Britney Spears...slusati ili ubiti?

VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:
VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:
A samo da kažem onima koji bi me prozvali za to-od svoje 10te godine slušala sam metal i zakopao me je živu u mrak i patila sam kao niko!

O ovakvim nebulozama govorim.

Pa jesam. Ako je to nebuloza, pitaj mog ćaleta i kevu šta su proživljavali pored mene takve da vidim šta će da ti odgovore.

Ajde u kratkim crtama, poshto ne mogu da ih pitam, opishi mi sled dogadjaja.

OK, ovako (ako te stvarno zanima):

10 godina - kupujem 'Let Go' Avril Lavinj (ok, znam da nije metal, stići ću i do toga), zaljubljujem se u tu muziku i sebe nazivam 'rokerkom',
10, 5 godina - negde čujem pesmu 'Missing' Evanescence-a, koja me oduševljava i ja momentalno hoću njihov album. U međuvremenu kao da postajem šizofrenična i šašava, što primećuju ukućani.
11 godina - uzimam od drugarice (narodnjakuše, inače) 'Origin' od Evanescence-a i ubijam se svakodnevnom 'terapijom' od 4-5 sati te muzike,
11, 5 godina - kupujem 'Fallen', a sviđa mi se i HIM kao i Nightwish
12 godina - imam 'Razorblade Romance' od HIM i (ne, nije me sramota) zaljubljujem se u onog Valoa, daleko mu lepa kuća,
12 1/4 godina - od 'drugarice' dobijam neki CD Cradle of Filth-a i počinjem i njih da slušam.
12 1/3 godina - kupujem 'Wishmaster' Nightwisha, a moja keva se šlogira kad me u WC-u vidi kako sebi iscrtavam crno oko očiju sa sve onim vampirskim suzama. Sve više plačem i ubija me u pojam muzika koju slušam, želim da budem crna i da se po tome razlikujem od drugih, dobijam od nekoga i
12, 5 godina - 'Angels Fall First' i svi CD-i Metallice na mp3-ju
13 godina - novi NW, novi HIM, neki matori Napalm Death, CoF, M.M., počela sam čak i Ozi Ozborna da slušam (qq), gadi mi se krst koji nosim oko vrata :shock:
13 godina (i dalje) - keva i ćale su mi se šlogirali kad su videli u šta upadam, i pokušavaju sa mnom sve 'mirno', ali ja ne znam za mir i sve manje vremena provodim u kući, sve više na Trgu Republike.
13, 5 godina - shvatam u šta sam upala, i uz pomoć roditelja (a i sredine-fensera i repera) nekako se vadim iz tog užasnog osećaja mraka i neprilagođenosti i evo me danas gde sa tugom u očima shvatam šta sam radila.

Jel' da da je smešno?
 
*Lenja_Pita*:
VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:
VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:
A samo da kažem onima koji bi me prozvali za to-od svoje 10te godine slušala sam metal i zakopao me je živu u mrak i patila sam kao niko!

O ovakvim nebulozama govorim.

Pa jesam. Ako je to nebuloza, pitaj mog ćaleta i kevu šta su proživljavali pored mene takve da vidim šta će da ti odgovore.

Ajde u kratkim crtama, poshto ne mogu da ih pitam, opishi mi sled dogadjaja.

OK, ovako (ako te stvarno zanima):

