“ Blizu je veliki Dan JEHOVIN " Sofonija 1:14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
USHIĆENA djevojka željno iščekuje dan svoga vjenčanja. Trudnica s puno ljubavi očekuje rođenje svog djeteta. Iscrpljeni radnik jedva čeka kad će krenuti na svoj dugo očekivani godišnji odmor.

Mozda se devojka udaje po moranju, a ne po zelji......
Mozda trudnicu ceka kod kuce jos 10-oro dece.........
Mozda radnik nema novca da ode ni do Bugarske.......
Mozda dan Jehovin ipak nece doci.........
 
Mozda se devojka udaje po moranju, a ne po zelji......
Mozda trudnicu ceka kod kuce jos 10-oro dece.........
Mozda radnik nema novca da ode ni do Bugarske.......
Mozda dan Jehovin ipak nece doci.........

а то све може да буде проузроковано динкићевим настојањем да отпусти 10% општинара и смањи пензије
 
слобода мисли ти је ускраћена, јер је цео друштвени систем формиран тако да уништи слободу мисли и доживљавања истине

meni nije, ja imam slobodu, duhovnu slobodu koju mi daje Bog :)))

a oni koji zavise od drustvenog sistema i nemaju neku slobodu
 
meni nije, ja imam slobodu, duhovnu slobodu koju mi daje Bog :)))

a oni koji zavise od drustvenog sistema i nemaju neku slobodu

O kojoj to (duhovnoj) slobodi ti pričaš ? Čitaš samo knjige i pamflete koji su ti unapred određeni, zabranjeno ti je proučavanje bilo čega drugog van konteksta kulta tj. tvoje religije, naročito kritički tekstovi, a pretpostavljam da nemožeš ni na net, pardon forum, bez supervizora da ti visi nad ramenom. Golemu slobodu ti poseduješ :roll:
 
pakad ne razumes, sta ti ja mogu sto nemas pojma sta mi naucavamo i kako zivimo.. :aha:

niko me ne nadzire od ljudi, smesno :roll:

i to sto si napisao su ortodoksne lazi ...

nego ne znam jel ti namera da sebe lazes ili druge :think:

Vidiš, postoji nešto na internetu, jedan sajt a ime mu je wikipedia. A na njemu izrazit broj interesantnih informacija, naročito o "svedocima" i njihovom delovanju. Pametan lako nađe, pa se informiše.

Pošto si toliko slobodna, i da te, kako kažeš, niko ne nadzire, izvoli lepo svrati na temu http://forum.krstarica.com/threads/305483 pa malo izkomentariši, a možeš i video da pogledaš. Pa da utvrdimo ko ovde laže, a naročito sebe :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top