Bit hrabar il glup ?

Ako vec razmisljas o tome , onda svakako da si i u stanju da probas .
Ono sto tebe vezuje i podseca su uspomene , vise na dobre nego na lose stvari.
Mozes biti odbijena ali onda ces vec znati staviti tacku
A mozes biti i prihvacena ali moze da se desi da je to sasvim drugi covek sada kao i ti .
Ljudi se menjaju , malo po malo , nesvesno , jer zivot ih menja .
Ni to nije lose jer ces prestati da zivis u snovima i secanjima
Naravno , postoji i treca varijanta , stariji ste , zreliji .......... mozda i pregurate ono sto vas je pre delilo i bude jos bolje :)

U svakom slucaju , sutra je novi dan .....
 
Izgubiš nešto lipo u životu , jednu ljubav. Kriv si ..
Bolilo je jako.. i dalje boli na momente ..
Shvatiš.. vrime prolazi a sjena te ljubavi te i dalje prati , ti nalaziš zagrljaje, poljubce, potrebu al ne i tu LJUBAV u tom svemu ..

Nemaš puno za ponudit, nisi se puno prominija ..al težiš ka tome, želiš..


Bit hrabar ili glup za pojavit se toj LJUBAVI pred oci i zamolit za još jedan ples ?

:) definitivno sam za pricu o poslednjem tangu
naravno, ne mora biti poslednji, jer mozda sve to moze da se sredi, da se happy time vrati, da opet okice zasijaju
zelim da verujem u tu pricu
 
Izgubiš nešto lipo u životu , jednu ljubav. Kriv si ..
Bolilo je jako.. i dalje boli na momente ..
Shvatiš.. vrime prolazi a sjena te ljubavi te i dalje prati , ti nalaziš zagrljaje, poljubce, potrebu al ne i tu LJUBAV u tom svemu ..

Nemaš puno za ponudit, nisi se puno prominija ..al težiš ka tome, želiš..

Bit hrabar ili glup za pojavit se toj LJUBAVI pred oci i zamolit za još jedan ples ?

uf draga i mene je slicna tema proganjala jedan period.. biti il ne biti i ostale dileme.
i onda sam shvatila ovo- nekad treba biti kukakvica;)

ipak ja imam glavu za pametnije stvari nego da je razbijam o zid....
i sve tako nesto u tom stilu:confused:
 
drzati se proslosti je bzvz i to ti je valjda jasno...preradi i delaj....ako si sigurna da niste zavrsili vasu pricu, napadni i budi krajnje iskrena sa njim...daj sve od sebe da saznas zasto si ostala vezana za njega....repovi iz proslosti kvare sadasnjost i onemogucavaju buducnost......
 
Biti pametan i ne izmotavati se. Mslm, kada bi moglo tako. Postoji neko (par njih možda) za koga bih voleo dasam bio mudriji, obzirniji, ma da sam znao šta da uradim (šta da ne uradim) i kako sad sve da ispravim, ali sve da dobijem, stvorim, ili kako već da me zadesi prilika da nešto učinim u toj priči u kojoj bi bili ona i ja, i dalje ne bih znao ni šta, ni kako. I što više razmišljam kako da dođem do te promene to sam više opterećen. A svestan da nema tu mesta kada jednom zasereš, niko nije tu da čeka da se ja sa sobom sredim šta hoću i da je sve ovo samo mučenje, jedino što ni pokušaj da zaboravim i ostavim iza sebe ne bio bio ništa uspešniji. Jer kada razmislim, da nije ona bila tu tada, bila bi neka druga, i zašto onda ne uložiti konkretan napor da sa nekom drugom učinim neke stavri akko valja, uz nadu da će ta to prihvatiiti akko očekujem? A opet, nisam zaluđen za nekom drugom, već za njom, i nije fer da lažem sebe i druge povodom toga. I zato, kada čovek nije pametan i nezna, ne treba niti ni lud, ni hrabar ni glup, samo dovoljno razuman da koliko-toliko ne maltretira one koji su mu nekada pružili priliku koju nije znao da iskoristi.
 
