Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Britney Spears...slusati ili ubiti?

gost 11071

Veoma poznat
Poruka
12.224
Ljudi zar se ne slažete svi da SVAKA muzika šalje određenu poruku i utičaj?

Kakvu nam poruku šalje Britini?

Njene pesmice su uglavno pozitivne, lagane i stvorene za pravu žensku igru :)
Oblačenje je ono što smeta većini koja je ne voli. Meni se njena odeća sviđa, svetli tonovi, uske farmerke i šarene majice. Kažu da je to jedna lutkica sa kilo šminke...e pa sad, i Merlim Menson ima kilo šminke... :wink:
Poznati su njeni skandali o navodnim čestim razuzdanim noćima, alkoholu...

Ovo poslenje je stvarno loša poruka, ali u poređenju sa ostalim Britni i nije tako loša "Zvezda", primer mnogim devojčicama.

A kakvu nam poruku šalje neki metal bend?

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.202
pa dobro mozda
nisam upucena u britnin privatni zivot
ali imam prilike da pogledam devojcice (sada vec devojke) kojima je ona idol... i kakve su one? isfolirane, zeljne da budu nesto sto nisu, uobrazene..itd.
mislim ok...postujem ja to da svako voli drugaciju vrstu muzike.....ali eto...

neki metal bendovi salju sasvim ok poruke.poslusaj within temptation i videces....
ali naravno imas tu i neke skaradne metal bendove koji pevaju o satani i o tome kako ce poklati pola sveta ali to je sad vec druga tema.
Ja ne volim ni metal ni britni, ali u svakom slucaju imas bendove u metalu ciji kvalitet ne moze da se poredi sa njenim catchy pesmicama...

Bee

Zainteresovan član
Poruka
312
Moon Child:
hmmmm....da...i jessica simpson fura svoj fazon...i jenifer lopez fura svoj fazon....i avril lavigne fura svoj fazon....i gomila novopecenih mtv zvezda fura svoj fazon...

Kako me nervirate... :o izvini, sta tebi one smetaju? Vi nabedjeni metalci ste valjda toliko ponosni na svoje opredeljenje pa morate da nagrdjujete sve ostale. E, taj glupi muzicki sovinizam u smislu "da bih dokazao da volim to i to, pricacu sve najgore o onom drugom" je toliko jasan pokazatelj da vi zapravo ne znate sta biste pa ste se uhvatili za tu jednu slamku i ne pustate. Covece, slusaj svoju muziku koliko god hoces i cuti!
I totalna je glupost da Britni Spirs lose utice na devojcice itd. (sad ne znam jesi ti to rekla ili neko drugi). Pa to moze da utice na tebe samo dok imas 12-13 godina i to u smislu da ces moozda pozeleti da kupis iste farmerke kao ona i slicno! Pa koje je tu zlo?? Evo, bas Britni (u mojoj kuci je dosta slusaju) ima simpaticne pesmice, tekstovi su joj uglavnom o zaljubljivanju i slicno. A to sto ona radi privatno je svima samo zalogaj traca; pa ne mislite valjda da ce neko poleteti da se drogira samo zato sto je to cuo o njoj?! Onda je taj neko poremecen i superlabilan i opet ne mozes da krivis Britni.
Bas ove pevacice koje si spomenula ionako slusa mladja populacija. A sta bi ti? Da dete od 11 godina navuce crnu majicu, nafarba oci i razvali neku tesku metalurgiju? Aha, to je bas u redu................

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Bee:
Moon Child:
hmmmm....da...i jessica simpson fura svoj fazon...i jenifer lopez fura svoj fazon....i avril lavigne fura svoj fazon....i gomila novopecenih mtv zvezda fura svoj fazon...

