Бугарофашистичка пропаганда о "Сербској Експанзији"

Цитат:
Оригинал поставио eremita
Свако ко се мало више интересује за политику врло добро зна ПЛАНОВЕ НАШИХ ДУШМАНА ДА ПОПУНО РАСТУРЕ СРБИЈУ... све ово што пишете зна се већ 20 година... а ко нам је крив што смо слуге душманске изабрали на власт...



Бугари нам никада нису били браћа и ако су православни ...



Фамилија ми је из Топлице родом, они не знају ко су биле усташе, али зато мрзе Бугаре, да их очима не виде.
Свакаква зверства су правили, а на крају рата су побили све Бугаре које су имали у заробљеништву а нека партизанска јединица је побацала заробљене Бугаре у реку и подавила их.

Бугари су опаки и умеју да чине разна незамислива зверства, имам неке старе записе с почетка прошло века... али не бих о томе...

Само бих потсетио НА ПЛАН НАШИХ ДУШМАНА КОЈИ ГЛАСИ:

"...НАПРАВИЋЕМО ОНОЛИКО МАЛИХ ДРЖАВИЦА КОЛИКО ГОД ЈЕ ПОТРЕБНО ДА БИ У СВАКОЈ ОД ЊИХ СРБИ БИЛИ МАЊИНА И ДА БИ СРБИЈА НЕСТАЛА СА ЛИЦА ЗЕМЉЕ КАО ДРЖАВА..."



 
Само мени није јасно како хвалиш п-зду коштуницу, кад је и он исто толик крив као демонократе. Буди србин дај глас за СРС.

Ниси у праву за Коштуницу, али не чудим се јер су информације о његовом раду недоступне.

И какве благе везе има данас било коме да даш глас - КАДА СМО ТОТАЛНО РАЗЈЕБ*НА, РАСПРОДАТА И ОКУПИРАНА ЗЕМЉА...

А наше политичаре ЦЕНИ по томе КО СУ МУ ПРИЈАТЕЉИ... дакле, размисли добро.

ДС-у су пријатељи пре свега Швабе...

ДСС-у су пријатељи пре свега Руси...

ЛДП-у и осталој боранији је пре свега пријатељ Америка...

СРС-у ........ не знам ко је данас пријатељ.........
 
Бугари су опаки и умеју да чине разна незамислива зверства, имам неке старе записе с почетка прошло века... али не бих о томе...

Само бих потсетио НА ПЛАН НАШИХ ДУШМАНА КОЈИ ГЛАСИ:

"...НАПРАВИЋЕМО ОНОЛИКО МАЛИХ ДРЖАВИЦА КОЛИКО ГОД ЈЕ ПОТРЕБНО ДА БИ У СВАКОЈ ОД ЊИХ СРБИ БИЛИ МАЊИНА И ДА БИ СРБИЈА НЕСТАЛА СА ЛИЦА ЗЕМЉЕ КАО ДРЖАВА..."




А одбрана од тог плана је тако једноставна

- Лажи их
- Никад ништа не потписуј
- Никад ништа не прихватај
- Увек рди супротно од њихових савета
 
Dragi Teodosije, ja sam mesecima ovde pričao da nam se sprema čak moćda i rat sa Bugarskom.
Celokupna politička scena Bugarske je Anti-Ruska, pre nekoliko meseci dobili su naredjenje od NATO i EU da krenu u anti-Srpsku kampanju.
"Braća pravoslavci":hahaha:

Za one koje mrzi da gledaju ove klipove
Bugarski "Istoričar" na TV priča kako su Srbi vršili "Ekspanziju" i "Okupirali Bugarske zemlje - Niš, Pirot, Vranje"
Ima li taj fol istoričar neku ozbiljnu podršku, mislim neku stranku, glasove ... ? Kolika je verovatnoća da takvi dođu tamo na vlast? Teodosije i Aleksandre, molim procenu opasnosti.
 
Ima li taj fol istoričar neku ozbiljnu podršku, mislim neku stranku, glasove ... ? Kolika je verovatnoća da takvi dođu tamo na vlast? Teodosije i Aleksandre, molim procenu opasnosti.

