Quantcast

Britney Spears...slusati ili ubiti?

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Tinar:
Moon Child:
hmmm...sorry but
meni su njih dve bas onako iste...samo karleusa nista ne izigrava, a brit je izgravala 'dobricu'...
Obe su mi ogavne. Samo shto Britni nije TOLIKO veshtachka, ali su mi uglavnom slichne... :?

Dajte molim vas...Britney za razliku od Karleuse ima talenat i dobru muziku...Karleusine su sve obrade,a zavija kao da je neko kolje...Ok,moje misljenje.. :wink:

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
joGooOOD:
Lucky girl:
joGooOOD:
smorenost i metafore(nauci da ih prep[oznajesh,trebace ti i za skolu 8) )

haha..mozda za tvoju skolu,tvoju neku "specijalnu".... :P

jok,to se ja mislim josh u sedmom razredu osnovne skol;e radilo :?: 8) a jer se to u tvojoj spec. skoli radi? :wink:

Jok i mi smo to presli...Mi smo u mojoj skoli svi naslednici Njutna,Tesle i ostalih... :wink:

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
Lucky girl:
Dajte molim vas...Britney za razliku od Karleuse ima talenat i dobru muziku...Karleusine su sve obrade,a zavija kao da je neko kolje...Ok,moje misljenje.. :wink:
to je i moje mišljenje :)

To je što se tiče muzike, ako ćemo malo o stajligu, obratite pažnju na to da se one stvarno poootpuno drugačije oblače. Karleuša često izgleda kao da je upravo došla sa buvljaka (sa nekim lažnim sjajem i luksuzom), a Britni, vidi se, ipak ima malo stila.

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Moon Child:
... ili bolje stiliste?

Pa,da..A sto ih Karleusa ne nabavi??Sta kao nema para?Daj molim te..I Britni ima samo vestacke grudi,a Karleusa,pa ovako:sociva,grudi,operisala nos i usta,vadila rebra,nesto je i sa nogama radila,ne znam sta tacno...Ona je bre hodajuca plasticno-hirurska devojka...A mislim ok,smatram da neko ne voli Britni,ok,ali da je poredi sa Karleusom,prosto da se zgrozim...

p.s. drago mi je lphoklice sto se slazes.. :wink: :wink:

Majesty Of The Nightsky

Zainteresovan član
Poruka
499
Definitivno ubiti.Ne smeta ona meni licno,
ali znajuci kolikom broju klinki predstavlja uzor...
uzas!!Deca ne shvataju sta je dobro,a sta lose.
Ne razumeju pojmove kic i sund,zato im treba lepo
zabraniti Britney i kompletnu domacu Pink scenu.
Meni su pokazali da je Black Metal zakon,pa ja znam sta je kic i sund.Mladi treba da budu mladi,a ne kojekakvi uniformisani debili.Neka slusaju METAL, rock,punk,pa cak i techno,house,trance,rep,hip-hop,
r'n'b i sve sto ide uz to....
I klasicna muzika bi trebalo da zauzima vazno mesto.
Znaci KILL,KILL,KILL!! :twisted: :twisted:

Mystica_lady

Početnik
Poruka
17
bonelady2003:
britgirl:
Volim MATM!Vau,hvala bogu da ima,posto su ovde sve neki"metalci".
znaci ima nas!! DA, znam te 'metalce', u stvari znam ih puno...nisu oni tako losi kao drugovi, ali me neki nerviraju sto pljuju po drugoj vrsti muzike!If u know what a mean... :wink:

ti metalci koje vi toliko pljujete se diskimisani od strane fensera kojima je elektronska muzika popila mozak!!
Neka bilo ko ko pljuje metal,neka proba da odsvira samo jednu jedinu solazu na gitari pa neka se javi!!!

wild_child

Elita
Poruka
18.255
Majesty Of The Nightsky:
Definitivno ubiti.Ne smeta ona meni licno,
ali znajuci kolikom broju klinki predstavlja uzor...
uzas!!Deca ne shvataju sta je dobro,a sta lose.
Ne razumeju pojmove kic i sund,zato im treba lepo
zabraniti Britney i kompletnu domacu Pink scenu.
Meni su pokazali da je Black Metal zakon,pa ja znam sta je kic i sund.Mladi treba da budu mladi,a ne kojekakvi uniformisani debili.Neka slusaju METAL, rock,punk,pa cak i techno,house,trance,rep,hip-hop,
r'n'b i sve sto ide uz to....
I klasicna muzika bi trebalo da zauzima vazno mesto.
Znaci KILL,KILL,KILL!! :twisted: :twisted:

