Quantcast

BOŠKO, JAČE JE OD TEBE! Šutanovac RASTURIO Obradovića:

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
66.450
Ne postoje nikakve šanse da se izvini.
То и ја мислим, јер сам прилично убеђен да је Мићуновића извређао управо са намером да га се (Бошка) отера из СзС а да он за то шатро "не буде крив" (онако како сам објаснио на претходној страни ове теме на примеру шипарице која провоцира свађу са момком неким безначајним поводима, а да би то искористила да прекине забављање и оде на други рацку).
Е сад, шта ће Бошко Обрадовић даље да ради, да ли ће се дверци "ре-уједињују", или ће да се врате Саши Радуловићу што ми изгледа највероватније, или ће самостално да пробају да "пецају", као и да ли ће да остану у бојкоту или ће да измисле разлог да прекину бојкот (свакако да и у дверцима итекако има заинтересованих да постану посланици услед смањења цензуса) - то ћемо све да видимо у наредном периоду.

Poslednja izmena:
Poruka
63.510
То и ја мислим, јер сам прилично убеђен да је Мићуновишћа извређао управо са намером да га се отера из СзС а да он за то шатро "не буде крив" (онако како сам објаснио на претходној страни ове теме).
Е сад, шта ће Бошко Обрадовић даље да ради, да ли ће се дверци "ре-уједињују", или ће да се врати Саши Радуловићу, или ће самостално да проба да "пеца", као и да ли ће да остане у бојкоту или ће да измисли разлог да прекине бојкот - то ћемо све да видимо у наредном периоду.

Ne znam zašto ti uopšte pada na pamet da se povlači iz kampanje za bojkot; pa upravo je zato i napao Mićuna. :lol:

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
66.450
Ne znam zašto ti uopšte pada na pamet da se povlači iz kampanje za bojkot; pa upravo je zato i napao Mićuna. :lol:
Па зато што и у дверцима има заинтересованих да добијају посланичке плате.
А то што је Бошко због тога напао Мићуна, тога се до избора практично нико неће ни сећати.

Poruka
63.510
А то што је он напао Мићуна, тога се до избора неће практично нико ни сећати.

Upravo je to i suštin, komšo. :lol: Brzo će se ovo zaboraviti.

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
66.450
Znači, ti si uz ovu struju što se protivi bojkotu?
Не, јер се ја управо залажем за изазивање што веће кризе у друштву која би довела до коначног расплета, а бојкот је за то идеалан (баш како каже Мићун, само што је он за разлику од мене против изазивања јаче кризе и то је исто легитиман став и нема шта Дипломин гласач из 2012 да га због тога вређа), али овде се и не ради о бојкот-не бојкот дилеми него о (мислим) чињеници да Бошко жели да одвеже свој чамац од Демократске странке пре него се иста уједини, и у том циљу само користи изјаве једне побеђене фракције у ДС-у.

Poslednja izmena:
Poruka
9.686
U jeee Lutovac, jako mudho u đavola

O čemu prićaš ti čoveće, pa naprednjake je IZMISLIO i napravio Boris Tadić, pustio ih da dođu na vlast.
Prethodno je reinkarnisao klinički mrtav SPS da bi naprednjaci imali s kim koaliciju da prave. Tačno, tu je svoj uticaj i poslanike dodao i Dinkić i tako je naprednjačka pošast zavladala Srbijom.

Dok su naprednjaci već bili na vlasti a Đilas još uvek gradonačlenik isti je na sva usta hvalio Vučićevu energiju.

Da ne kažem da je Tadićev izbljuvak, Vuk Jeremić, sve do 2016 bio na prst u doope sa Vučićem i da se nadao nekoj visokoj poziciji kad se vrati iz NY. Tek kad ga je Vučić otkačio, Jeremić postaje veliki opozicionar.

