Car Putin nemoćan protiv terorizma...

Добро може да се каже да сам патриоткиња ,овако напад на Русију је напад на Србију и ужасно ми је тешко што руски народ гине од болесник фанатика
Али Путин није немоћан он је и те како има снагу да одбрани Русију.

Ebiga... Ima sve, al' samo jedno ne... Sgurnost u svojoj kući...

Ebu ga ovi bradati islamski teroristi...

Nego nešto mi nije jasno?

Da li mi Srbi, treba da podržavamo islamske teroriste?

Vidim da ih naši, srpski ultranacionalisti baš gotive...

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje... E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Koje teroriste mi Srbi treba da volimo?

Sve islamske teroriste ili samo one koji napadaju Ameriku?

A kako da ih podržavamo protiv Amerike, a da ih osuđujemo protiv Rusije?

Jel može neki lucidni patriota da mi objasni ovu šizofrenu situaciju???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...

nema sizofrene situacije, napad je naredio hodorkovski jevrejski oligarh sa trenutnim prebivsalistem u putinovom zatvoru. izvodjac radova je neki dagestanski musliman njih je najlakse iskoristiti za takve stvari.

jedina teroristicka drzava na svijetu danas je amerika (i izrael naravno)

do ovoga trenutka arapi nisu organizovali NI JEDAN teroristicki napad protiv amerike, to nesto govori..

naravno 11. septembar je posao iznutra i nema veze sa "al kaidom" koja je izmisljena.

Odavno sam napisao i stampao da se to zlo moze pobediti samo primenom nestandardnih metoda.
Amerikance ipak treba slediti u mnogo cemu.Libiji su nplatili,mislim,oko milijardu evra za obaranje aviona iznad Skotske(slucaj Lokerbi),a za svakog poginulog porodicama je isplaceno oko 40 miliona dolara ili evra.Ovde je bitan princip.Ovo je jedan presedan za ceo svet.
Ovu nasu vlast treba najuriti ako ne natera KiM, uz pomoc EU, da za svakog povredjenog ili ubijenog Srbina Pokrajina isplati povredjenom,porodici ili rodbini iznos novca naveden u prethodnom stavu.
Istini za volju pirevina se mnogo tesko istrebljuje kada se zapati u njivi-drzavi,ali je to ipak moguce.
Svi koji su u drzavnom aparatu Rusije ne zasluzuju da u njemu i ostanu.Utisak je nas sa strane da tamo ima dosta neradnika,nesposobnih i sklonih podmicivanju.

Putin igra jako dobro maskirovku, sto ce reci, odrzava jako dobre odnose sa amerikom dok se sprema za konacni obracun...mislim, svima je jasno da ce do toga doci jer ameri nece moci da dozvole da rusija i kina preuzmu kontrolu.

ja da sam na putinovm mjestu kao odgovor na ovaj terorizam od juce optuzio bih gruziju da je organizovala teroristicki napad i izvrsio invaziju na gruziju.

na taj nacin putin bi ubio dve muve jednim udarcem...za sada.

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje... E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...

Pa ti si bugarče. Ko napadne srbina sa njim i praviš ortakluk. Vi tute ste gori od ovih sa dugim bradama i kratkim nogavicama

Објасни онда касете на којима званичници Ка'иде преузимају одговорност.

И немој да само кажеш "Јао па то је барем лако.", него објасни.

Znači, tebi je snimak jednog bolesnog ubice, čoveka koga je stvorila CIA u hladnom ratu, nemoralnog u svakom pogledu, održivija teorija od poznatih zakona fizike. Ma, bravo!

Objasni ti meni kako to da su Bin Ladenovi najveći poslovni partneri Bušovih, i kako to da su evakuisani iz USA isti dan kada se napad dogodio, dok još navodno niko nije znao ko iza napada stoji.

Како иде са тужакањем модерацији?
Надам се да ти се руке више не тресу и да нећеш понављатиовакве грешке...уместо још једне у низу тужби, зи ми делиш репутацију!!!

20.01.2011. 17:20
Dača Niš
Tema: I još nešto u vezi...

vređanje

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje...
E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...
Da, konfuzno je i nadasve haotično ponašanje naših nacoša. Nekad su na strani ekstremista (ebi ga, i sami su ekstremni), a nekad su protiv njih.
Zatim, nekad podržavaju i veruju američkim medijima i rečima, nekad ne.
Znaju li oni šta hoće, šta žele i šta vole?

Смешно је што је за дизање целог аеродрома у ваздух потребно 200г експлозива, и не постоји објекат на свету који са два кликера у глави не може да буде разрушен до темеља.
Зашто не крену на Кремљ, Белу кућу него на цивилне објекте., јер би ефекат застрашивања јавности био већи. Не, кад се нападне цивилни објекат, а прва вест буде да је пронађена глава терористе самоубице, онда то делује као да постоји ефикасна држава која ће да реши "проблем". Цела та прича са тероризмом је исто ујдурма. А Руси су исто таламбасали муслимане, па је за испирање мозга некоме коме је побијена цела породица, потребно мало времена...а врло ефектно делује... Надам се да онај наш земљак није добио тешке повреде и да је ок.

Da, konfuzno je i nadasve haotično ponašanje naših nacoša. Nekad su na strani ekstremista (ebi ga, i sami su ekstremni), a nekad su protiv njih.

слично као и код вас социјалиста.
Миру сакристе код руса, у собама држите Милошевићеве слике а званично се гузите онима са којима сте нас терали да ратујемо, са ЕУ и САД.

Oni vole....
patka-32_normal.png

Back