Борис Тадић усваја керушу Милу

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onaj Kluni, spram naseg-amater:confused:

Neko ce biti placen da vodi racuna o Mili.
Placeno nema obavezu i da voli, a ljubav psi osecaju, traze je i pruzaju.
Mnogo se ljudi javilo da uzme Milu, svako bi bio pogodniji, jer, psu je osim svega ostalog, potrebno da oseti ljubav. Ovde je nece naci, usvojitelj je retko i u Srbiji, kamoli kod kuce:(
:evil::evil::evil:
Aha, da je usvoji Nikolic ili trio vestica, imala bi vise ljubavi. Tadic ti je kriv sta god da uradi. Napravio je simbolican i plemenit gest, koji ce imati velikog odjeka.
 
Poslednja izmena od moderatora:
:evil::evil::evil:
Aha, da je usvoji Nikolic ili trio vestica, imala bi vise ljubavi.Tadic ti je kriv sta god da uradi. Napravio je simbolican i plemenit gest, koji ce imati velikog odjeka.
Што није питао мене.Ја бих му одмах предложио да те пронађе и усвоји.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Надам се да неће поново бити обрисана.
worlds-ugliest-cat.jpg

Misoni, nisi bas pametan, al' si zato ruzan. :mrgreen:
 
:evil::evil::evil:
Aha, da je usvoji Nikolic ili trio vestica, imala bi vise ljubavi. Tadic ti je kriv sta god da uradi. Napravio je simbolican i plemenit gest, koji ce imati velikog odjeka.

Значи искористио кера без ногу да би добио неки поен, па где је ту дно, има ли га ???
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ej, jos kad bi usvojio tebe, ostao bi dozivotni predsednik!

Е ал си ми одговорила :hahaha: Значи или клинкица или бабадевојка, шифра тражи мужа :hahaha:
Жао ми те, ваљда ћеш наћи неког наивног да ти купи прстен па да имаш и један на руци а не само на аватару :mrgreen:
 
human covek je po pravilu skroman...i ne hvalisa se svojom humanoscu...
posle ovoga onaj ko pokloni bubreg za zivota nekom treba da bude neprekidno u jednom delu ekrana svakog progama sa nacionalnom frekvencijom....
Наша власт на челу са вољеним, је давно примила вакцине против тог опасног вируса званог - скромност
 
Е ал си ми одговорила :hahaha: Значи или клинкица или бабадевојка, шифра тражи мужа :hahaha:
Жао ми те, ваљда ћеш наћи неког наивног да ти купи прстен па да имаш и један на руци а не само на аватару :mrgreen:
Стипу је,она је непроцењиве вредности,чека Бокицу.
 
Vi koji kukumacete o tome kako prvo treba ljudima ponoci, nikad se ne hvatate za dzep jer tamo imate zmiju. Vi to onako principijelno. Ajde, pomozi drugima, bato, pa nam onda drobi.

To sam radio mnogo puta, od davanja krvi do finansijske pomoći. Na žalost mnogi moji prijatelji nisu uspeli u životu te im je pomoć bila više nego potrebna, pa smo ovde preko krstarice slali polovne računare (ko je šta mogao da priušti) napuštenoj deci što vidim da si propustila jer nismo od onih kojima je bila bitna publikacija već da od srca nešto učinimo. Ne komentariši nešto što ne znaš, naročito da mi kažeš da ne drobim kad me ne poznaješ. Očekujem izvinjenje.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...usvaja+kerušu+Milu+kojoj+su+odsekli+šape.html
Otkrivamo: Boris Tadić usvaja kerušu Milu kojoj su odsekli šape
Predsednik Srbije Boris Tadić zatražiće da usvoji kerušu Milu kojoj su nepoznati vandali, pre dve nedelje, odsekli sve četiri šape!
tadic.jpg

