Car Putin nemoćan protiv terorizma...

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Ebiga... Ima sve, al' samo jedno ne... Sgurnost u svojoj kući...

Ebu ga ovi bradati islamski teroristi...

Nego nešto mi nije jasno?

Da li mi Srbi, treba da podržavamo islamske teroriste?

Vidim da ih naši, srpski ultranacionalisti baš gotive...

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje... E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Koje teroriste mi Srbi treba da volimo?

Sve islamske teroriste ili samo one koji napadaju Ameriku?

A kako da ih podržavamo protiv Amerike, a da ih osuđujemo protiv Rusije?

Jel može neki lucidni patriota da mi objasni ovu šizofrenu situaciju???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...
 
Ebiga... Ima sve, al' samo jedno ne... Sgurnost u svojoj kući...

Ebu ga ovi bradati islamski teroristi...

Nego nešto mi nije jasno?

Da li mi Srbi, treba da podržavamo islamske teroriste?

Vidim da ih naši, srpski ultranacionalisti baš gotive...

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje... E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Koje teroriste mi Srbi treba da volimo?

Sve islamske teroriste ili samo one koji napadaju Ameriku?

A kako da ih podržavamo protiv Amerike, a da ih osuđujemo protiv Rusije?

Jel može neki lucidni patriota da mi objasni ovu šizofrenu situaciju???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...

Nema tu nista sizofreno,kada napadaju amerku onda su gotivci a kada napadaju Rusiju ista treba da ih satre,eto skoncentrisi se samo na to,nije tesko:lol:
 
Ebiga... Ima sve, al' samo jedno ne... Sgurnost u svojoj kući...

Ebu ga ovi bradati islamski teroristi...

Nego nešto mi nije jasno?

Da li mi Srbi, treba da podržavamo islamske teroriste?

Vidim da ih naši, srpski ultranacionalisti baš gotive...

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje... E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Koje teroriste mi Srbi treba da volimo?

Sve islamske teroriste ili samo one koji napadaju Ameriku?

A kako da ih podržavamo protiv Amerike, a da ih osuđujemo protiv Rusije?

Jel može neki lucidni patriota da mi objasni ovu šizofrenu situaciju???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...

Otkud tebi ideja da su "bliznakinje" srušili islamski teroristi?
 
Непријатно ми је што ово чиним на приглупој теми, без смисла и идеје, али изражавам саучешће руском народу на трагедији коју су изазвали муслимански терористи.

Pa evo, javljaju se indicije da je to Putin sam organizirao, kako bi imao izgovor da se Čečenima nayebe mile nane. :mrgreen:
 
Aha znaci onda ispade da je Putin organizovao danasnji vatromet na aerodromu , isto kao i CIA 9/11 u NY ? :think:

Rusija ima stalne pretnje i realnu opasnost od dela svojih građana iz pobunjenih republika, ratovali su sa njima u dva navrata u zadnje dve decenije, i iz priloženog se moglo videti da se uopšte ne radi o šali.

A, ti, ako veruješ da onolike zgradurine mogu tek tako implodirati, onda si stvarno naivčina.
Jesi li gledao Majkl Murov Farenhajt 9/11, jesi li gledao ijednu emisiju o tom događaju, u kojoj se vide usporeni snimci, i kontrolisane eksplozije duž celih zgrada, i u kojima mineri i građevinski inženjeri argumentovano iznose dokaze o tome da su udari aviona bili isuviše slabi za takvu konstrukciju?

TC Ušće iliti zgradu CK su pogodile 4 rakete ispaljene iz aviona i 12 tomahavka, što je daleko razornija sila od jednog aviona, pa je, iako je ceo izgoreo, ostao da stoji.
 
Kazes nemocan prati malo narednih dana situaciju videces kako se jede leba kod Putina, brate vadice im 00 na usta , i ranije su se zajebavali sa njim pa ih ponisti kao stetne.

Misliš kao što ih je poništio za ono što su uradili u Beslanu, ili za ono kada su zauzeli pozorište u Moskvi, ili za bombu u metrou pre par meseci...ili za napad na bazu ruske vojske u Ingušetiji prošle godine kada su ubili 5 a ranili 80 vojnika...

Putin se sporo budi...a ovi ubijaju...
 
Rusija ima stalne pretnje i realnu opasnost od dela svojih građana iz pobunjenih republika, ratovali su sa njima u dva navrata u zadnje dve decenije, i iz priloženog se moglo videti da se uopšte ne radi o šali.

A, ti, ako veruješ da onolike zgradurine mogu tek tako implodirati, onda si stvarno naivčina.
Jesi li gledao Majkl Murov Farenhajt 9/11, jesi li gledao ijednu emisiju o tom događaju, u kojoj se vide usporeni snimci, i kontrolisane eksplozije duž celih zgrada, i u kojima mineri i građevinski inženjeri argumentovano iznose dokaze o tome da su udari aviona bili isuviše slabi za takvu konstrukciju?

TC Ušće iliti zgradu CK su pogodile 4 rakete ispaljene iz aviona i 12 tomahavka, što je daleko razornija sila od jednog aviona, pa je, iako je ceo izgoreo, ostao da stoji.

A Zgrada CK ima 120+ katova?

Gledao sam izravni prijenos na CNN i nisam primjetio nikakve kontrolirane eksplozije.

Zgrade su stajale sa vrhovima u plamenu dok se nisu urušile. I to od vrha prema tlu.
 
A Zgrada CK ima 120+ katova?

Gledao sam izravni prijenos na CNN i nisam primjetio nikakve kontrolirane eksplozije.

Zgrade su stajale sa vrhovima u plamenu dok se nisu urušile. I to od vrha prema tlu.

Pa, takve zgrade, sa takvom čeličnom konstrukcijom, ne mogu da implodiraju, pa da je kakva sila pritiska u pitanju. Čelik ima težnju da se krivi usled sile koja se vrši na njega. To će ti znati objasniti svaki građevinski tehničar, a kamo li inžinjer. Dakle, sve i da su ti avioni, odnosno požar koji su izazvali, pa istopili (smešno) noseće stubove uspeli da sruše nekoliko gornjih spratova, i izvrše pritisak na donje, zgrade bi se iskrivile u stranu, a ni onda se verovatno ne bi sasvim srušile.

Drugo, taj broj spratova samo ide u prilog ovome što ja tvrdim, jer avioni nisu udarili u podnožje zgrada, nego pri vrhu, što znači da je gro konstrukcije ostao ispod tih nekoliko spratova, sasvim dovoljno da zadrži njihov teret.

I, na kraju, temperatura, kao i sila razaranja, usled raketiranja je mnogo veća nego usled zapaljenog kerozina iz aviona. A, kerozin prilično brzo izgori na otvorenom vazduhu, što se i moglo videti, jer je u eksploziji prilikom udara skoro sav sagoreo. Nije kerozin ugalj, pa da tinja. Požar koji je nastao i trajao satima je bio isuviše slab da istopi taj čelik, jer tu sem papira i nameštaja, nije imalo šta drugo da gori, što se i videlo po višesatnom gustom dimu, a ako si ikada imao priliku da gledaš zapaljenu zgradu, mogao si videti kako usled velikog požara plamenovi kuljaju napolje. Kod jake vatre, dim je slab.
 

takve zgrade, sa takvom čeličnom konstrukcijom, ne mogu da implodiraju, pa da je kakva sila pritiska u pitanju.
Објасни онда касете на којима званичници Ка'иде преузимају одговорност.

И немој да само кажеш "Јао па то је барем лако.", него објасни.
 

Back
Top