Bleach

pft..smorili su vishe....dodushe i manga vecj smara al ae (i'm addicted so i keep reading lol)
ovaaaj...mada, nisu loshi ovi fileri sa machevima, shta znam...ovo s byakuyom i ostalima...neki dan sam sve odgledala xD
(a manga mislim da je toliko udavila s razvlachenjem da su morali taj pokushaj yaoi-a da ubace X3 )
 
Ima pravo 8. :)


poruka.jpg
 
Poslednja izmena:
Oboooozaaaavam ovaj anime:D
ali stvarno razvlace u poslednje vreme... :P
obozavam Inoue!!!!! cini mi se da sam medju retkima, al' dobro... XD
a, naaaaaaj par su mi Inoue i Ulquiorra :)))
 
Skoro uvek je nepotrebno.

I nije on uplasen. Cekajte, ipak je ovo Shounen, mora da proradi onaj instinkt "I gotta save my mammy and daddy, and friends" kod Ichiga, pa ce ovaj da postane Super Saiyan i da pobedi.
 
Kako se ne uplasi?
Uvek je uplasen dok se ne pojavi onaj njegov zanpukto!!!
U pocetku se uvek hvali i provocira rotivnika,a sta se desi kad stane da bleji ko tele u sarena vrata???:rtfm:
 
zapravo jeste uplasen, tokom proslog fajta je sasvim izgubio kontrolu na hollow stranom sebe, uvijek kada mu se to desi,
sledecih nekoliko fajtova oklijeva da koristi masku i onda bude zez.
 
nek umre vishe jebeni komamura,smorio je....:roll:

pocecu da mrzim gina ako bude nastavio sa shit talkom btw.....

A bre stvarno, prvo mu Tousen napravio rupu u grudnom koshu, sad ga ovaj iseckao i nikako da umre. Nego, sad se cheka Ichigo da izbaci Megaimbaultrahollowformomgwtfbbqsupersaiyan54345 i da ubije Aizena. :mrgreen: A strashno me nervira nekonzistentnost kod power levela - tipa, Ichigo razvali Zarakija na pochetku mange, njega razvala Nnoitra, a ovog Zaraki isecka. Mislim, wtf. Tousen ubija sve redom, dodje njegov Liutenant, kako god se zvao, i ubije ga sa shikai-jem. :dontunderstand:
 

Back
Top