Human gest... Posle mačke koju je usvojio Boris Tadić želi da usvoji i Milu

Strašna sudbina keruše, o kojoj su izveštavali svi domaći, ali i mnogi strani mediji jako je potresla predsednika Tadića, pa je on odlučio da se i lično ponudi kao njen usvojitelj, potvrđeno je juče Pressu u Predsedništvu.
- Predsednik planira da uskoro obiđe Milu. On će tom prilikom zatražiti da je usvoji... Ipak, sve zavisi od ljudi koji su Milu spasli i koji sada brinu o njoj. Oni će, na kraju, odlučiti kome će kerušu dati na usvojenje - rekao je juče za Press sagovornik blizak Borisu Tadiću.
Sandra Spoja, aktivistkinja Udruženja za zaštitu životinja „Evropska inicijativa 17", koja je na parkingu u naselju Medaković pronašla osakaćenu kerušu Milu, oduševljena je Tadićevom idejom.
- Oduševljena sam! Sjajno! To znači da će Mila imati najbolju moguću negu i verovatno najsavremeniju operaciju. Moći ćemo da pratimo i kako teče njen oporavak - kaže Spoja.
Veterinar Vlada Antić iz ordinacije „Artvet" u kojoj leče Milu bukvalno je ostao bez reči kada smo mu rekli da predsednik Tadić planira da usvoji tog psa.
- Prijatno me je iznenadio predsednik... Zaista, to je sjajna vest. Nadam se da će Mila imati najbolju moguću negu - kaže Antić.
Njegov kolega, veterinar Miomir Ranđelović, kaže da je gest predsednika Tadića lep, ali da ne zna koliko je izvodljivo da predsednik preuzme brigu o njoj, najmanje još nekoliko meseci.
- Razgovaramo sa hirurzima, gledamo proteze, ali kad se operacija izvrši, moraće da prođe bar nekoliko meseci dok ona ne nauči da hoda... Mila je kod mene, stabilno joj je stanje, jede, pije, ali operacija ugradnje proteza tek predstoji. Osim toga, briga o njoj biće teža od brige o zdravim psima, jer je ona praktično invalid, pas sa posebnim potrebama - kaže Ranđelović.
Veran Matić, direktor Fonda B92 koji je osnovao Fond „Mila" kaže da Tadić svojim gestom šalje lepu poruku društvu.
- To je lepa inicijativa kojom Tadić šalje vrlo lepu poruku društvu. Mi smo osnovali Fond „Mila" i napisali da je na devojci koja je pronašla Milu i veterinaru koji se brine o njoj da odluče kome će je dati na usvajanje. Bilo je jako puno zainteresovanih koji su se javili da je usvoje, a Tadićev gest je u svakom slučaju vrlo lep - kaže Matić.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Апелујем на сва удеужења за заштиту животиња
да ово не дозволе... Био би злочин дати ову напаћену керушу
човеку који је стално на путу, по иностранству,
а познато је да никога нема код своје куће, ко би о овој,
већ на далеко познатој керуши бринуо..
:per: :per: :per:

VEOMA HUMAN I LEP GEST.

KAMO SREĆE DA U SRBIJI IMA VIŠE LJUDI KAO ŠTO JE TADIĆ.

ŽAO MI JE ŠTO POLITIČKA OSTRAŠĆENOST I ZASLEPLJENOST NEKIH FORUMAŠA, TUMAČI JEDAN SASVIH HUMAN I LEP GEST NA POTPUNO POGRŠAN NAČIN.

PITAM SE KOLIKO BI VAS "HUMANIH" BILO SPREMNO DA PREUZME BRIGU O JEDNOJ ZIVOTINJI KOJA SE NALAZI U OVAKVOM STANJU.

ŽAO MI JE ŠTO VAM JE IDEOLOGIJA, UBILA I ONO MALO LJUDSKOSTI KOJE STE NADAM SE NAKADA IMALI U SEBI.
 
VEOMA HUMAN I LEP GEST.

KAMO SREĆE DA U SRBIJI IMA VIŠE LJUDI KAO ŠTO JE TADIĆ.

ŽAO MI JE ŠTO POLITIČKA OSTRAŠĆENOST I ZASLEPLJENOST NEKIH FORUMAŠA, TUMAČI JEDAN SASVIH HUMAN I LEP GEST NA POTPUNO POGRŠAN NAČIN.

PITAM SE KOLIKO BI VAS "HUMANIH" BILO SPREMNO DA PREUZME BRIGU O JEDNOJ ZIVOTINJI KOJA SE NALAZI U OVAKVOM STANJU.

ŽAO MI JE ŠTO VAM JE IDEOLOGIJA, UBILA I ONO MALO LJUDSKOSTI KOJE STE NADAM SE NAKADA IMALI U SEBI.

Upravo tako, a dodacu samo da je svima njima toliko "lose" u zivotu, ne bi se obazirali ni na Tadica, ni na to da li je usvojio nekakvog kera. ne bi citali ni novine, a akmoli gledali internet. Sve neradnici i dzabolebarosi!

 
Ponekad mi je stvarno žao ovakvih ljudi. Pitam se koliko je skučen njihov svet i čega su sve lišeni u životu. Zaista je tužna zemlja Srbija, pored ovakvih komentara. Zar je moguće da se vodi zlonamerna politička rasprava na temu sakaćenja jedne nevine kuce, od strane teških psihopata (ili psihopate). Da li je moguće da čak ni ovakav gest predsednika države, ne može da dopre do nekih ljudi i probudi makar malo ljudskosti u njima?
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top