''Братски'' Иран издао Србију и ујео за срце све Србе

To je veca katastrofa od iranskog glasanja koje, ponavljam, najoatrije osudjujem.
CG je cak otisla dalje I od Irana, priznala Kosovo, a ovaj nije.
Iran je otišao dalje od Crne Gore jer je zapravo naoružavao srpske protivnike u ratu. To je daleko konkretnija stvar od priznanja koje je naravno sramota za Crnu Goru.
 
Ауторска тема -------------------------------------



''Братски'' Иран издао Србију и ујео за срце све Srbe. Сада нека се запитају домаћи исламофили, који за себе кажу да су патриоте, мада су заправо patriote на латиници, кога су подржавали и да ли и даље подржавају ове исламисте.
Тако је било и са Хамасовцима који су 90их клали Србе по Босни, а сада неки Srbi подржавају тај исти Хамас у Палестини.

Памет у главу, braćo.
a kako se ne seti da kazes da je MADJARSKA UJELA ZA SRCE AMERIKU ?
 
Iran je otišao dalje od Crne Gore jer je zapravo naoružavao srpske protivnike u ratu. To je daleko konkretnija stvar od priznanja koje je naravno sramota za Crnu Goru.
Minorno Maki. I sam znas da je glavno naoeuzavanje dolazilo preko Arabije, Pakistana i sve uz znanje I podrsku Amera, ciji je Alija projekat bio.
Zato se Iran brzo povukao iz te price.

Ali mi ovde govorimo o gemeratoru zla prema Srbima, a to je bez sumnje Zapad. Od devedeserih, do ove rezolucije, sve je to njihovo maslo.
 
Minorno Maki. I sam znas da je glavno naoeuzavanje dolazilo preko Arabije, Pakistana i sve uz znanje I podrsku Amera, ciji je Alija projekat bio.
Zato se Iran brzo povukao iz te price.

Ali mi ovde govorimo o gemeratoru zla prema Srbima, a to je bez sumnje Zapad. Od devedeserih, do ove rezolucije, sve je to njihovo maslo.
Vidimo koliko su se povukli...
 
За све врле исламофиле по теми гдје бисте радије живјели у Њујорку, Лондону или Паризу или у Кабулу под талибанима?
U Moskvi.
Ali, postovanje prema drugim narodima I religijama je nasa hriscanska duznost, Maki.

No, ovo je razvodnjavanje glavne teme danas - a to je zlocinacka politika Zapada kroz ovu rezoluciju, Junacka Borba Srbije I nasa Moralna Pobeda!
 
U Moskvi.
Ali, postovanje prema drugim narodima I religijama je nasa hriscanska duznost, Maki.

No, ovo je razvodnjavanje glavne teme danas - a to je zlocinacka politika Zapada kroz ovu rezoluciju, Junacka Borba Srbije I nasa Moralna Pobeda!
Ne, hrišćanska dužnost nije poštovanje prema drugim religijama koje ti ionako selektivno primjenjuješ samo na islam.
 
Ne, hrišćanska dužnost nije poštovanje prema drugim religijama koje ti ionako selektivno primjenjuješ samo na islam.
Jeste. I primenujem ja na sve religije. Nije hriscanski prihvatati njihova lazna ili pogresna ucenja, ali postovati je hriscanski. I sam si napisao jednom da postures budizam, to je lepo i hvale vredno.

Isto tako I na. No, ovde nije tema o religijama, ovo je pdf politika.
 
a kako se ne seti da kazes da je MADJARSKA UJELA ZA SRCE AMERIKU ?
Тек када изађу из НАТОа, кад напусте ЕУ и када повуку признање независности исламске тзв. републике Косово.
Заправо може и само ово треће, то је нама најважније.
 
Тек када изађу из НАТОа, кад напусте ЕУ и када повуку признање независности исламске тзв. републике Косово.
Заправо може и само ово треће, то је нама најважније.
pa nije Orban uguro Madjarsku u NATO, nije Sijarto uvuko Madjarsku u EU i nije priznao Kosovo.

Koliko vidim, aktuelna madjarska politika radi na demontazi navedenih "grehova" iz proslosti.
I nije Orban kriv sto nas je Horti ubijao po Vojvodini 1941-ve.
 
pa nije Orban uguro Madjarsku u NATO, nije Sijarto uvuko Madjarsku u EU i nije priznao Kosovo.

Koliko vidim, aktuelna madjarska politika radi na demontazi navedenih "grehova" iz proslosti.
I nije Orban kriv sto nas je Horti ubijao po Vojvodini 1941-ve.
Није Орбан крив што нас је убијао Хорти, али јесте крив што је подизао споменике Хортију.

Како иде та демонтажа, ваљда би било најлакше да признају да је КиМ наше. Не видим да ту има помака, неће Орбан да живи и влада 200 година.
 
Jevreji su najstradalniji narod na svetu, pa pogledaj kakve su sve zlocine cinili i cine. Dakle raznoliki su postupci predstavnika naroda.... Nemacka politika je pobila toliko ljudi, ali je nakon drugog rata napravljen potpuni otklon od te politike...Tako da posle drugog rata mi koji smo neuporedivo manji pobili smo mnogo vise civila u sukobima nego Nemci... Od kada postoji UN i termin genocid i od kad je promenjen svet, ne postoji vece ubijanje civila na tlu Evrope od onoga u Srebrenici...Ma ni priblizno...
Којих цивила шта лупеташ, причаш о нечему о чему немаш благе везе?!
У Сребреници су побијени ратни заробљеници, мушкарци што је ратни злочин и свакако за осуду. Скоро сви војно способни мушкарци на све три стране у рату су били мобилисани, тако да на прсте можеш пребројити мушкарце који се могу назвати цивилима, тако да та прича о највећем масакру цивила послије другог свјетског рата нема везе са реалношћу.
 
Ауторска тема -------------------------------------



''Братски'' Иран издао Србију и ујео за срце све Srbe. Сада нека се запитају домаћи исламофили, који за себе кажу да су патриоте, мада су заправо patriote на латиници, кога су подржавали и да ли и даље подржавају ове исламисте.
Тако је било и са Хамасовцима који су 90их клали Србе по Босни, а сада неки Srbi подржавају тај исти Хамас у Палестини.

Памет у главу, braćo.
Što reći nego- naslov teme je genijalan.
 

Back
Top