Ceca i Legija kao uzori

А геј је ок, то може?
pa nemam pojma , verovatno bi i to nosili , vis da deca vole sve sto vole mladi ,m samo neko da bude prvi z:mrgreen: al dobro sve su to mlade usijane glave(kako se sada ocesam matoro z:cry:) , smirice se to kad poraste malo i shvati da nece vise moci da zivi od maminih para za uzinu i nove maksare ... a od majce sa Ratkom i himne JSO im novcanik i stomaci nece biti puniji z:D
 
:D izvini sine, ja bih s tobom rado popricala da sam ti mama ili uciteljica, ali nisam, pa ne mogu da ti pomognem.

inace, zapitaj se da li u zivotu hoces da budes svoj ili da budes ovca u stadu koju ce da vodi neki novi ratko mladic na klanje...uvek imas izbor...mozes da budes ovca i da pustis da te vode na klanje, a mozes da budes malo pametniji, da ucis i zavrsis skolu i postanes u zivotu nesto cime ces se ponositi....

i da ne zivis kao ratko u nekoj rupcagi i ne smes da izadjes na svetlost dana...kao pacov, bozemeoprosti.

i da..kladicu se s tobom u 1000 dinara...ima dosta dece tvoje generacije koja ne znaju himnu tog kriminalca osudjenog na dozivotnu robiju.:lol:

nisam ocekivao ovakve komesarske pesmice, posle svog ovog vremena

niste obavesteni - eno ga koferce u vladi, hvala da mu kazete, a ne da ga iritirate nenkvom ocvalom dosovskom propagandom. ako se ministar policije naljuti ode nvo i ldp u ...persum
 
Ma jock kakvi p.ederi...nikada necemo da prezalimo otkazivanje gay parade z:cry: spremili se da ih lemamo kad ono...

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ@ i ja isto kako nekome moze da bude idol mali Seja,Mina slina i ostali rahiticni sabani :roll:

treba da slusaju bracu Rumune i najjaci house u Evropi z:mrgreen:


 
pa nemam pojma , verovatno bi i to nosili , vis da deca vole sve sto vole mladi ,m samo neko da bude prvi z:mrgreen: al dobro sve su to mlade usijane glave(kako se sada ocesam matoro z:cry:) , smirice se to kad poraste malo i shvati da nece vise moci da zivi od maminih para za uzinu i nove maksare ... a od majce sa Ratkom i himne JSO im novcanik i stomaci nece biti puniji z:D

Мислим стварно да није битно шта носе и на који начин исказују бунт. То је нешто што дође и прође, а свакој
генерацији матораца, нове генерације клинаца делују очајно и увек иста прича и кукање како је некада све било
боље, једини је проблем што данас свака појава добија некакву политичку конотацију, уместо да се посматра
одвојено и невезано за политику, барем не локалну, јер ствари у ери информатике, добијају глобалне, светске
размере.
 
Ma jock kakvi p.ederi...nikada necemo da prezalimo otkazivanje gay parade z:cry: spremili se da ih lemamo kad ono...

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ@ i ja isto kako nekome moze da bude idol mali Seja,Mina slina i ostali rahiticni sabani :roll:

treba da slusaju bracu Rumune i najjaci house u Evropi z:mrgreen:


kuku bre pa ta muzika je totalno gej z:cry:, drzi se ti prtija i psihodelije kao svaki pravi ghetto kid z:lol:
 

Back
Top