Šta još treba da se desi pa da neki ljudi shvate da ovaj DS ne može da pobedi moju pokojnu babu u basketu a kamo li da ugrozi SNS.
Zato se i zalažu za bojkot jer znaju da nemaju nikakve šanse čak i da su izborni uslovi 100% regularni (a nisu to se svi slažemo)
tadić je apsolutni krivac za sve što nam se događa
elegantno je izbegao odgovornost za ono što sledi i u saradnji sa stranim službama stvorio i podmetnuo sns da završi ono što se završiti mora

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
tadić je apsolutni krivac za sve što nam se događa
elegantno je izbegao odgovornost za ono što sledi i u saradnji sa stranim službama stvorio i podmetnuo sns da završi ono što se završiti mora
Tadić je uglavnom fantastično vladao (sprečio Vučića da dođe na vlast 2004.)

Ima i nekih propusta (prodao Naftagas ruskom narodu).

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
66.450
Пази као дверци ће да одређују шта је за демократе увреда а шта није.. Смешно.
Очигледно је да сам био у праву и да дверци хоће да напусте СзС или да отерају ДС из исте, а користећи безвезан повод. Као шатро много их заболело што је један старац, који је једном ногом у гробу, против бојкота.
Управо због тог чкапи-like менталитета двераца сам на почетку стварања СзС био против било какве сарадње са том лажљивом групом сељачина и нео-љота. Али, добре чике са Темзе су мислиле другачије.
У крајњем исходу ће дверци а не "жути" да издувају јер је Демократска странка, са својим успонима и падовима, волели је ми или не, од децембра 1989 када је обновљена до данас, испратила на ђубриште историје многе такве напаљене идиоте попут двераца.

Dveri: Ono što govori i radi Dragoljub Mićunović je uvreda za sve prave demokrate

Uvereni smo da je stav Demokratske stranke (DS) ono što iznosi Zoran Lutovac kao predsednik DS i glas apsolutne večine članova, dok je uvreda za sve prave demokrate ono što govori i radi Dragoljub Mićunović protiv odluka rukovodećih organa stranke i demokratske volje većine, ocenio je danas pokret Dveri.
https://www.danas.rs/politika/dveri...b-micunovic-je-uvreda-za-sve-prave-demokrate/

Poslednja izmena:

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.813
Без обзира што ми је Мићуновић дубоко одвратан (чак сам га и лично упознао почетком деведесетих), ситуација око бојкота ме неодољиво подсећа на реплику из генијалног филма "Тајванска канаста" - "Сада ћу да им је*ем матер - идем да се убијем".

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
Без обзира што ми је Мићуновић дубоко одвратан (чак сам га и лично упознао почетком деведесетих), ситуација око бојкота ме неодољиво подсећа на реплику из генијалног филма "Тајванска канаста" - "Сада ћу да им је*ем матер - идем да се убијем".
Da, ti si sendvičar hunte.

Mr.Infinity

Elita
Banovan
Poruka
18.380
А то што је Бошко због тога напао Мићуна, тога се до избора практично нико неће ни сећати.

Bošku je najviše stalo do poslaničke plate.

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
66.450
Bila je ona legenda kad sveštenik kaže dečaku: "Danas si ti bolji od mene."

Možemo reći: "Danas je Bole bio bolji od Mićuna."

Jer on uviđa da je bojkot Način, a ovaj je postao dizelaš u stotoj godini.
На првим вишестраначким изборима у децембру 1990, Коста Чавошки, тада члан главног одбора ДС-а, и један од њених оснивача, покарамбасио се са тадашњим председником ДС-а Мићуном, баш око бојкота, да ли бојкотовати Милошевићеве изборе или не. Мићун је био против бојкота, и Чавошки је тада из револта напустио ДС. Мићун је у принципу увек био за излазак на изборе било какви да су изборни услови.

The Rise of Jagg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.411
На првим вишестраначким изборима у децембру 1990, Коста Чавошки, тада члан главног одбора ДС-а, и један од њених оснивача, покарамбасио се са тадашњим председником ДС-а Мићуном, баш око бојкота, да ли бојкотовати Милошевићеве изборе или не. Мићун је био против бојкота, и Чавошки је тада из револта напустио ДС. Мићун је у принципу увек био за излазак на изборе било какви да су изборни услови.
Da, ali u ovoj situaciji Mićunović radi za Šešeljevu stranku SNS.

Zato moramo podržati nas normalne a.k.a. one koji ne daju legitimitet smradu & kalu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.