Bleach

Pročitah novi chapter, lepo središe Aizena, but it's too good to be true. :lol:
Kakav je ovaj, sigurno je imao neki trik u rukavu, iznenadilo bi me da nema ništa i da su ga zaista dokačili :eek:
Sve u svemu,svidja mi se ovaj chapter :)
 
Poslednja izmena:
Sumnjam da su ga ubili, bice ovde jos svega i svacega... Nego da vas pitam epizode sa vizardima dok su bili u soul society gde mogu da se pogledaju, jel su za to napravljeni posebno fileri ili je napravljen film...?
 
Nisam procitao poslednjih 20 chaptera - cekam da se nakupe jer vise volim da ih procitam vise odjednom...
Sto se tice likova meni je najjaci Ichimaru Gin.
Mislim da je on ipak mastermind tamo...
Jeste li provalili da Gin nikada nije otvorio oci pred Aizenom sto znaci da nikada nije video Aizenov zanpaktou , sto znaci da mozda planira nesto, i nadam se da ce se ovo sve ostvariti :D (msm prici bi prijalo jos malo preokreta posebno pocinjenih od strane nekog lika kao sto je gin)
foxface.png
 
Nisam procitao poslednjih 20 chaptera - cekam da se nakupe jer vise volim da ih procitam vise odjednom...
Sto se tice likova meni je najjaci Ichimaru Gin.
Mislim da je on ipak mastermind tamo...
Jeste li provalili da Gin nikada nije otvorio oci pred Aizenom sto znaci da nikada nije video Aizenov zanpaktou , sto znaci da mozda planira nesto, i nadam se da ce se ovo sve ostvariti :D (msm prici bi prijalo jos malo preokreta posebno pocinjenih od strane nekog lika kao sto je gin)
foxface.png

Hmmm:think: ja pre mislim da je to samo takav dizajn njegovog lika a ne da on stalno drži oči zatvorene recimo kao Brok iz Pokemona.
 
Hmmm:think: ja pre mislim da je to samo takav dizajn njegovog lika a ne da on stalno drži oči zatvorene recimo kao Brok iz Pokemona.

Ja sam ga video jedno 2-3 puta kako otvara oci dok broka iz pokemona nikada nisam video da je to uradio.. A i nikada ga nismo videli u ozbiljnijoj borbi a i koliko se ja secam neznamo njegov bankai tako da ima nade... :whistling:

hah....gin protiv aizena?da bilo bi zanimljivo...kad bi imao muda...al nece i nema xD
uff kad ce vise novi chappy =.=

zivi bili pa videli :mrgreen:
 

Back
Top