Опасност је реална.
Наиме Бугарски мејнстрим медији већ годину дана пласирају вести о "злој Србији", рецимо о нападима ан Бугарске бродаре, нападима на бугарску мањину.
Њихова главна опозициона странка АТАКА је изненада баш у то време послала писмо амбасади Србије у којој захтевају повратак "Западних покрајина" Димитровграда и Босилеграда.
У Бугарској не постоји ни једна партија која не тражи "повратак" тих територија.
Са друге стране СВЕ те партије су основане од стране НАТО, наиме имају АТАКУ и још једну партију која је отоврено нео-нацистичка и ућиће у парламент, али има прећутну подршку ЕУ јер је отворено анти-Руска.

Дакле Политички естаблишмент у Бугарској званично прича о доброј сарадњи са Србијом, али су поринали косово и имају тамо окупациону војску, са друге стране медији нон стоп пљују по Србији.

Бугарски наропд је од сада био заиста пријатељски и против НАТо агресији и против признавања Косова, штавише изузетно су били добри са нама и сматрали су се нашом "Православном браћом".

Међутим да би смањили анти-Америчко расположење и да би смањили притисак јавности на Владу и незадовољство народа Бугарсјке признавањем Косова, почели су са анти-Српском кампањом на најгори начин.

Како она буде трајала а општа је и тотална у медијима, тако ћже се мењати и расположење Бугарских грађана.

Не треба заборавити да су Американци наговорили Грузине да нападну Русе и да их сада гурају под гусенице Руских тенкова, стога је врло могуће да НАТО у недостатку храбрости да сам то уради, једноставно нареди Бугарској влади да нападне Србију или слично.


Тренутно владају Социјалисти који су признали Косово, а њих ће да смене националисти који су још гори, а улазе и ултранационалисти и неонацисти у парламент. Премијер Сергей Дмитриевич Станишев је био члан политбироа Комунистичке Партије.

Стога ако социјалисти који би требали да буду анти- амерички и про-Руски овако раде, нама натикомунисти који су уједно и анти-Руси и анти-Срби могу да донесу само још веће зло. Они ће зарад скидања погледа народа са криминала и корупције чек моћда прибећи и оружју против Србије.
Као чланица НАТо вероватно ће рачунати да имају подршку НАТО савеза, а НАТо би могао да их пећутно подржи и да изјави да "У рат ноје умешан НАТО већ Србиај и Бугарска".
НАТо ће им достављати орућје и опрему - а ми смо опкољени и захваљујући политици "Спасиоца Србије" Војислава Коштунице - изгубили смо излаз на Море.

на изборима се очекује пад социјалиста.
 
Poslednja izmena:
Какви бре Бугари, па њих и БоТиНа војска може да сахрани!

Јучерашњи интервју са начелником генералштаба Бугарске

Да ли је завршена реформа Бугарске војске, и ако јесте, колико ћете војника и тенкова имати?

Реформе се настављају у складу са актуелизованим планом о организационој изградњи и модернизацији оружаних снага Бугарске до 2015. године. Иначе, почетком 2008. Бугарска војска је постала потпуно професионална и када завршимо изградњу оперативних могућности имаћемо потпуну интеграцију са војскама земаља чланица НАТО. Ми смо прешли са дивизијског на бригадни систем још 2000. године, а што се тиче броја војника ја сваки дан говорим да тај број мора бити најмање 32.000 припадника оружаних снага без људи из Министарства одбране. Наиме, то је број који пружа могућност изградње оперативно способне армије. Видите, после распада Варшавског пакта мора се градити нови идентитет армије. Супервелике армије полако одлазе у историју, а нови су изазови тероризам и исламски фундаментализам.

Србија са сличним бројем становника као Бугарска има сада бројчано мање оружане снаге.

Свака држава одређује снагу и бројност своје војске. Знате, ја не гледам у тањир другоме.
....

http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Prvo-Bugarin-pa-general.sr.html


Када су Бугарси смањивали оклопне јединице, као и ми по истом моделу, они су ПОВУКЛИ У РЕЗЕРВУ 1,000 тенкова и 900 оклопних транспортера.