10 godina - kupujem 'Let Go' Avril Lavinj (ok, znam da nije metal, stići ću i do toga), zaljubljujem se u tu muziku i sebe nazivam 'rokerkom',
10, 5 godina - negde čujem pesmu 'Missing' Evanescence-a, koja me oduševljava i ja momentalno hoću njihov album. U međuvremenu kao da postajem šizofrenična i šašava, što primećuju ukućani.
11 godina - uzimam od drugarice (narodnjakuše, inače) 'Origin' od Evanescence-a i ubijam se svakodnevnom 'terapijom' od 4-5 sati te muzike,
11, 5 godina - kupujem 'Fallen', a sviđa mi se i HIM kao i Nightwish
12 godina - imam 'Razorblade Romance' od HIM i (ne, nije me sramota) zaljubljujem se u onog Valoa, daleko mu lepa kuća,
12 1/4 godina - od 'drugarice' dobijam neki CD Cradle of Filth-a i počinjem i njih da slušam.
12 1/3 godina - kupujem 'Wishmaster' Nightwisha, a moja keva se šlogira kad me u WC-u vidi kako sebi iscrtavam crno oko očiju sa sve onim vampirskim suzama. Sve više plačem i ubija me u pojam muzika koju slušam, želim da budem crna i da se po tome razlikujem od drugih, dobijam od nekoga i
12, 5 godina - 'Angels Fall First' i svi CD-i Metallice na mp3-ju
13 godina - novi NW, novi HIM, neki matori Napalm Death, CoF, M.M., počela sam čak i Ozi Ozborna da slušam (qq), gadi mi se krst koji nosim oko vrata :shock:
13 godina (i dalje) - keva i ćale su mi se šlogirali kad su videli u šta upadam, i pokušavaju sa mnom sve 'mirno', ali ja ne znam za mir i sve manje vremena provodim u kući, sve više na Trgu Republike.
13, 5 godina - shvatam u šta sam upala, i uz pomoć roditelja (a i sredine-fensera i repera) nekako se vadim iz tog užasnog osećaja mraka i neprilagođenosti i evo me danas gde sa tugom u očima shvatam šta sam radila.

Jel' da da je smešno?

Da, jako si smeshna. Al oprosticu ti jer imash samo 14 godina i zensko si.

p/s Lepa hronologija, za svaku pohvalu je tvoj "uvid" u tom smislu.
 
pitice, podstakla si me.
prvo bese britni. pre jedno dve godine pocela sam avril, onda su bile evanescence i the rasmus faza, pa ooopet malo pop, onda alanis moriset, pa sad ooopet avril.
malo manje raznoliko od tvog :P

p.s.sto se tice tebe, nekako mi cudno da dete(sorrrrrrrry) od 10 slusa metal, i sta vec.... ja sam tada slusala brit
 
kalliope:
pitice, podstakla si me.
prvo bese britni. pre jedno dve godine pocela sam avril, onda su bile evanescence i the rasmus faza, pa ooopet malo pop, onda alanis moriset, pa sad ooopet avril.
malo manje raznoliko od tvog :P

p.s.sto se tice tebe, nekako mi cudno da dete(sorrrrrrrry) od 10 slusa metal, i sta vec.... ja sam tada slusala brit

Eh, ne znam ni ja, sudba je tako htela, znaš...
@Vision of Disorder - rekla sam da će biti smešno. nisam li :lol: ?
 
Da... samo...


*Lenja_Pita*:
13, 5 godina - shvatam u šta sam upala...

U shta? U chinjenicu da si premlada i da ne umesh da uzivash u muzici ukoliko ne ispunjavash neke smeshne uslove. Mada hej, nemoj misliti da da sudim, i ja sa sam bio tvog godishta, nosio sam lance i "psece ogrlice" (evo nekog podatka koji ne chujete svaki dan). Nije bio problem u muzici, vec u tebi curice.
Mada, slushala si poprilichan broj groznih grupa.
 
VisionOfDisorder:
Da... samo...


*Lenja_Pita*:
13, 5 godina - shvatam u šta sam upala...

U shta? U chinjenicu da si premlada i da ne umesh da uzivash u muzici ukoliko ne ispunjavash neke smeshne uslove. Mada hej, nemoj misliti da da sudim, i ja sa sam bio tvog godishta, nosio sam lance i "psece ogrlice" (evo nekog podatka koji ne chujete svaki dan). Nije bio problem u muzici, vec u tebi curice.
Mada, slushala si poprilichan broj groznih grupa.

