BOŠKO, JAČE JE OD TEBE! Šutanovac RASTURIO Obradovića:

Ortar

Aktivan član
Poruka
1.572
Dragoljub Micunovic?
Jeli to ono matoro debelo trulo g,ovno sto se kreveljilo i imitiralo pokojnog patrijaha Pavla?
Jeli to taj?Mescini da jeste.


Dragoljub Micunovic. To je onaj prvoborac komunisticki, golotocki mucenik koji se hvalio kako je jahao popove u Crnoj Gori mense cini.
 
Mićunović: Jesam jahao popove ali uvek osedlane !

3

0


Oceni ovo

HUMOR
baba-draga
Nekadašnja komunjaara, pa osnivač i bivši predsednik lopovske Demokratske stranke te zatim počasni predsednik iste bande, sadašnji predsednik političkog Saveta DS-a Dragoljub Mićunović ili od milošte „baba Draga“, u specijalnom intervjuu za naš portal otvara svoju napaćenu prevarantsku dušu …
OLIVA BEĆKOVIĆ: Poštovana baba Draga, dobar dan.
BABA DRAGA:
Drago mi je da ste mi ukazali čast ovim intervjuom u vašem cenjenom onlajn časopisu. Vidite, u Srbiji stare ljude poput mene niko ne uvažava, niko nizašta ne pita i svi nas nogiraju šutom u dupe gde god nas vide. To nije lepo. Mi koji smo hodajući grobovi imamo još uvek šta da kažemo iako to obično nema nikakvog smisla i obična je budalaština.
OLIVA BEĆKOVIĆ: Baba Draga, za početak, recite nam nešto više o sebi …
BABA DRAGA:
Ja sam rođen na Kosovu, u siromašnoj crnogorskoj porodici. Postao sam komunista veoma mlad a kada je bila kriza oko Informbiroa ja sam se, kao zakleta *********, izjasnio u pisanoj formi za Staljina i onda završio na Golom otoku.Tamo sam prvo tucao kamen i prao klozete a kasnije cinkario drugove i tako se spasao dalje robije. Bolje je da prodam dušu nego dupe, u svakom slučaju.
OLIVA BEĆKOVIĆ: Vas su optuživali da ste kao mlada komunjaara jahali popove ?
BABA DRAGA:
Da, to je tada, posle rata i komunjarske revolucije bilo u modi. Svaki partizan je imao svog popa za jahanje. Ja sam imao i sedlo za svog popa dok mnogi drugi nisu pa su ih jahali tako neosedlane. Ne vidim u čemu je onda moj greh i eventualna krivica ?!
OLIVA BEĆKOVIĆ: Kada i kako ste postali demokrata ?
BABA DRAGA:
Kada je i slepcima bilo jasno da je komunizam propao, ja i nekoliko profesorskih jajara mog univerziteta smo odlučili da sa bednih 100 osnivača koliko je tada bilo dovoljno, osnujemo neku partiju i da okušamo sreću u politikantskim vodama. Tako se rodila ideja o obnavljanju nekadašnje Demokratske stranke Ljube Davidovića i Milana Grola koji se od tada prevrću u grobu. Međutim, naš narod nije glup i nikako nije hteo da glasa za naše lopove te nismo nikako mogli da prebacimo 10 % podrške na izborima. Na sreću, u pomoć nam je priskočio NATO i bombama nas doveo na vlast. Kasnije je sve postalo istorija …
OLIVA BEĆKOVIĆ: Da li imate evidenciju koliko ste do sada, Vi lično i Demokratska stranka u celini, ukrali od naroda i države ?
BABA DRAGA:
Pazite, ne mogu sa preciznošću da tvrdim jer to niko nije u stanju da izračuna ali prema mojoj evidenciji mi iz Žute bande ukrali smo negde između dve i dve i po milijarde evra od Petog oktobra 2000.godine. Nemojte me držati za reč ali par stotina miliona evra manje-više ne menja suštinu.
OLIVA BEĆKOVIĆ: Nedavno ste izrazili sumnju da je moguće okupiti opoziciju oko zajedničkog cilja kao uoči Petog oktobra 2000-e ?
BABA DRAGA:
Jesam, ne verujem da je moguće okupiti veliki broj lopova oko malog plena. Srbija je već opljačkana, nema šta više da se ukrade i kako sada Pajtić misli da okupi Tadića Ludog, Zokija Bundu (Živković), Čedu Praška (Jovanović) ono DuPe iz Šapca (Dušan Petrović) i ostale lopurde oko krađe nečega čega više i nema a to se zove javna imovina ? Pa mi smo obrstili sve što se moglo kao koza državnu šumu. Nema više šta da se ukrade u Srbiji i nemoguće je okupiti toliko vazda gladnih lopova izleženih u lopovskom gnezdu u Krunskoj 69 oko mršavog plena kakav je ovaj danas na meniju u Srbiji.
OLIVA BEĆKOVIĆ: Kada mislite da se povučete iz politike i posvetite se unucima ? Ipak, Vi imate 114 godina i vreme je za penziju ?
BABA DRAGA:
Moj poslednji prijatelj umro je pre 34 godine. Nemam s kim da se družim, ćerka mi je usedelica i nemam unuke. politika je moj život. Dok sam živ i sve dok budem mogao da kradem, ja ću se baviti politikom.
OLIVA BEĆKOVIĆ: Baba Draga, za’valjujemo Vam na ovom razgovoru.
BABA DRAGA:
I ja vama za’valjujem deco.