Ми смо их исекли швајс апаратима.
 
Опасност је реална.
Наиме Бугарски мејнстрим медији већ годину дана пласирају вести о "злој Србији", рецимо о нападима ан Бугарске бродаре, нападима на бугарску мањину.
Њихова главна опозициона странка АТАКА је изненада баш у то време послала писмо амбасади Србије у којој захтевају повратак "Западних покрајина" Димитровграда и Босилеграда.
У Бугарској не постоји ни једна партија која не тражи "повратак" тих територија.
Са друге стране СВЕ те партије су основане од стране НАТО, наиме имају АТАКУ и још једну партију која је отоврено нео-нацистичка и ућиће у парламент, али има прећутну подршку ЕУ јер је отворено анти-Руска.

Дакле Политички естаблишмент у Бугарској званично прича о доброј сарадњи са Србијом, али су поринали косово и имају тамо окупациону војску, са друге стране медији нон стоп пљују по Србији.

Бугарски наропд је од сада био заиста пријатељски и против НАТо агресији и против признавања Косова, штавише изузетно су били добри са нама и сматрали су се нашом "Православном браћом".

Међутим да би смањили анти-Америчко расположење и да би смањили притисак јавности на Владу и незадовољство народа Бугарсјке признавањем Косова, почели су са анти-Српском кампањом на најгори начин.

Како она буде трајала а општа је и тотална у медијима, тако ћже се мењати и расположење Бугарских грађана.

Не треба заборавити да су Американци наговорили Грузине да нападну Русе и да их сада гурају под гусенице Руских тенкова, стога је врло могуће да НАТО у недостатку храбрости да сам то уради, једноставно нареди Бугарској влади да нападне Србију или слично.


Тренутно владају Социјалисти који су признали Косово, а њих ће да смене националисти који су још гори, а улазе и ултранационалисти и неонацисти у парламент. Премијер Сергей Дмитриевич Станишев је био члан политбироа Комунистичке Партије.

Стога ако социјалисти који би требали да буду анти- амерички и про-Руски овако раде, нама натикомунисти који су уједно и анти-Руси и анти-Срби могу да донесу само још веће зло. Они ће зарад скидања погледа народа са криминала и корупције чек моћда прибећи и оружју против Србије.
Као чланица НАТо вероватно ће рачунати да имају подршку НАТО савеза, а НАТо би могао да их пећутно подржи и да изјави да "У рат ноје умешан НАТО већ Србиај и Бугарска".
НАТо ће им достављати орућје и опрему - а ми смо опкољени и захваљујући политици "Спасиоца Србије" Војислава Коштунице - изгубили смо излаз на Море.

на изборима се очекује пад социјалиста.
Takvi neformalni zahtjevi postoje od uspostavljanja sadašnjih granica tj od 1912/18 ,ali da bi započeli rat skoro da je nevjerovatno.Bugari u Srbiji su u većini u samo jednoj ili dvije opštine.
 
Takvi neformalni zahtjevi postoje od uspostavljanja sadašnjih granica tj od 1912/18 ,ali da bi započeli rat skoro da je nevjerovatno.Bugari u Srbiji su u većini u samo jednoj ili dvije opštine.

Не. Проблем је што су чланица велике и агресивне војне организације... као пре 60 година....
 
Не. Проблем је што су чланица велике и агресивне војне организације... као пре 60 година....

Teško da oni mogu da obezbijede podršku za takav zahtjev a ne vjerujem ni da postoji raspoloženje za rat među Bugarima, niti ga je moguće lako stvoriti propagandom.U svakom slučaju to je jedan izuzetno krvoločan narod i u odnosu prema njima potreban je oprez.
 
Ako se nastavi takva kampanja u Bugarskoj, onda odnosi sa njom mogu da postanu veoma teski, ali do rata treba proci jos puno toga. Npr. Indija je okrivila Pakistan za izvodjenje teroristickom napada na svoju zemlju, pa cak ni to nije dovelo do rata iako te zemlje imaju istoriju medjusobnih sukoba.