Biti pametan i ne izmotavati se. Mslm, kada bi moglo tako.
Postoji neko (par njih možda) za koga bih voleo dasam bio mudriji, obzirniji, ma da sam znao šta da uradim (šta da ne uradim) i kako sad sve da ispravim, ali sve da dobijem, stvorim, ili kako već da me zadesi prilika da nešto učinim u toj priči u kojoj bi bili ona i ja, i dalje ne bih znao ni šta, ni kako. I što više razmišljam kako da dođem do te promene to sam više opterećen. A svestan da nema tu mesta kada jednom zasereš, niko nije tu da čeka da se ja sa sobom sredim šta hoću i da je sve ovo samo mučenje, jedino što ni pokušaj da zaboravim i ostavim iza sebe ne bio bio ništa uspešniji. Jer kada razmislim, da nije ona bila tu tada, bila bi neka druga, i zašto onda ne uložiti konkretan napor da sa nekom drugom učinim neke stavri akko valja, uz nadu da će ta to prihvatiiti akko očekujem? A opet, nisam zaluđen za nekom drugom, već za njom, i nije fer da lažem sebe i druge povodom toga.
I zato, kada čovek nije pametan i ne zna, ne treba biti ni lud, ni hrabar ni glup, samo dovoljno razuman da koliko-toliko ne maltretira one koji su mu nekada pružili priliku koju nije znao da iskoristi.

Ja bih garant isto ovako. (Sad samo ne znam da li da dodam ovog smajlišu :ok: ili ovog :neutral:...)
I bude mi lakše kad čujem ovako nešto i od nekog muškarca... znam da tu nisam naročito hrabra, ali nekako me tješi da nisam najgora od sve djece. :p
 
Pa valjda. Valjda je ljubav što i nakon dvi godine i par muškaraca nakon njega i dalje mislim na to što smo imali.. :/

Ne mora da znaci da je ljubav u pitanju, samo zato sto i dalje mislis na njega...moze biti opsesija, nedovoljno razumevanje svojih osecanja, nesposobnost osloboditi se odredjenih emocija, losih uticaja...smatram da ne postoje kukavice i greske (shvatih nedavno)...postoji samo ono sto ucinimo ili ne u odredjenom trenutku..stvar izbora, zelje...itd...pa svako nek prihvati posledice svojih (ne) dela..
Takodje je bitan razlog gubitka neceg lepog.. zasto je ta ljubav sada toliko lepa a kad si je imala nije ti bila dovoljna? Nesto je ocigledno falilo...i ako je falilo tada, verovatno ce faliti i sada...
 
falila je moja pamet .. :)

haha ..da ..pamet ..koju ljudi nemaju kada su zaljubljeni lol hehe ;P

Zanas kako mozes testirati da li se on jos Lozi na tebe i da li mu je stalo da opet budete zajedno ??

Obuci se Sexy & Hot ..napravi se kao Foto-Model..odecom i sminkom ..ofc. :PPP

Idi na mesta na koja on izlazi i gde se krece, i kada te primeti.... malo ga izazivaj telom..ovo - ono ;D

Ako se primi i pocne te gledati i jesti ocima ..pa moguce i pridje ti ..onda si ga dobila back ;) hehe

Ako ne onda je ili Gay ili te zaista vise ne zeli ;(

Ako je tako onda se javi meni ;) ahahaha lol wink;p
 
Zasto da ne pokusas?Ako to ne uradis(a,ocigledno je da mislis da je on mozda jedna od tvojih vecih ljubavi cim ne mozes da ga zaboravis)pitaces se citavog zivota zasto nisi pokusala.Razmisljaces o tome sta bi se desilo da jesi,kakav bi ti dalji zivot bio....Nemoj to da uradis sebi.Neces na taj nacin izgubiti ponos niti dostojanstvo.
Razresi vas odnos i svoja osecanja prema njemu dok jos mozes.Lako mi je da pricam o tome,jer,znas kako kazu-covek uci na svojim greskama.
Samo napred!
 
Realno, nemas sta izgubiti, ako pokusas...sta ima lose u ljudski priznati nesto, prvo sebi, a onda i njemu?
Ako ste oboje iole zreli, prihvaticete razumno svaki ishod, jer sve je za ljude...
Cemu mucenje, i stavljanje stvari "pod tepih"? To samo vodi dobijanju cira, daleko bilo :mrgreen:
Nije dobro zivjeti sa ljutnjom, sto da ne olaksati i sebi i njemu, ovako teoretski moze biti bilo sta, ali bez tog susreta 1-1, nema spoznaje...a kopka, ocito... ;)
I sto rece premudri cika Ivo, "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo. Trebalo je zivjeti." :) Srecno.
 

Back
Top