Razgovarala uz burek, kaficu i rakijicu: Oliva Bećković
 
Boško Obradović jednostavno ne može da promeni svoju političku prirodu, ocenjuje bivši predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac povodom tvita Boška Obradovića u kojem je uvredio Dragoljuba Mićunovića, zato što je kazao da je protiv bojkota

https://informer.rs/vesti/politika/...dovica-mozes-sakrijes-svoju-politicku-prirodu

Bravo Dragane
Можда је Господин Обрадовић намерно изашао са овако претераном реакцијом на, будимо реални, политички безначајну антибојкоташку изјаву једног старца, а управо у жељи да се "Двери" отерају из Савеза за Србију да би се након најаве цензуса од 3% прикључили Вељи, Паровићу и Мирку Јовићу (или некој сличној формацији) све са циљем да не испадне да су дверци издали Споразум са народом већ ето да су их "отерале зле комуњаре"? :think:

То не би било чудно јер знамо историјат двераца и њихов менталитет. Знамо на пример да су 2011 и 2012 дверци жестоко подржавали СНС, па су се окренули против напредњака када су извисили за министарство за породицу и када им *******и није дао националну фрекфенцију за радио "Снага народа".

Но видећемо ускоро. Лично бих волео да дверци остану у СзС.
 
Poslednja izmena:
Boško jeste idiot ali je u pravu za Deda Mićuna.

Deda Mićun jeste izlapotina sa 90 godina i 90 tona putera na glavi ali je u pravu za bojkot i za Đilasa i Jeremića

Ovaj DS, takav kakav je, jeste ključan faktor opstanka Vučića na vlasti
Не, него је ДС кључан за бојкот јер једино ДС има "бренд" праве опозиције још од деведесетих и времена Смрдљошевића и dr Vjekoslava.

А ви баш због тога мрзите "жуте". Опростили би ви Мићуну и јахање попова али супростављање Смрдљошевићу нећете никад. То је разумљиво јер сте се испод његовог шињела испилели.
 
Ovo je kao ona vremena kad tvoj nasumični drug postane Dizelaš preko noći.

Danas je to Mićun
Мићунове антибојкоташке изјаве немају никакву политичку тежину. Он је готов и само што се није преселио у вечна ловишта.

Док са друге стране, овакво вређање једног старца - једног од симбола "жутих", а од стране човека благо речено сумњиве политичке биографије и још сумњивије идеологије, итекако има тежину код демократа.

Друг Лутовац преко овога неће лако прећи.

Но видећемо шта ће рећи Друг Ђидо.
 
Мићунове антибојкоташке изјаве немају никакву политичку тежину. Он је готов и само што се није преселио у вечна ловишта.

Док са друге стране, овакво вређање једног старца - једног од симбола "жутих", итекако има тежину.

Лутовац преко овога неће лако прећи.

U jeee Lutovac, jako mudho u đavola

O čemu prićaš ti čoveće, pa naprednjake je IZMISLIO i napravio Boris Tadić, pustio ih da dođu na vlast.
Prethodno je reinkarnisao klinički mrtav SPS da bi naprednjaci imali s kim koaliciju da prave. Tačno, tu je svoj uticaj i poslanike dodao i Dinkić i tako je naprednjačka pošast zavladala Srbijom.