Kako me nervirate... :o izvini, sta tebi one smetaju? Vi nabedjeni metalci ste valjda toliko ponosni na svoje opredeljenje pa morate da nagrdjujete sve ostale. E, taj glupi muzicki sovinizam u smislu "da bih dokazao da volim to i to, pricacu sve najgore o onom drugom" je toliko jasan pokazatelj da vi zapravo ne znate sta biste pa ste se uhvatili za tu jednu slamku i ne pustate. Covece, slusaj svoju muziku koliko god hoces i cuti!
I totalna je glupost da Britni Spirs lose utice na devojcice itd. (sad ne znam jesi ti to rekla ili neko drugi). Pa to moze da utice na tebe samo dok imas 12-13 godina i to u smislu da ces moozda pozeleti da kupis iste farmerke kao ona i slicno! Pa koje je tu zlo?? Evo, bas Britni (u mojoj kuci je dosta slusaju) ima simpaticne pesmice, tekstovi su joj uglavnom o zaljubljivanju i slicno. A to sto ona radi privatno je svima samo zalogaj traca; pa ne mislite valjda da ce neko poleteti da se drogira samo zato sto je to cuo o njoj?! Onda je taj neko poremecen i superlabilan i opet ne mozes da krivis Britni.
Bas ove pevacice koje si spomenula ionako slusa mladja populacija. A sta bi ti? Da dete od 11 godina navuce crnu majicu, nafarba oci i razvali neku tesku metalurgiju? Aha, to je bas u redu................

Pametno....Pored ljudi kao sto si ti,wild childa i lphoklice ja nemam sta da kazem...Sve kazete sto bih i ja... :wink: :wink: :wink:

Bee

Zainteresovan član
Poruka
312
Moon Child:
dobrooooo ne moras da me vredjas.... :roll:
:( Pa daleko od toga da sam htela da te uvredim... Samo mislim da vecina ljudi preozbiljno shvata muziku, puno njih u njoj trazi svoj svetonazor a to je sasvim pogresno. Imas svoju glavu, imas vremena da razmisljas i da opazas stvari i ne treba ti niko da ti kaze sta da mislis. Pa mjuza je samo jedan nacin da malo razgalis dusu. Meni puno znaci kada se osecam lose ili kada hocu da se iskacem :) ali to je to. Necu da mi neki pevac (najverovatnije nafiksan, nazalost, to je tako cesto kod slavnih ljudi, zar ne?) propoveda kao da je popio svu mudrost ovoga sveta, pa neka je umetnik koliko god hoce.
I hvala Lucky girl za kompliment, priznajem da su moja slabost... :D Uzvracam!

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
Bee:
Moon Child:
dobrooooo ne moras da me vredjas.... :roll:
:( Pa daleko od toga da sam htela da te uvredim... Samo mislim da vecina ljudi preozbiljno shvata muziku, puno njih u njoj trazi svoj svetonazor a to je sasvim pogresno. Imas svoju glavu, imas vremena da razmisljas i da opazas stvari i ne treba ti niko da ti kaze sta da mislis. Pa mjuza je samo jedan nacin da malo razgalis dusu. Meni puno znaci kada se osecam lose ili kada hocu da se iskacem :) ali to je to. Necu da mi neki pevac (najverovatnije nafiksan, nazalost, to je tako cesto kod slavnih ljudi, zar ne?) propoveda kao da je popio svu mudrost ovoga sveta, pa neka je umetnik koliko god hoce.
I hvala Lucky girl za kompliment, priznajem da su moja slabost... :D Uzvracam!

:wink: Neka..neka..Samo napred! :wink:

Moon Child

Domaćin
Poruka
4.202
Bee:
Moon Child:

pa uvredila si me...jer
-nerviram te
-ko je reko da meni one smetaju?ja ne gledam tv tako daaaa... mirna backa (:
-nisam nabedjena
-nisam metalka i ne slusam metal
-ne mogu da budem ponosna na svoje opredeljenje jer nije samo jedno u pitanju
-ne nagrdjujem sve ostale
-protivnik sam sovinizma na bilo koji nacin pa i muzickog
-nisam mislila da lose utice ali nije nikakav uzor
-te pevacice slusa i starija populacija, a da ih slusa mladja (klinci 11-12 god) to bi bilo ok po meni jer ja sam u tim godinama slusala madonnu
-uopste ne smatram da deca od 11 godina treba da se sminkaju i da im je primereno da nose crno, ali ako im se slusa iron maiden, pa neka... ja se secam da sam tad cula fear of the dark i da sam bila bas popaljena na tu pesmu...

eto to bi bilo to :)
mozda nisi htela da me uvredis ali si donela neke pogresne zakljucke o meni :wink:

