Ćaci ili blokaderi

Ne znaš koja je strana služba jer tvoj precednik nije rekao. Ne zna ni on. Tačnije, ne postoji. Ajde što ti lažeš, ko tebe jeebe što lažeš, ali vajni precednik kad kaže da je neko nekom dao pare a ne kaže ni ko ni kome ni koliko ni kad ni gde... onda to ima težinu. To znači da se radi o ozbiljnom izdajniku i lažovu.

Vama, njegovim ćacićima, ostaje samo da širite glupost kako su "svi isti" i "vi niste ni za koga" jer je sve ovo toliko retardirano i poremećeno da je čak i vama više neizvodljivo da ih branite. A ovde se ne radi o političkim opcijama i nekim obskurnim imenima i likovima koje vaš vođa vadi iz svog dupeta i gura vam ih u usta već o narodu kojima je pun qoorac boleščine u kojoj živimo i vas prodanih, uplašenih i potplaćenih bednika.
ovime ste pokazali da ili nemate pojma ili namerno ovo radite
obzirom na konstrukciju i smisao sentenci - namerno

nadjite drugu budalu
pozdrav
:bye:
 
prvo jedan mae geru u glavu..
hajaaaaa...

e tako...
sad kad ti je dobronamerni udarac u vugla spojio "+" i "-" da nastavimo diskutabilnu polemiku...

strana služba (nećemo reći koja, previše je to za tebe i slične) odavno finansira obe strane u generisanom ratu

kamoli drkave proteste loji su pokazali da lažete i mažete uz periodičnu upotrebu bezobrazluka za koji bi vam svaki američki pandur stavio koleno na vrat i malo predugo gnječio

prijatan zgubidanski dan želim :D
Mavaši geri je za glavu. Mai geri je push kick. Ni ide puno više od struka
 

Back
Top