Quantcast

Britney Spears...slusati ili ubiti?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.157
Lucky girl:
joGooOOD:
a da,creva su mi se okrenula od dela kada su britny's btches uzele elektricne guitarre,bubanj,a ova gadura kojoj sila zemljine teze pomaze da ljubi pod je imala bundicu jedva preko grudi.... :lol:

Dobro,drago mi je sto si nam to saopstila...Lepo,to tvoje misljenje...Sta drugo da ti kazem... :shock:

oh pa forym je za diskutovanje,zar ne lucku? :twisted: a kad ja obnovim izvore svog stava,onda je moja obaveza da tio ovde izjasnim :!: jasno?

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
joGooOOD:
Lucky girl:
joGooOOD:
a da,creva su mi se okrenula od dela kada su britny's btches uzele elektricne guitarre,bubanj,a ova gadura kojoj sila zemljine teze pomaze da ljubi pod je imala bundicu jedva preko grudi.... :lol:

Dobro,drago mi je sto si nam to saopstila...Lepo,to tvoje misljenje...Sta drugo da ti kazem... :shock:

oh pa forym je za diskutovanje,zar ne lucku? :twisted: a kad ja obnovim izvore svog stava,onda je moja obaveza da tio ovde izjasnim :!: jasno?

Pa jel sam ja rekla nesto sto ne valja...Kao sto rece lphoklica,jasno...Samo ti obnavljaj svoje izvore,samo pazi da ne presuse... :twisted: :)

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.157
LPhoklica:
joGooOOD:
LPhoklica:
jasno!

aha neko se prepoznao :lol:

aha,samo za tebe pametnice 8)
uostalom,znam da sam te smorila s tim ali opet radish istu foru kao za hitlera i "ubiti"( :lol: )zarijesh kandze i krecesh da se vredjash oko SVEGA,samo ne oko nashe male kreativne apdstraktne britny u jaknici prego grudi :lol: no agryments,ha?

Lucky girl

Elita
Poruka
18.541
joGooOOD:
LPhoklica:
joGooOOD:
LPhoklica:
jasno!

aha neko se prepoznao :lol:

aha,samo za tebe pametnice 8)
uostalom,znam da sam te smorila s tim ali opet radish istu foru kao za hitlera i "ubiti"( :lol: )zarijesh kandze i krecesh da se vredjash oko SVEGA,samo ne oko nashe male kreativne apdstraktne britny u jaknici prego grudi :lol: no agryments,ha?

Njen je problem...Sta to tebe toliko muci??Moze ona i nishta da ne nosi,a moze i rolku i dzempere,ponovo je to njen problem.Niko tebi ne sere kako se oblacis,a i ne treba,to je tvoj ukus...A i ti se ponavljas ako cemo iskreno,zato ti kazem,cuvaj izvore svoje,da ne presuse.... :wink: :wink:
Pozz..

A da,na kraju krajeva za st :?: si ti??Za ubijanje ili slusanje?Nikako da kazes to...Samo pricas o bundicama,i ostalim glupostima,pa me interesuje,ako ne odgovaras vec direktno na pitanje ove teme sta onda???I nemoj da mislis da te zezam,stvarno me zanima... :oops:

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.157
Lucky girl:
VisionOfDisorder:
dobro... ako vas dve devojchice volite tako. ionako je ovaj forum postao ziva dosada.

Nije valjda.... :cry:

jeste,sve teme se brishu i nema o cemu da se prica...smor...a sto se tice mog konkretnog stava?Smatram da je na pocetku karijere imama par dobrih pesama,onda se pretvorila u takvu neimenovanu kreaturu(da se pitam kako mogu americke pa i evropske)devojcice da je podrzavaju u lov-u na muza :lol: pritom, ponavljam METAFORA je to ubijanje,i mislim da je jedino mozesh "ubiti" tako sto je iskljucich iz svog svakodnevnog zivota, jer ipak,muzicari zive od svojih fanova

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.