Dok su naprednjaci već bili na vlasti a Đilas još uvek gradonačlenik isti je na sva usta hvalio Vučićevu energiju.

Da ne kažem da je Tadićev izbljuvak, Vuk Jeremić, sve do 2016 bio na prst u doope sa Vučićem i da se nadao nekoj visokoj poziciji kad se vrati iz NY. Tek kad ga je Vučić otkačio, Jeremić postaje veliki opozicionar.

Šta još treba da se desi pa da neki ljudi shvate da ovaj DS ne može da pobedi moju pokojnu babu u basketu a kamo li da ugrozi SNS.
Zato se i zalažu za bojkot jer znaju da nemaju nikakve šanse čak i da su izborni uslovi 100% regularni (a nisu to se svi slažemo)
 
U jeee Lutovac, jako mudho u đavola

O čemu prićaš ti čoveće, pa naprednjake je IZMISLIO i napravio Boris Tadić, pustio ih da dođu na vlast.
Prethodno je reinkarnisao klinički mrtav SPS da bi naprednjaci imali s kim koaliciju da prave. Tačno, tu je svoj uticaj i poslanike dodao i Dinkić i tako je naprednjačka pošast zavladala Srbijom.

Dok su naprednjaci već bili na vlasti a Đilas još uvek gradonačlenik isti je na sva usta hvalio Vučićevu energiju.

Da ne kažem da je Tadićev izbljuvak, Vuk Jeremić, sve do 2016 bio na prst u doope sa Vučićem i da se nadao nekoj visokoj poziciji kad se vrati iz NY. Tek kad ga je Vučić otkačio, Jeremić postaje veliki opozicionar.

Šta još treba da se desi pa da neki ljudi shvate da ovaj DS ne može da pobedi moju pokojnu babu u basketu a kamo li da ugrozi SNS.
Zato se i zalažu za bojkot jer znaju da nemaju nikakve šanse čak i da su izborni uslovi 100% regularni (a nisu to se svi slažemo)
Pazi, da si na vreme slušao pametnije i glasao za Borisa Tadića (DS), sad se ne bi hvatao za glavu zbog svinjske hunte.
 
Pazi, da si na vreme slušao pametnije i glasao za Borisa Tadića (DS), sad se ne bi hvatao za glavu zbog svinjske hunte.

Ne misliš valjda da sam glasao za Tomu Diplomu - Grobara, kao Vesna Pešić ili da sam izigravao "beli listić" kao neka druga uvređena elita.

Upravo zbg toga sam i besan jer mu je šminker predao Srbiju na tacni i sve je otišlo u majčinu.

BoTa je uradio sve što je mogao da nas uhebe i otvori vrata za povratak jahača apokalipse.
Sedam godina kasnije BoTa i dalje nešto ***** i soli nam pamet, umesto da se pokrije ušima i sakrije u najdublju rupu u Srbiji.
 
U jeee Lutovac, jako mudho u đavola

O čemu prićaš ti čoveće, pa naprednjake je IZMISLIO i napravio Boris Tadić, (...)
To je будалаштина попут оне да је Борису Тадићу ујак Јуре Францетић.
Кључан моменат у причи око лансирања СНС-а, а за који поуздано знамо, био је када су им остављени скупштински мандати после напуштања посланичке групе СРС, и тада су на административном одбору задржали мандате гласовима Алигрудића и осталих из ДСС-а, док је ДС гласао против тога да им остану мандати.
А да је СНС тада постала ванпарламентарна странка, тај пројекат никада не би заживео.
 
To je будалаштина попут оне да је Борису Тадићу ујак Јуре Францетић.
Кључан моменат у причи око лансирања СНС-а, а за који поуздано знамо, био је када су им остављени скупштински мандати после напуштања посланичке групе СРС, а тада на административном одбору задржали мандате гласовима Алигрудића и осталих из ДСС, док је ДС гласао против тога да им остану мандати.
А да је СНС тада постала ванпарламентарна странка, тај пројекат никада не би заживео.
U prevodu, DSS stvorio SNS i većinski preleteo u istu jer im Koštun postao suviše mlitav i praktično je poražen 2008 godine.
 

Back
Top