Борис Тадић усваја керушу Милу

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
2n66uxf.jpg
 
Poslednja izmena:
Žao mi je Mile.
Žalosno je što više ne verujem u fondove.
Žalosno je dići toliko prašine oko tog psa (žao mi je Mile) jer ako se samo setimo ljudi iz emisije 'Plesom do snova' ipak ima ljudi kojima je svaka pomoć daleko potrebnija.
Žao mi je ali eutanazija je jedino pravo rešenje za sirotu Milu, jeste živi stvor i nije zaslužila takvu sudbinu ali eto pred mojom zgradom je neko mače zgaženo pa nikom ništa iako je presečeno gotovo na pola (šape su mu na broju).
Žao mi je što politika meša prste u ovo zarad nekih poena ili rejtinga (pitam se šta je to rejting naših političara).
 
Žalosno je dići toliko prašine oko tog psa (žao mi je Mile) jer ako se samo setimo ljudi iz emisije 'Plesom do snova' ipak ima ljudi kojima je svaka pomoć daleko potrebnija.

Vi koji kukumacete o tome kako prvo treba ljudima ponoci, nikad se ne hvatate za dzep jer tamo imate zmiju. Vi to onako principijelno. Ajde, pomozi drugima, bato, pa nam onda drobi.
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Јефтини политички поени, нема ништа љигавије него кад их стиче на такав начин, а ти се јадна примила ко саучешће. :(
А шта ти мислиш?Она је викала ''Борисе,ожени ме!'',кад је Боки изабран.Зна да је Боки склон разводима,ходочашћима по манастирима и боемском животу.
 
А шта ти мислиш?Она је викала ''Борисе,ожени ме!'',кад је Боки изабран.Зна да је Боки склон разводима,ходочашћима по манастирима и боемском животу.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Онда је све јасно, или је нека клинкица без брига и памети или је нека очајна бабадевојка коју нико неће па је спала на изјаве љубави преЦеднику неби ли је неко приметио.. :hahaha:
 
Onaj Kluni, spram naseg-amater:confused:

Neko ce biti placen da vodi racuna o Mili.
Placeno nema obavezu i da voli, a ljubav psi osecaju, traze je i pruzaju.

Ja sam (ponavljam se) na groblju pronasla malog bacenog psica, polumrtvog, punog buva i krpelja, morala sam da ga stavin u najlon kesu i donesem kuci, danas je predivan, negovan, srecan i mazen psic, uzvraca svu ljubav koju je primio. Ne moze da doceka da dodjem do njega, cim mi cuje glas, izvali se na ledja i ceka da dodjem da ga ceskam, od radosti gotovo da prede:heart:

Mnogo se ljudi javilo da uzme Milu, svako bi bio pogodniji, jer, psu je osim svega ostalog, potrebno da oseti ljubav. Ovde je nece naci, usvojitelj je retko i u Srbiji, kamoli kod kuce:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top