Call of Duty 4: Modern Warfare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne verujem da cesh moci sa tom grafom da igrashu toj rezoluciji i meni se to deshavalo... vishe se ne deshava... ja mislim da sam OC proc pa zato vratio sam na default pa radi, ako nije to onda je do drajvera ja mislim instaliraj NAJNOVIJE drajvere...
 
Играм на ветеран и заглавио сам у Чернобиљу када се требам евакуисати. Оставио сам капетана МекМилана где треба и чекамо хеликоптер да нас покупи. Е сад, први талас преживим. У 2. дође 6 хеликоптера * 4 војника. Ја побијем војнике из она два лево пре него што се спусте и још бар двојицу из оног скроз десно (10 увек успем бар) јер се нису још спустили. После тога преживим још минут (2000м још до доласка спасилаца) и убију ме. Покушавао сам све живо, али узалуд.

Ако неко зна нешто битно за преживљавање, нека ми откуца, у противном, укуцаћу бесмртност и завршити то с**ње од нивоа. :evil: :?
 
Nikako nemoj shifre... Jesi postavio mine/c4 na dobrim mestima? Probaj da se zavuces skroz desno kod onih autica iz luna parka...
Takodje gledaj da snajper koristis u prvom talasu, a za drugi vec baci snajp i uzmi dve automatske puske jer kad krenu da se onako zeznuto preblizavaju, nemas bas vremena za reload... Srecno ;)
 
Ja sam na laptopu zavrsio igru na rezoluciji 1280x800, AA4 i sve ostalo ukljuceno na max. Sad mi nije jasno zbog cega Crysis ubija koliko slabo radi na svim LOW podesavanjima, a radio mi je opusteno na drugom laptopu sa AMD64x2 TL-30, 7300 128+256mb,2gb ram. Sadasnja konfiguracija je T7500 C2D 2x2.2GHz 4mb, 2gb ram, Ati2600 256+256, HP 8510p, u cemu je problem? Postoji li neki fix za Crysis za Ati kartice? Drajveri su novi.
 
Играм на ветеран и заглавио сам у Чернобиљу када се требам евакуисати. Оставио сам капетана МекМилана где треба и чекамо хеликоптер да нас покупи. Е сад, први талас преживим. У 2. дође 6 хеликоптера * 4 војника. Ја побијем војнике из она два лево пре него што се спусте и још бар двојицу из оног скроз десно (10 увек успем бар) јер се нису још спустили. После тога преживим још минут (2000м још до доласка спасилаца) и убију ме. Покушавао сам све живо, али узалуд.

Ако неко зна нешто битно за преживљавање, нека ми откуца, у противном, укуцаћу бесмртност и завршити то с**ње од нивоа. :evil: :?

Ja sam uspeo tako sto sam otisao, u odnosu na Mekmilana, skroz desno! Znaci iza onog autodroma ili sta li je vec. I tu ce te napadati ali imas sanse da se odbranis jer imas zaklon. Mislim da je to jedina varijanta, jer sam se i ja mucio kao ti i pokusavao sve moguce al' ne vredi. Samo mi je uspelo ovo. Pozdrav
 
Хвала на помоћи, али узалуд. Прешао сам уз помоћ варања, а и ту сам имао проблема јер су ме пси нападали... :???: Јесте да сам бесмртан, али кад скочи мош' се сликати. не умреш, али и нипта не можеш да радиш. После тога сам игру релативно лако завршио, укључујући и екстра ниво са таоцем у авиону. ;)

Остао ми је закључан ниво Aftermatch. Зашто? :?
 
