Car Putin nemoćan protiv terorizma...

Ebiga... Ima sve, al' samo jedno ne... Sgurnost u svojoj kući...

Ebu ga ovi bradati islamski teroristi...

Nego nešto mi nije jasno?

Da li mi Srbi, treba da podržavamo islamske teroriste?

Vidim da ih naši, srpski ultranacionalisti baš gotive...

Pogotovo od kad su srušili kule bliznakinje... E sad, ko su zapravo good gays, a ko bad gays???

Koje teroriste mi Srbi treba da volimo?

Sve islamske teroriste ili samo one koji napadaju Ameriku?

A kako da ih podržavamo protiv Amerike, a da ih osuđujemo protiv Rusije?

Jel može neki lucidni patriota da mi objasni ovu šizofrenu situaciju???

Unapred zahvalan...

Putine, oprosti...

Taj KGB bandit i podrzava te islamske teroriste, naoruzava najgoru MUSLIMANSKU - ISLMASKU fundamenatlisticku drzavu na svetu IRAN nukleranim oruzijem, a to mu se sada sve vraca i jednog dana te nuklerakre sto im KGB mafija daje tim islamistima, samo je pitanje vremana kada ce nuklearke eksplodirati u samoj Rusiji. Sto se kaze; ko sa djavlom tikve sadi......

Tita smo sami sebi nametnuli. Kasnije ga i podržavali.

Eno i sada na anketi ima zaluđenika koji kažu da bi glasali za KP :eek:

Sami sebi nametnuli tako što su ušli sovjetski tenkovi?

Tako što smo imali mogućnost da glasamo kuglicama u ćoravim kutijama?

A to što ima i dalje zaluđenika koji bi za njega glasali, samo dokazuje koliko strašna i kojih razmera je okupacija bila...

Sami sebi nametnuli tako što su ušli sovjetski tenkovi?

Tako što smo imali mogućnost da glasamo kuglicama u ćoravim kutijama?

A to što ima i dalje zaluđenika koji bi za njega glasali, samo dokazuje koliko strašna i kojih razmera je okupacija bila...

Koliko ja znam, Tito je ubrzo okrenuo leđa Staljinu, tako da ne znam otkud ti taj zaključak u poslednjoj rečenici?

A Tito nam je vladao duuugo, sve do smrti, a koliko vidim i dan danas međ' Srbima ima solidan broj onih koji žale za njim.

Ma koliko bih volio da za to okrivim nekog drugog...ipak smo sami krivi.

Putin igra jako dobro maskirovku, sto ce reci, odrzava jako dobre odnose sa amerikom dok se sprema za konacni obracun...mislim, svima je jasno da ce do toga doci jer ameri nece moci da dozvole da rusija i kina preuzmu kontrolu.

ja da sam na putinovm mjestu kao odgovor na ovaj terorizam od juce optuzio bih gruziju da je organizovala teroristicki napad i izvrsio invaziju na gruziju.

na taj nacin putin bi ubio dve muve jednim udarcem...za sada.
Rat izmedju SAD-a i Rusije je siguran nacin da se unisti bela rasa.Ko bi isplivao na povrsinu posle toga?

Taj KGB bandit i podrzava te islamske teroriste, naoruzava najgoru MUSLIMANSKU - ISLMASKU fundamenatlisticku drzavu na svetu IRAN nukleranim oruzijem, a to mu se sada sve vraca i jednog dana te nuklerakre sto im KGB mafija daje tim islamistima, samo je pitanje vremana kada ce nuklearke eksplodirati u samoj Rusiji. Sto se kaze; ko sa djavlom tikve sadi......

sve sto si napisao je naopako:D okreni sve za 180 stepeni i kazce ti se istina.

rusija treba da ima odlicne odnose sa kinom. jako dobre odnose sa evropskim zemljama i islamskim zemljama (ne racunajuci americke kolonije tipa s. arabiju)

a prva stvar treba da znas ko je najveci neprijatelj rusije pa onda sve ostalo.

i z r a e l

oni su bacili bombu juce

Rat izmedju SAD-a i Rusije je siguran nacin da se unisti bela rasa.Ko bi isplivao na povrsinu posle toga?

naravno da nece biti nuklearnog rata u bukvalnom smislu, mada ne garantujem za bliski istok, ali rat ce da se desi.

amerikanci zaokruzuju rusiju, prica da nece primati ruske komsije u nato (gruzija, ukrajina) se ispostavila kao laz.

evo sada su i lukasenka, koji je do juce bio najgori diktator a sad kad napada putina, naravno, vise nije, okrenuli na svoju stranu.

Тек ће их бити...Мада не онако како ти прижељкујеш.

To je priželjkujem stradanje nevinih .. svašta ..

'U čečenskom ženskom terorizmu je, tvrdi Prochazkova, manje ideologije i religioznog fanatizma, tu igra veću ulogu kavkaska tradicija krvne osvete. Istina, ta tradicija izuzima žene kao izvršioce, ali, kako ukazuju kavkaski sociolozi, ne treba zaboraviti na ogromne žrtve čečenskih pobunjenika, kao i da su čečenske žene „zbog dugogodišnjeg sovjetskog vaspitanja mnogo emancipovanije od arapskih i drugih muslimanskih žena. Počele su na sebe preuzimati ulogu ne samo hranilaca porodice nego i osvetnika“. '
http://www.standard.rs/-cvijanovi-vam-preporuuje/4242-ko-su-eenske-crne-udovice-ili-ahidke.html

sve sto si napisao je naopako:D okreni sve za 180 stepeni i kazce ti se istina.

rusija treba da ima odlicne odnose sa kinom. jako dobre odnose sa evropskim zemljama i islamskim zemljama (ne racunajuci americke kolonije tipa s. arabiju)

a prva stvar treba da znas ko je najveci neprijatelj rusije pa onda sve ostalo.

i z r a e l

oni su bacili bombu juce

RUSI i KINEZI se ne podnose, Kina ce biti sila jednog dana tako da Kineze mnogo zaobole za Rusiju, njihovi proizvodi zavrsavaju za Zapadu, tako da Kine mora radi sebe da ima dobre odnose sa Zapadom, gde je kineski predsednik sada i boravio u Americi. Stro se tice Rusije to je zemlja koja sama po sebi najbrze bioloski nestaje, tako da Kinezi gledaju kako da nesele Sibir, sto sada vec i uveliko rade u rusko-kineskim granicnim prelazima, a to se ne svidja zvanicnoj Rusiji niti malo.

Back