Bez uvrede,Black je zakon??
Zasto mislis da bi Britni imala losiji uticaj na decu od npr Mayhema?
Hahhaahhaha pa metalci i jesu uniformisani najvise od svih....vecina njih,svi su isti,.....
Vala ako je rep kvalitetniji od popa onda idem da se ubijem odma........

wild_child

Elita
Poruka
18.255
Mystica_lady:
bonelady2003:
britgirl:
Volim MATM!Vau,hvala bogu da ima,posto su ovde sve neki"metalci".
znaci ima nas!! DA, znam te 'metalce', u stvari znam ih puno...nisu oni tako losi kao drugovi, ali me neki nerviraju sto pljuju po drugoj vrsti muzike!If u know what a mean... :wink:

ti metalci koje vi toliko pljujete se diskimisani od strane fensera kojima je elektronska muzika popila mozak!!Neka bilo ko ko pljuje metal,neka proba da odsvira samo jednu jedinu solazu na gitari pa neka se javi!!!

Pa sta?
Mi metalci smo underground zar ne?
Mi i treba da budemo sastrane...jer ako se slucajno metal bend pojavi na tv-u oni troo metalci ce ga popljuvati i reci da je to sad komercijala.....
Sta se bunite?
Kad ste u senci nije dobro kad ste u centru paznje onda ste se prodali......zato dete ne s*e*r*i vishe...
Tebi moze da se ne svidja Britnina muzika i stil za sve ostalo nisi kompetentna da sudis
TI ZNAS DA JE ONA ISKOMPLEKSIRANA.....da nisi pila kafu sa njom mozda....
Zbog izjava kao sto su tvoje lady sramota me je sto sam metalka......
Gde nestade moral i tolerancija metalaca......
Prohujalo sa vihorom....

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Mystica_lady:
Britney je toliko jadna da nije ni za slusanje ni za ubijanje,treba je samo ismejavati malu iskompleksiranu glupacu
fuj!!

Ovde na forumu su neki metalci ok,i ti definitvino ne spadas u njih.Ja ne slusam metal,ali zato sebi nikad ne bih dozvolila da kazem da su metalci sektasi ili narkomani,jer bi to bila glupa generalizacija.Mogu sektasi da budu ljudi koji i pop i rok slusaju,ne kazem..Zato ne znam odakle tebi pravo da tvrdis da je pop sranje i da ne treba slusati?Glupost..Svako ce da slusa sta hoce..A i cini mi se da si ti jedina ovde iskompleksirana,ne Britney,jer ste vi kao metalci "ugrozeni".Pusti druge da slusaju sta hoce,a to kakav je Britney uzor,to je njen problem.Ako si dovoljno pametna i zrela kao licnost,sama ces znati ko je dovoljno kompetentan da ti bude uzor,idol..Nece te niko naterati da to bude Britney ili bilo ko drugi.A tim klinkama Britney nije uzor.One bre ni ne znaju sta to znaci.Kad budu odrasle,same ce biti pametne da o tome odluce...Ako budu uopste i imale..

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Pa sta?
Mi metalci smo underground zar ne?
Mi i treba da budemo sastrane...jer ako se slucajno metal bend pojavi na tv-u oni troo metalci ce ga popljuvati i reci da je to sad komercijala.....
Sta se bunite?
Kad ste u senci nije dobro kad ste u centru paznje onda ste se prodali......zato dete ne s*e*r*i vishe...
Tebi moze da se ne svidja Britnina muzika i stil za sve ostalo nisi kompetentna da sudis
TI ZNAS DA JE ONA ISKOMPLEKSIRANA.....da nisi pila kafu sa njom mozda....
Zbog izjava kao sto su tvoje lady sramota me je sto sam metalka......
Gde nestade moral i tolerancija metalaca......
Prohujalo sa vihorom....[/quote]

Bravo!!!! :wink:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.