Nope..znam da su grozne.
Ali i dalje volim Metaliku (staru).
Nope...u činjenicu da se užasno loše osećam. Hej, bilo pa prošlo, ne moraš da se odmah trzaš...Mislim, da se ljutiš i da mi prebacuješ. Ja znam da mi je bilo nepodnošljivo užasno (znam-pubertet, ali šta ćeš pubertet+metal=aaaah, helP!) i da metal (bar onaj užas što sam slušala) neću više slušati ni da mi platiš!
 
*Lenja_Pita*:
Hej, bilo pa prošlo, ne moraš da se odmah trzaš...bilo nepodnošljivo užasno (znam-pubertet, ali šta ćeš pubertet+metal=aaaah, helP!) i da metal (bar onaj užas što sam slušala) neću više slušati ni da mi platiš!

Ne, ne trzam se. Premator sam ja za to i prenaivno je sve ovo. Uglavnom, grupe (bar dobar broj njih) nije bio "grozan" vec glup. Mislim, daj... sechemo vene zbog evanescence(kakogod se speluje). Nisi ni prishla onome shto je metal zaista. True.
Drugo, ako pljujesh po nechemu shto so grlila... Shta ja da mislim? Istinu da ti kazem, ti metal nikad nisi volela.
Peace.
 
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
20.gif

17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif





mozda se jednog dana upustim u quoteovanje ovih debilizama.
 
britgirl:
Moon Child:
wild_child:
Vala ako je rep kvalitetniji od popa onda idem da se ubijem odma........
pa dobro nemoj tako....
rispekt za textove.... :wink:
Pa u popu se mogu naci sto puta bolji tekstovi nego u hip hopu...Naravno,mislim samo na odredjene pevace i pevacice :wink:
not neccesarilly
mislim nemam pojma sto se ja tripujem oko hip hopa ali valjda me i to sad u'vatilo :roll:
ma u svakom slucaju ima odlicnih textova a ima i sranja... kao i u svakoj droogoj moozici...
 
Moon Child:
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
20.gif

17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif





mozda se jednog dana upustim u quoteovanje ovih debilizama.
Ne, stvarno. Nisam mogla da verujem svojim ochima. Stvarno pito, mislish da je problem bio u muzici? Nikako, nego u tebi. Nije to nishta loshe i ja sam imala te faze, ali to zavisi od choveka. Imala sam fazu kad sam bila depresivko i slushala sam metal/rock/nu metal a sad nisam depresivko i dalje slusham isto. To sve zavisi od osobe. I da si slushala neku drugu muziku, isto bi ti bilo, isto bi se osecala ali bi bila u drugom fazonu. Nemoj molim te da krivish muziku za svoj "pad" i to u 10-oj godini. Tad ti josh skoro i nije pocheo pubertet. Ako si bila tako "slaba", shta te tek onda cheka... Mozda i ne, ali takav si tip...
 
VisionOfDisorder:
Lucky girl:
Izvini stoo pitam,mozda sam glupa pa nisam shvatila,jel ti na kraju volis Britney ili ne?
Mislim na Visiona...

Britney ownes! Bez ikakvog sarkazma to kazem. Dobro, nije bash da je slusham, imam samo singlove... i kad god ih pustim ulepshaju mi dan.
Definitivno mi ne smeta njena pojava.

britney-spears-marriage.jpg


Rock on......


E to je lepo cuti..Znaci i muskarci je vole :wink:
A koje pesme volis? :D
 
Lucky girl:
VisionOfDisorder:
Lucky girl:
Izvini stoo pitam,mozda sam glupa pa nisam shvatila,jel ti na kraju volis Britney ili ne?
Mislim na Visiona...

Britney ownes! Bez ikakvog sarkazma to kazem. Dobro, nije bash da je slusham, imam samo singlove... i kad god ih pustim ulepshaju mi dan.
Definitivno mi ne smeta njena pojava.

britney-spears-marriage.jpg


Rock on......