dobro sad ste se ispricali o konfiguracijama aj sad kazite jel neko probo online da igra trebalo bi nabaviti neki patch ili crack za te "pirate" meni nadje 11000 servera od kojih nigde ne moze da udje kaze da je key already in use.... ali kako ga zameniti neki laznjakom :) ovo na single sam preso 2 seme da vidim kaka je grafika, planiro sam ovo multiplayer....... necu da kazem konfiguraciju dobra je radi perfekno na sve to pojacano
 
dobro sad ste se ispricali o konfiguracijama aj sad kazite jel neko probo online da igra trebalo bi nabaviti neki patch ili crack za te "pirate" meni nadje 11000 servera od kojih nigde ne moze da udje kaze da je key already in use.... ali kako ga zameniti neki laznjakom :) ovo na single sam preso 2 seme da vidim kaka je grafika, planiro sam ovo multiplayer....... necu da kazem konfiguraciju dobra je radi perfekno na sve to pojacano
To je jedan vid piraterije a piraterija je zabranjena na ovom forumu....

Uzgred igra je odlicna,samo mi je nesto kratka :D
 
To nije nikakav vid piraterije, to je vid pomoci. Posmatraj to sa druge strane, ceo ovaj deo foruma je piraterija. Ne bi bio piraterija kad bi bio dozvoljen pristup samo korisnicima sa legalnim programima, ovako........I mene zanima kako da pristupim tim serverima, objasnite i uputite ako znate
 
dobro sad ste se ispricali o konfiguracijama aj sad kazite jel neko probo online da igra trebalo bi nabaviti neki patch ili crack za te "pirate" meni nadje 11000 servera od kojih nigde ne moze da udje kaze da je key already in use.... ali kako ga zameniti neki laznjakom :) ovo na single sam preso 2 seme da vidim kaka je grafika, planiro sam ovo multiplayer....... necu da kazem konfiguraciju dobra je radi perfekno na sve to pojacano

Ja igram CoD4 online pa skoro od samog izlaska igre...najnoviji patch je 1.3 i imas u igri auto update...sto se tice cracked cd-key ukoliko si skinuo igru odnekle dobio si i key gen...a to sto ti pise key already in use znaci da pokusavas da se konektujes na original serverima. Imas puno krakovanih servera...ako nisi jos uvek uspeo da nadjes,mogu ti dati adresu sajta gde mozes pronaci:wink:
 
To nije nikakav vid piraterije, to je vid pomoci. Posmatraj to sa druge strane, ceo ovaj deo foruma je piraterija. Ne bi bio piraterija kad bi bio dozvoljen pristup samo korisnicima sa legalnim programima, ovako........I mene zanima kako da pristupim tim serverima, objasnite i uputite ako znate
Delimicno si u pravu al ne mozes reci da to nije piraterija jer da decko ima legalnu igru nebi imao taj problem koji ima i mogo bi da igra na svim serverima.

Uzgred za igranje na gusarskim serverima je potreban patch 1.3 i crack za tu verziju igre.
 
BIHNET CoD4 SERVERI:
195.222.33.246:28964
195.222.33.246:28962
195.222.33.246:28961
195.222.33.246:28963

preporuchujem Xfire zato shto Favourites u samoj igri zeza na serverima ima stalno ljudi i rankovani su serveri, u sushtini ovo su orginalni serveri ali server ne proverava CD- KEY!!!:-D
dosta sam na nekom od njih nik mi je: $tR4j0 ili tako neshto... :mrgreen: pa... vidimo se i josh neshto: ima ljudi i shto sa Nvidia 6200 i sa Radeon 9550 igraju MP zato shto je MP manje zahtevan evo pogledajte ovde
 
ljudi,posle mnogo muke uspeo sam malopre da pokrenem cod 4 i..oci su mi ispale.odigrao sam samo onu uvodnu scenu na brodu al i to mi je bilo dovoljno da se nacisto izgubim .fenomenalna akcija,super efekti,iskreno se nadam da je i ostatak igre upravo ovakav.bez problema ga igram na fx7300gt(370x700mhz) i athlon xp 2600 plus na nekim medijum podesavanjema.

jedva cekam da zavrsim single pa da se bacim na multiplayer!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top