Boris,Doris i Aleks

Child of light

Buduća legenda
Poruka
40.589
Prica stara koliko i ljudski rod.
Za one koji ne citaju zutu stampu :mrgreen: Boris je ozenio Doris (koji je prototip andjela) a godinama jeb.ao Aleks (domina,jeb.e kevu,perverzni san).
Kako takvi likovi da objedine taj rascep licnosti? Jel andjeo samo zato sto tako treba, i zasto ne domina ako je to ono sto zele?
 
Prica stara koliko i ljudski rod.
Za one koji ne citaju zutu stampu :mrgreen: Boris je ozenio Doris (koji je prototip andjela) a godinama jeb.ao Aleks (domina,jeb.e kevu,perverzni san).
Kako takvi likovi da objedine taj rascep licnosti? Jel andjeo samo zato sto tako treba, i zasto ne domina ako je to ono sto zele?

uh ne znam šta da kažem. u braku, anđeli su dobri samo kad treba da operu gaće....
 
Sa jednom brate,godinama
Da da, ok.
Pa ima taj cest sindrom majke svetice koji sam vidjao. To je ono rodila sam, odatle je izaslo dete i nema tu sta da se cacka.
E sad on je koliko kapiram ozenio takvu s predomisljajem, znajuci da je takva.
I to sam vidjao kod likova koji su kao tradicionalnije vaspitani a opet kara radi svoje. Pa onda je kuci posvecen otac, nju drzi kao malo vode na dlanu, sve sto treba za porodicu je tu, harmonican odnos, a onda izadje i kalabumgaaa.
 
Da da, ok.
Pa ima taj cest sindrom majke svetice koji sam vidjao. To je ono rodila sam, odatle je izaslo dete i nema tu sta da se cacka.
E sad on je koliko kapiram ozenio takvu s predomisljajem, znajuci da je takva.
I to sam vidjao kod likova koji su kao tradicionalnije vaspitani a opet kara radi svoje. Pa onda je kuci posvecen otac, nju drzi kao malo vode na dlanu, sve sto treba za porodicu je tu, harmonican odnos, a onda izadje i kalabumgaaa.
Ali trebas da zivis u skladu sa sobom,to je poenta,a ne sta drugi ocekuju.
Znaci ako se palis na Aleks,ne vidim problem da budes sa njom,sve lepo.
 
Ali trebas da zivis u skladu sa sobom,to je poenta,a ne sta drugi ocekuju.
Znaci ako se palis na Aleks,ne vidim problem da budes sa njom,sve lepo.
Vaspitanje, draga moja, vospitanje. U nas ti je seksualno vaspitanje uzas. I kod muskaraca i zena. Ja stalno potenciram kako je seks tabu kod nas a razapnu me na krst kad god to spomenem. To su ti posledice toga.
 
Ne mora se vencaju.
Al ne mora ni da njaka neko stvorenje jer nije u stanju da bude ono sto jeste.
ne znam šta ovo znači
svako stvorenje je ono što jeste. drugi ljudi nas privuku upravo zbog toga što jesu
zbog energije i svih specifičnosti karaktera

e sad ima tipova koji po svaku cenu hoće da te imaju i onda moraju da te izmisle.
pošto ne mogu da te izmisle stvarno oni počnu da te gnječe i oblikuju.
ako ne dozvoliš
pronađu aleks.

i opet smo u istoj tački :lol:
 

Back
Top