BRACO SRBI I SESTRE SRPKINJE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vuk80

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
270
"U BOJ ,KRENITE JUNACI SVI,
KREN'TE I NE ZAL'TE ZIVOT SVOJ...!!!"

SVE ZA SRBIJU I SRBIJU NI ZA STA!

NA MUCI SE POZNAJU JUNACI!

NISAM ZA RAT I RAT NIKOME NE TREBA...ALI KAD ZELE RAT,DACEMO IM GA!

DOSTA JE BILO,DOTERALI SU CARA DO DUVARA!

NEMA VISE,SVE STO NAM PREOSTAJE JE RAT!

SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA!

PRAOCI SU NAM TO ZAVESTALI!

MI SMO POTOMCI LAZARA,OBILICA,JUGOVICA,KOSANCICA,TOPLICA,STEPANOVICA,MISICA...VELJKA,STANOJA,PETRA,NENADA,NEBOJSE,MILANA,STANISLAVA,MIROSLAVA,BRATISLAVA...

SINOVI I KCERI MILICE,NADE,VERE,SVETLANE,DANE,RADMILE,VUKOSAVE,STANOJKE...

MI SMO SRBI!

A "SRBIJA NIJE SAKA PIRINCA DA JE POZOBA SVAKA VRANA KOJU VETAR NANESE!"

NE RADI SE OVDE SAMO O NAMA,RADI SE O NASIM SINOVIMA I KCERIMA,RODJENIM I JOS NERODJENIM! STA CEMO IM OSTAVITI,KAKVE CE NAS PAMTITI,STA CE O NAMA MISLITI?!

SAMI SMO,KAO STO SMO UVEK I BILI!

NIKO NECE VODITI NASE BITKE DO NAS SAMIH!

CEO SVET JE PROTIV NAS!

ZAPALILI SMO SVET JEDNOM,ZAPALICEMO GA I DRUGI PUT!

CARSTVO NEBESKO A NE ZEMALJSKO!

COJSTVO I JUNASTVO!

"NAS PUK JE IZBRISAN SA BROJNOG STANJA...!"

SMRT FASIZMU!

STOP AGRESORU!

NE U NATO!

OTADZBINA TE ZOVE!

ZIVELA SRBIJA!!!

"OJ SRBIJO MATI NEMOJ TUGOVATI,
ZOVI,SAMO ZOVI,
SVI CE SOKOLOVI
ZA TE ZIVOT DATI....!"

"U BOJ KRENITE JUNACI SVI,
KREN'TE I NE ZAL'TE ZIVOT SVOJ....!!!"
 
Ko zeli da ratuje ratovalo mu se u glavi ,naravno ako bude narod dole toliko ugrozen ,naravno da cemo svi bez oklevanja otici nisu srbi kukavice ,ali to je zadnja opcija sada se ratovi vode na drugi nacin ,zar nismo dosad naucili da ,je od puske mnogo delotvornija dobra propaganda .
Kao sto su nekad govorili "od hiljadu pusaka vise stete moze dananese pero za pisanje".
 
Ko zeli da ratuje ratovalo mu se u glavi ,naravno ako bude narod dole toliko ugrozen ,naravno da cemo svi bez oklevanja otici nisu srbi kukavice ,ali to je zadnja opcija sada se ratovi vode na drugi nacin ,zar nismo dosad naucili da ,je od puske mnogo delotvornija dobra propaganda .
Kao sto su nekad govorili "od hiljadu pusaka vise stete moze dananese pero za pisanje".

Najmanji problem da se od Subotice pa do dole skupe samo Srbi, još manji problem da nam se pleze sa Albanske granice koju onda nesmemo preći...

A to da pisane reči ubijaju ne znam.
Zamisli, ne znaš Nemački a čitaš Zidojčecajtung, nešto o Kosovu...
 