Ono sto se desilo u Gruziji je slicno desavanjima u nasoj zemlji, Gruzi su hteli da sruse autonomije, ali su Rusi intervenisali i osujetili ih, to nije rat izmedju dve zemlje.

Ako bih trazio realnog protivnika u buducnosti, recimo u narednih 50 godina, izuzev Albanaca, na vrh liste bih stavio Turke, oni imaju dovoljno vojne moci, a i zelje da se vrate na Balkan, tako da je moguce da potpadnemo pod njihovu "interesnu" sferu.:(
 
A da li ima Bugara koji znaju srpski i citaju mozda upravo sad ove komentare?Bugari su se u istoriji pokazali kao vecinski neskolovan narod, samim tim sto je manje narod skolovan lakse je i manipulisati sa njim.Da li mislite da je NATO odustao od pokusaja razaranja pravnog naslijednika SSSR tj. Rusije? Ako mislite da jeste onda se grdno varate! Da li mislite da ce NATO slati u buduce bitke vojnike amerikance i britance? Ako mislite da hoce opet se grdno varate! Jer svi njihovi potezi u protekloj deceniji su vrlo dobro sracunati. Primanje u NATO Bugarske, Albanije, Rumunije i njima slicnih je spremanje terena za pokusaj zavrsnog udarca Rusiji, slace vojnike iz tih drzava pa i ako poginu (sto je velika vjerovatnoca) nece puno amerikanaca zaliti za njima ("tja pa znate gdje je Balkan to je negdje na jugu Evrope a i ti narodi su divlji....").NATO nekim svojim propisima ponaosob za svaku drzavu clanicu odredjuje koliko vojske moze imati ta drzava i gle cuda one koje bi mogle stati uz Ruse imaju manje a one koje ih mrze iz dna duse imaju vise vojnog sastava.Cudna slucajnost zar ne?
 
Sheshelj nije mafijash, on je pacijent.:mrgreen:

Титоистима демонократским свакако да је Шешељ пацијент, пошто би они све србе стрпали у лударе као што је зликовац тито слао на голи оток.
 
A gde ti je poster Stoičkova?
Ma Hristo je gej, ja se lozim na one and only Trifona Ivanova ,legendu Betisa ,CSKA , Rapida i naravno Bugarske reprezentacije , svalera i zavodnika :super:
trifonivanov.jpg

:super:
 
Ne vredi Teodosije. Ne shvataju ovi smrdokratski drpalisti kakva nam realna opasnost preti od Tute Bugarina.

... :hahaha: ...

shvataju oni ,al oni oce da mi ne shvatimo da oni shvataju :evil:

... :hahaha: ...

Jeste, on bi da otme Vojvodinu od sebe samog.

Ništa nije bolji od Bugara. Baš nimalo.

... :hahaha: ...

jeste , a krisom pijem Kamenicu i slusam Azisa :rumenko:

... :hahaha: ...

A gde ti je poster Stoičkova?

... :hahaha: ...

Ma Hristo je gej, ja se lozim na one and only Trifona Ivanova ,legendu Betisa ,CSKA , Rapida i naravno Bugarske reprezentacije , svalera i zavodnika :super:
trifonivanov.jpg

:super:

... :rotf: ... :super:
 
Бугари су опаки и умеју да чине разна незамислива зверства, имам неке старе записе с почетка прошло века... али не бих о томе...

Само бих потсетио НА ПЛАН НАШИХ ДУШМАНА КОЈИ ГЛАСИ:

"...НАПРАВИЋЕМО ОНОЛИКО МАЛИХ ДРЖАВИЦА КОЛИКО ГОД ЈЕ ПОТРЕБНО ДА БИ У СВАКОЈ ОД ЊИХ СРБИ БИЛИ МАЊИНА И ДА БИ СРБИЈА НЕСТАЛА СА ЛИЦА ЗЕМЉЕ КАО ДРЖАВА..."




Kad se oni pocnu raspadati ti isti sto to nam odavno spremaju nece ih biti 52 drzave nego jos toliko.
 

Back
Top