoritmu spanskih serija:

- Glavni likovi nista ne rade (sem ponekad kad treba da se popuni minutaza), a zive lepo i raskosno
- Obavezno ima tu nekih ljubavnih prica kao dvoje se vole a 'zle sile' im nedaju...
- Dobro UVEK pobedjuje zlo
- Bez obzira na tragicnost situacije, uvek ima nekog happy end-a
- Ciljna populacija: deca, usedelice i ljudi niskog intelekta i podvodljivih shvatanja
- Scenario prilagodjen da se svako nadje u nekom problemu iz serije kako bi ista delovala realisticno

itd. itd.

Naravno, ocito je da se to prima, i evo imamo temu gde raspravljaju 'E bas mi je zao sto je taj i taj izgubio moci', ili idu utehe: 'Ma ne brini, to ce posle da se sredi, ne mogu zlobnici pobediti!', ili pak predvidjanja: 'A sta ako taj i taj uradi to i to...'...

Iskreno mi se gadi sve na takve teme, i ne mogu da ostanem ravnodusan kao sto vec rekoh...

Ljudi, izadjite malo, vidite sta je realan zivot, a serije posmatrajte samo kao puku zabavu i razbibrigu. To je sve napravljeno da uzme para, ne da resi vase probleme, i zato ne zasluzuje da pored vremena koje provedete uz iste, trosite jos toliko vremena raspravljajuci o tome, prepricavajuci epizode i sta sve ne...

Obaska sto ista nema nikakvu kulutrolsku ili umetnicku vrednost pa se zaista moze smatrati CISTIM gubljenjem vremena. A zivot je isuvise kratak da bi se trosio na takve stvari!

eee, ja mislio da si kul lik, a ti DETALJNO ispratio i Kasandru i Charmed :) pa jos detaljnije izanalizirao, e duboko si me razocarao.
Ja odgledam po neki charmed cisto zbog onih madzija i gluposti, a jesu gluposti, jer sam od detinjstva voleo horor tematiku, pa me opushti, ima dobrih tripova. A oni ljubavni delovi u Charmed su duboka LJIGA ... bolesno, ona ima muza onog belosvica, ne kuva ne pere ne pushi, a vidjaju se jednom mesecno, a kamo decu da prave! i to nam propagiraju nije ni chudo sto su gejovi sve uticajniji.
i nemoj sa kasandrom da mi poredis - nju nisam mogo da izdrzim ni minut ... ovo je ipak smisljeno sa vishe truda i mashte.

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
Ova epizoda od proslog puta mi je bash bez veze,
ne znam da li sam to pricao,ali one se bore vise protiv nekih monstruma koje same naprave,a ne protiv
IZVOROVIH demona

sunny_girl

Obećava
Poruka
73
Izbedacila me ova danasnja epizoda... Cole ce da postane Izvor... grrr...
VictorySun - da ti odgovorim na pitanje sa neke zakljucane teme - na Wekky-forumu (da ga tako nazovem) ja sam Phoebe. A ti? (ako si clan)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.