Ko zeli da ratuje ratovalo mu se u glavi ,naravno ako bude narod dole toliko ugrozen ,naravno da cemo svi bez oklevanja otici nisu srbi kukavice ,ali to je zadnja opcija sada se ratovi vode na drugi nacin ,zar nismo dosad naucili da ,je od puske mnogo delotvornija dobra propaganda .
Kao sto su nekad govorili "od hiljadu pusaka vise stete moze dananese pero za pisanje".

DA.ALI NEMA VISE MASTILA!
I OLOVKA PISE SRCEM! A GDE JE NASE?!
PRAVDA SE ISTERUJE OGNJEM I MACEM!
 
DA.ALI NEMA VISE MASTILA!
I OLOVKA PISE SRCEM! A GDE JE NASE?!
PRAVDA SE ISTERUJE OGNJEM I MACEM!

Da je nebo list artije, a more mastilo sinje, ne bih znao da ti opišem koliko je ovo patetično.

Pa gde ćeš kukavče onoliki oganj da nosiš ili još bolje ako se nosi - ko će da nosi?
A zatim imamo onog što se bori s lukom i strelom pa je na daljinu bolji nego ti sa mačem.
Opet obojica nemate šanse protiv kalašnjikova.
 
IDEMO NA VOJNU!
BOJ BITI!
AKO NECES,SLOBODNO RECI,TAKVI NAM I NE TREBAJU!

A joks ja, samo od vojnog odseka ako dobijem poziv.
Znaš kako je... Ako u paravojnoj formaciji ostaneš bez dela tela onda država ne mora da ti plaća invalidsku koja je ionako bedna. Stan dobiješ jedino ako dodju Japanci. Nadji temu pa čitaj...

Znam, znam, napustila te riba pa ti se ne živi...
 
DA.ALI NEMA VISE MASTILA!
I OLOVKA PISE SRCEM! A GDE JE NASE?!
PRAVDA SE ISTERUJE OGNJEM I MACEM!

Nikad se pravda ne isteruije ognjem i macem ,pravda sama dolazi ,ali uvek na kraju dodje .
Ko se maca lati od maca ce poginuti ,zar nismo dosad suvise ginuli ,nikako da naucimo ,a imamo primera u svojoj istoriji toliko puno .Drugi se uce na greskama a mi nikad.
Znas i sam ko je reko ,
"SILA BOGA NE MOLI ,A BOG SILU NE VOLI, ALI SILA JE PROLAZNA A BOG JE VECAN"
 
JESTE,KAO DA SI ZNAO.
NAPUSTILA ME,PA JA NAPUSTIO JEDNU DRUGU...
A SAD IMAM JEDNU MALU,ZNAS KAKVA JE,KAO SECER...

ALI SVE TO NIJE VAZNO! I NE SKRECI TEMU!

NEGO,RECI TI MENI,JESI VJERA ILI NEVJERA?!

Ovo sto ti toliko pises velikim slovima ,nema veze sa verom vise lici na jednu drugu veru ,nasa vera ne priznaje ratove ,dok jedna druga vera poziva na sveti rat a tvoja velika slova suvise lice na istu.
 
Nikad se pravda ne isteruije ognjem i macem ,pravda sama dolazi ,ali uvek na kraju dodje .
Ko se maca lati od maca ce poginuti ,zar nismo dosad suvise ginuli ,nikako da naucimo ,a imamo primera u svojoj istoriji toliko puno .Drugi se uce na greskama a mi nikad.
Znas i sam ko je reko ,
"SILA BOGA NE MOLI ,A BOG SILU NE VOLI, ALI SILA JE PROLAZNA A BOG JE VECAN"

BRAVO,UPRAVO TAKO!

ZA KRST CASNI I VJERU PRADJEDOVSKU!

A MACA SE NISMO MI LATILI PRVI!

GDE BI MI SAD BILI,KAKO BI SE ZVALI,KOJIM BI JEZIKOM GOVORILI,KAKO BI ZIVELI,DA SE NASI OCI NISU MACA HVATALI KADA JE BILO POTREBNO?!

MOZDA BI KLANJAO U DZAMIJI ILI BI PEVAO "DANKE DEUTSCHLAND"!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top