Quantcast

Call of Duty 4: Modern Warfare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ALISA11

Početnik
Poruka
1
POMAGAJTE !!!!
ljudi ova igrica je kod mene radila savrseno na 2.5gh, na 512 memorije i grafickoj kartici ati radeon 9600 sve dok nisam stigao do pola igrice i bezveze resio da reinstaliram windows ponovo i ponovo instalirao igricu a ona ni da cuje samo ispisuje exe fajl primetio problem i iskljucuje se
a sto je najcudnije multiplejer radi normalno ali singlplejer ni da cuje
DA OVO NIJE RADILO KOD MENE RANIJE NE BIH SE NI CUDIO ALI JE RADILO NA OVOJ KONFIGURACIJI ODLICNO A SAD NECE NI DA CUJE ZNA LI NEKO STA JE U PITANJU

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.788
morate neshto da uradite pre igre... udjite u folder gde je instalirana igra... pa u folder MILES pa preimenujete fajl mssmp3.asi u mssmp3.bak i radice ali necete imati MP3 zvukova u igri ako neko oce to da namesti a da ima mp3 zvukova nek mi se javi pa cu mu poslati taj mssmp3.asi ali ISPRAVAN!!!

iVE014

Aktivan član
Poruka
1.397
Ja imam Celeron 1.7ghz procesor,768 MB rama,Ati Radeon 9550 sa 128 MB DDR1 i 128bita i obrnuo sam COD 4 na rezoluciji 800*600 sa medium detaljima bez seckanja. Frerjmovi mi nisu opadali ispod 25,30 u sekundi. Igrica je extra optimizovana, minimalni zahtevi nisu tacni.:)

Lik_archer

Zainteresovan član
Poruka
330
Ja imam Celeron 1.7ghz procesor,768 MB rama,Ati Radeon 9550 sa 128 MB DDR1 i 128bita i obrnuo sam COD 4 na rezoluciji 800*600 sa medium detaljima bez seckanja. Frerjmovi mi nisu opadali ispod 25,30 u sekundi. Igrica je extra optimizovana, minimalni zahtevi nisu tacni.:)

Aha, video sam kako ti radi... Sece kao motorna t.:lol::lol: izmedju dva opaljena metka cekas i po 30 sec... Dobro nije bas tako ali nema sanse da ti radi kao sto pricas, pogotovu na medium detaljima, na low pa i da cujem....

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.788
ma gledaj... sa tom 6200 ako ima 256DDR2 moci cesh multiplayer sigurno, ali SP i ne znam ja na Radeonu 9600pro nisam mogao Single ali sam mogao Multi, dodushe u low ali ajde a i mozhesh uzeti neku 7600 polovnu za AGP njih ima ili ja sam uzeo 6800 i MP mi radi u 1024 na medium ;)

coyotns

Obećava
Poruka
64
Pozdrav!

Nabavio sam CoD4 u nadi da cu sa mojom konfiguracijom uspeti da ga pokrenem,medjutim javio mi se problem oko instalacije igre koja je smestena na dva DVD diska,u meni totano nepoznatom formatu(.B00,.B01,.B02,.B6I I B6T).Uz igru je dodat i Daemon tools koji nazalost nista nemoze da uradi sa napred navedenim fajlovima.Takodje sam probrao i sa Alkohol 120 I Blinds Write 6 ali nikakve vajde.Ako neko ima ideju kako da resim problem ja bi bio zahvalan da to podeli samnom.
Hvala.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.