E to je lepo cuti..Znaci i muskarci je vole :wink:
A koje pesme volis? :D


lucky ne raduj se prerano.... :wink:
Mislim....slika govori sve haha...jel da Vision :wink:
 
Tinar:
Moon Child:
AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
20.gif

17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif
17.gif





mozda se jednog dana upustim u quoteovanje ovih debilizama.
Ne, stvarno. Nisam mogla da verujem svojim ochima. Stvarno pito, mislish da je problem bio u muzici? Nikako, nego u tebi. Nije to nishta loshe i ja sam imala te faze, ali to zavisi od choveka. Imala sam fazu kad sam bila depresivko i slushala sam metal/rock/nu metal a sad nisam depresivko i dalje slusham isto. To sve zavisi od osobe. I da si slushala neku drugu muziku, isto bi ti bilo, isto bi se osecala ali bi bila u drugom fazonu. Nemoj molim te da krivish muziku za svoj "pad" i to u 10-oj godini. Tad ti josh skoro i nije pocheo pubertet. Ako si bila tako "slaba", shta te tek onda cheka... Mozda i ne, ali takav si tip...

Tinar, uz dužno poštovanje-otkud ti znaš koji sam ja tip? Ja sam jedno plačljivo detence bila (i ostala), i ta muzika je tako delovala na mene. Na druge nije (koliko vidim moje ortakinje se ne trzaju mnogo na to), i bila sam depresivko. Ako bih krenula da slušam metal kroz nekoliko meseci verovatno mi ne bi smetao.

P.S. Moj pubertet je ranije počeo :wink:
P.P.S. Sumnjam da bi mi Britni ikad smetala
P.P.P.S. Šta imaš toliko protiv mene?
 
wild_child:
Lucky girl:
VisionOfDisorder:
Lucky girl:
Izvini stoo pitam,mozda sam glupa pa nisam shvatila,jel ti na kraju volis Britney ili ne?
Mislim na Visiona...

Britney ownes! Bez ikakvog sarkazma to kazem. Dobro, nije bash da je slusham, imam samo singlove... i kad god ih pustim ulepshaju mi dan.
Definitivno mi ne smeta njena pojava.

britney-spears-marriage.jpg


Rock on......



E to je lepo cuti..Znaci i muskarci je vole :wink:
A koje pesme volis? :D


lucky ne raduj se prerano.... :wink:
Mislim....slika govori sve haha...jel da Vision :wink:

šta fali slici?
baš je divlja (baš za visionara)
ako njemu ta slika odgovrala, može se na nju izvlačiti i ponekad je poslušati :wink:
 
Lucky girl:
E to je lepo cuti..Znaci i muskarci je vole :wink:
A koje pesme volis? :D

Uh-huh. Toxic. Me Against The Music. Hit me Baby One More Time... itd.
Te mi uvek ulepshaju dan. Uglavnom sve singlove, osim baladica. One me ponekad smore. Kao ona "im not a girl, not yet a woman". Yeah, right.


wild_child:
lucky ne raduj se prerano.... :wink:
Mislim....slika govori sve haha...jel da Vision :wink:

0,1020,288801,00.jpg
 
Moon Child:
britgirl:
Moon Child:
wild_child:
Vala ako je rep kvalitetniji od popa onda idem da se ubijem odma........
pa dobro nemoj tako....
rispekt za textove.... :wink:
Pa u popu se mogu naci sto puta bolji tekstovi nego u hip hopu...Naravno,mislim samo na odredjene pevace i pevacice :wink:
not neccesarilly
mislim nemam pojma sto se ja tripujem oko hip hopa ali valjda me i to sad u'vatilo :roll:
ma u svakom slucaju ima odlicnih textova a ima i *... kao i u svakoj droogoj moozici...
da,na to i mislim...Samo sam htela da kazem da nekad ima lepih tekstova i u popu,iako je ta muzika isuvise komercijalizovana.
 

Back
Top