Bojkot slovenačke i hrvatske robe uspeo!

Turizam i trgovina nisu isto.
Ali zbog Egzita i Guce imamo potpuni suficit u razmeni pohotnih Slovenki i Hrvatica... od kojih neke ne znam da li imaju 17 godina... a sve znaju. :super: :klap:

Ма да па дроље са Неретве, Дувна и долазе источније да се удају за правог типа.... то су оне наводне конверзије католицизам-православље о којим је сам конвертит писао на другој теми, само промашио епоху и принцип...
 
I mislio sam na turizam a ne na trgovinu...........

A što se tiče Hrvatica i Slovenki to je zato što tamo ne dobijaju dovoljno pa im treba daleko veća i tvrđa alatka i to Srpska..................:super::super::super:

zašti uvik zatucaniji, gluplji i inferiorniji narodi misle da imaju veće kite?? :dash::hahaha:

bar je Frojd tako napisao ima 100 godina, a kroz povijest se na stotine puta pokazalo istinito..:dontunderstand:
 
Uffff al su konzervativne... :hahaha:

Па које конзервативне, јеси ти нормалан ?? :eek: :eek: Не знаш ти приче...

Оне већи део лета мало, мало па скокну до Дубровника, ту се нађу наши махери из Невесиња и Билеће, продају им причу да оне и не извале да су Срби... да видиш како после саме долазе и немају фобију на "верској основи"...

Рецимо оне 3 из групе Феминем су ти та сорта, и физички се оне уопште не разликују од Српкиња из Србије и знатно су привлачније него "Хрватице" из било ког дела Кроасерије....
 
Poslednja izmena:
zašti uvik zatucaniji, gluplji i inferiorniji narodi misle da imaju veće kite?? :dash::hahaha:

bar je Frojd tako napisao ima 100 godina, a kroz povijest se na stotine puta pokazalo istinito..:dontunderstand:

А ти си чит'о Фројда, реци ! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ајде врати се у твоје Дувно и настави да туцаш камен урлајући на упИклој звИзди ! :hahaha:
 
А ти си чит'о Фројда, реци ! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ајде врати се у твоје Дувно и настави да туцаш камен урлајући на упИклој звИзди ! :hahaha:

koje duvno imladiću??:hahaha:
rodia se i živin na moru, ka i moj dida i pradida..

slobodno pitaj moderatora da ti kaže iz kojeg grada dolazi IP adresa odakle ja pišen..;)
 
koje duvno imladiću??:hahaha:
rodia se i živin na moru, ka i moj dida i pradida..

slobodno pitaj moderatora da ti kaže iz kojeg grada dolazi IP adresa odakle ja pišen..;)

ма какве везе има ?? :roll:
свеједно опет је камењар у питању ! :D
Деда ти никамо није водио телад на испашу, па је био приморан пецати, а у најбољем случају запалио је преко Атлантика ! :rotf:
 
ма какве везе има ?? :roll:
свеједно опет је камењар у питању ! :D
Деда ти никамо није водио телад на испашу, па је био приморан пецати, а у најбољем случају запалио је преко Атлантика ! :rotf:

ima veze mladiću itekako...
tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali..;)


a odakle si ti, ako ti nije sram?:D
 
Eto vam i od EU i od Srbije novca hehehe:

OŠIŠA IH EVROPA
Press utorak, 18. mart 2008
Slovenija je 2007. godine Evropskoj uniji platila mnogo više novca nego što je uspela da dobije iz njenih fondova
Ispade da oni finansiraju evropu... Građani Ljubljane besni na EU Slovenija je 2007. godinu završila „u minusu" jer je u evropske fondove uplatila 356 miliona evra, a iz evropskog budžeta povukla 348 miliona, iako bi po finansijskom planu Evropske unije do 2013. morala više da dobija iz zajedničkog evropskog budžeta nego da u njega uplaćuje, objavio je u ponedeljak ljubljanski dnevni list „Dnevnik". Pozivajući se na službene podatke... »

;)
 
Одлично... ништа у животу не купујем њихово - из принципа. И никада нећу.

:super::super::super:

Али пре неки дан ми се десило да сам се зезн'о, нисам погледао јер сам се журио и купио сам словеначки барсил - попизд*о сам када сам видео кући...

Interesantno...
Da proanaliziramo...
Nikada nisi kupovao i nećeš ali si popizdeo jer si kupio? :dontunderstand:
Daj ja ću da odem da ti to storniraju da se ne blamiraš... :rtfm:

Kako reče... nikada nisam i neću ali sam kupio... strašno... :worth::klap:
 
Interesantno...
Da proanaliziramo...
Nikada nisi kupovao i nećeš ali si popizdeo jer si kupio? :dontunderstand:
Daj ja ću da odem da ti to storniraju da se ne blamiraš... :rtfm:

Kako reče... nikada nisam i neću ali sam kupio... strašno... :worth::klap:

Е који си ти дркаџија, то је невиђено... па *** лепо сам написао ДА САМ СЕ ЗЕЗНУО а зазнуо сам се зато што сам журио, на паковању је све писало на енглеском... и тек када сам дошао кући видим стока јанезовска најситнијим могућим словцима написала мејд ин Слоуенија....... мамицу им коњушарску...

Али, праве они и друге подвале, купују лиценце страних фирми - тако да човек мора сто пута добро да прегледа шта купује...
 

Back
Top