Bee

Zainteresovan član
Poruka
312
Da, mozda nije OK sto sam odgovorila na tvoj post jer ima na ovoj temi ljudi na koje se to puno vise odnosilo, tako da znas. I posle sam skontala da ti ne slusas metal, ali nema veze, nekako me isprovociralo sto ruzno pricas o Britni, sto svi ruzno pricaju o njoj. Kao da je sam Necastivi, ovoga puta izblajhan i u sljokicama, koji ce, valjda, stvoriti legije svojih podanika putem opasnih i mozgoispirajucih pesama kao sto su "Oops, I did it again", unistiti civilizaciju i napraviti od planete zivi oganj. Mislim, kako mozete? Pa ima toliko losih stvari na ovom svetu a vi o jednoj skoro-pa-tinejdzerki. I mene je malo iznervirala kada je obradila "I love r'n'r" ali sta ima veze, nije to neko svetogrdje ili sta ti ja znam...
A "Fear of the dark" je i meni bas catchy, sto bi ti rekla. :D
Ajd, cao!

kalliope

Aktivan član
Poruka
1.152
britni-ili je mrzite, ili obozavate.

ja cu malo da probam da se stavim u zlatnu sredinu.
slusala sam britni sa 12-12 godina, kao i sve iz moje okoline... mislim, bile su hit pesme poput "one more time", "oooops, i did it again", i slicne.
sve smo se oblacile u tom nekom britni-ruzicastom fazonu...
sada? svidja mi se poneka pesma koju ona peva.
vecina njenih pesama ima super ritam za igranje, dakle za diskoteke itd. ali je njen glas izmedju cvilenja i saputanja. mada, ima i nekih pesama gde PEVA.
toliko u muzici. e,sad,svi joj zameraju promenu imidza od nevinasceta, do opasne devojke.i ja sam, do skoro.
ali, kad bolje razmislim, sta je u tome cudno? zar nije svakom cilj da ostane sto duze popularan, pa i njoj? e, to je njen nacin da postigne slavu.
mozete ga voleti, ili ne, ali priznajte da svi muzicari rade na manje-vise istu foru.
uzmimo recimo kristinu agileru. potpuno sam odlepila na njenu pesmu "genie in the bottle". malo novije pesme tipa dirty se debelo razlikuju od njenog prvog hita.
i tako je sa svima.
britni ne bi mogla da opstane na trzistu kao matora devojka (kol'ko ima godina?nisam sigurna...) sa imidzom devojcice .

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
Lucky girl:
*Lenja_Pita*:
BRITNI JE SUPER!
NE VIDIM ŠTO BISMO JE UBIJALI KAD NJENA MUZIKA (IAKO MALO PATKASTA PO PITANJU VOKALA) BAŠ OPUŠTA!!!
:D :D

Ima malo bebastu boju glasa,ali super peva..E sad ti si jedina osoba za koju ne znam da li se sali po pitanju onogo sto je rekla ili ne...Dakle? :oops: :P

Ne, ne šalim se :D . Ja volim njenu muziku.

A samo da kažem onima koji bi me prozvali za to-od svoje 10te godine slušala sam metal i zakopao me je živu u mrak i patila sam kao niko!

Poruka
8.999
*Lenja_Pita*:
VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:
A samo da kažem onima koji bi me prozvali za to-od svoje 10te godine slušala sam metal i zakopao me je živu u mrak i patila sam kao niko!

O ovakvim nebulozama govorim.

Pa jesam. Ako je to nebuloza, pitaj mog ćaleta i kevu šta su proživljavali pored mene takve da vidim šta će da ti odgovore.

Ajde u kratkim crtama, poshto ne mogu da ih pitam, opishi mi sled dogadjaja.

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:
VisionOfDisorder:
*Lenja_Pita*:

O ovakvim nebulozama govorim.

Pa jesam. Ako je to nebuloza, pitaj mog ćaleta i kevu šta su proživljavali pored mene takve da vidim šta će da ti odgovore.

Ajde u kratkim crtama, poshto ne mogu da ih pitam, opishi mi sled dogadjaja.

Malo se zaebah-poruka na drugoj strani.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.