Branimir Glavaš osuđen na 10 godina zatvora

Не бркај појмове !!!

Да ли је Шљиванчанин терао некога да пије сону киселину ???
Да ли је Шљиванчанин некога сатима загушивао "у циљу прибављања информација" ???

Стока садистичка !!!!

Slažem se da je sadistička stoka, ali mislim da je uzaludno objašnjavati ti da su iste grozote rađene na svim stranama.
Samo što vlastite žrtve najviše bole.
 
Мислиш на оне који су успели да побегну ...

Мени су исту причу причали у Паулиним Дворима ...
Док сам покушавао да их саставим да би их сахранили ...

I naravno Šljivančanin je kriv ,regularni oficir regularne JNA regularne države
 
Причали ми о томе ... Преживели из Јасеновца ....
Метак је био скуп ...
"Србосијек" и "Главомлат" ....

Koliko vidim, tebe je zadesilo ovo drugo. :lol:

Ozbiljno sad, ko mi na ovakvoj temi krene petljati nesto sa Jasenovcem koji se desio prije 60+ godina, smatram da je totalno ostao bez argumenata pa poteze zadnju morbidnost koja uvijek provjereno pali, bar na forumu.

Dakle, bilo bi fino da na ovom pdf-u bar jedna stranica prodje bez tog Jasenovca, if possible. Danke.
 
Koliko vidim, tebe je zadesilo ovo drugo. :lol:

Ozbiljno sad, ko mi na ovakvoj temi krene petljati nesto sa Jasenovcem koji se desio prije 60+ godina, smatram da je totalno ostao bez argumenata pa poteze zadnju morbidnost koja uvijek provjereno pali, bar na forumu.

Dakle, bilo bi fino da na ovom pdf-u bar jedna stranica prodje bez tog Jasenovca, if possible. Danke.
...Deutschland?:lol:
 
nemožeš ti to ubrat izgleda. normalno da je kriv

КРИВ ЈЕ !!!

Зато што је послушао наредбу,
зато што је стао,
зато што није прегазио Усташке паравојне формације,
зато што ЈНА није увео у Загреб и сломио оружану побуну сепаратиста ...

За ово је мени крив !!!
 
КРИВ ЈЕ !!!

Зато што је послушао наредбу,
зато што је стао,
зато што није прегазио Усташке паравојне формације,
зато што ЈНА није увео у Загреб и сломио оружану побуну сепаратиста ...

За ово је мени крив !!!

:ok::worth:
 
Koliko vidim, tebe je zadesilo ovo drugo. :lol:

Ozbiljno sad, ko mi na ovakvoj temi krene petljati nesto sa Jasenovcem koji se desio prije 60+ godina, smatram da je totalno ostao bez argumenata pa poteze zadnju morbidnost koja uvijek provjereno pali, bar na forumu.

Dakle, bilo bi fino da na ovom pdf-u bar jedna stranica prodje bez tog Jasenovca, if possible. Danke.

nikada više nemoj da napišeš
" TOG Jasenovca"
 
Koliko vidim, tebe je zadesilo ovo drugo. :lol:

Ozbiljno sad, ko mi na ovakvoj temi krene petljati nesto sa Jasenovcem koji se desio prije 60+ godina, smatram da je totalno ostao bez argumenata pa poteze zadnju morbidnost koja uvijek provjereno pali, bar na forumu.

Dakle, bilo bi fino da na ovom pdf-u bar jedna stranica prodje bez tog Jasenovca, if possible. Danke.

Дечак, док си ти у обданишту са васпитачицом играо "Таши, таши, танана" ,
ја сам по пољима око Паулиних Двора, Нуштра, Ернестинова ... Скупљао плодове "тисућљетне хрватске демокрације" ...

Никада злочине које сте починили над ненаоружаним народом прави Срби неће заборавити ...
 
Дечак, док си ти у обданишту са васпитачицом играо "Таши, таши, танана" ,
ја сам по пољима око Паулиних Двора, Нуштра, Ернестинова ... Скупљао плодове "тисућљетне хрватске демокрације" ...

Никада злочине које сте починили над ненаоружаним народом прави Срби неће заборавити ...

Mislim da te drma PTSP i da bi sebi (a mozda i svojoj blizoj okolini) ucinio dobro da se odes pregledati.
 
КРИВ ЈЕ !!!

Зато што је послушао наредбу,
зато што је стао,
зато што није прегазио Усташке паравојне формације,
зато што ЈНА није увео у Загреб и сломио оружану побуну сепаратиста ...

За ово је мени крив !!!

kriv je zato što je gloop. zato jer nije školu izučio nego mu je tata partizan sredio preko veze, i što u školi nije naučio ništa. debil da je pročitao jednu knjigu znao bi da je ubijanje civila, zarobljenika i ranjenika "ZLOČIN" i da se za taj zloičin leži u zatvoru. i zato je sada tamo gdje mu je i mjesto. i dabogda mu ne smanjili ni dana kazne
 

Back
Top