`Bili smo drugovi,pa ljubav probali......`

  • Začetnik teme abrakadabra
  • Datum pokretanja
Decko se uvek nalazi a drug tesko,....jos pogotovo ako je prijateljstvo super. Ja iskreno sve manje i manje verujem u musko zenska prijateljstva....uvek je tu jedna strana koja ima neka osecanja koja su vise od prijateljstva ili neka sexualna privlacnost...Ja sam izgubila jako dobrog prijatelja jer nisam osecala nista vise od prijateljstva ali on nakon 2godine druzenja je osetio nesto vise i on jednostavno vise nije mogao da se druzi samnom...:(:(:(:(
 
Samantha Jouns:
Decko se uvek nalazi a drug tesko,....jos pogotovo ako je prijateljstvo super. Ja iskreno sve manje i manje verujem u musko zenska prijateljstva....uvek je tu jedna strana koja ima neka osecanja koja su vise od prijateljstva ili neka sexualna privlacnost...Ja sam izgubila jako dobrog prijatelja jer nisam osecala nista vise od prijateljstva ali on nakon 2godine druzenja je osetio nesto vise i on jednostavno vise nije mogao da se druzi samnom...:(:(:(:(
Ja bih tesko izdrzao i 2 mjeseca sa tobom kao drug a ne 2 godine, zato je dobro sto si svatila da druga ne mozes da imas!
 
ebo ti drugarstvo, od tog ce kad tad biti neki sex! osim ako nemate neki zajednichki posao...tu stalno mora da bude distanca...nije to lako !

e zanimljivo niko nije reagovao na to da ce biti tuche !!!!!!
kao oni ce da se biju i kao to je ok
u stvari ti si mogla da se izuzmesh iz svega toga a ne to da prihvatash kao normalno
ok necu da kazem da je nenormalno...ali kao nije prihvatljivo
kao ni prevara, tu je bila tvoja greshka
mislim tu ti nije chista savest..ok jesi uradila si tako a asd se izbichuj javno na sred terazija
nisi bre mogla ja to ne bih uradila. ja bih otisla i pojela malo hleba
 
Meni je uvek super kad neko (meni potpuno nepoznat na forumu) se pojavi odnekud, iskopa neku praistorijsku temu, i onda svi pocnema da postujemo..... neke teme su vecne, definitivno, pa i ova o ljubavi/drugarstvu

Moje misljenje - linija je tanka, cesto je nemoguce znati kad predjes liniju (mislim cisto na osecanja)
Sta raditi?
Sve zavisi. Ako je u pitanju pravo prijateljstvo, ono bi trebalo da opstane, mimo simpatije
Ali posto su u pitanju muskarac i zena, stvar najcesce pukne....

Mada nikad nisma verovala preterano u musko-zenska prijateljstva..... sto sam starija, to vise mogu da poverujem u to, mada mislim da postoji nesto sto se zove ljubav prema nekom zbog onoga sto jeste, a ako je u pitanju osoba suprotnog pola - eto problema.....
 
Meni je uvek super kad neko (meni potpuno nepoznat na forumu) se pojavi odnekud, iskopa neku praistorijsku temu, i onda svi pocnema da postujemo..... neke teme su vecne, definitivno, pa i ova o ljubavi/drugarstvu.

Jao jeste, arheologija forumaskih tema je dobra. :D

Verujem u musko-zenska prijateljstva. Imam vise drugarica nego drugova, ali iskreno, nije mi se nikad desilo da drug hoce nesto vise ili da ja to hocu. Mnoge devojke/zene tvrde da im je nemoguce da sa muskim budu prijatelji. Ja nikad nisam imala taj problem, iako sam se uvek vise druzila sa zenama. (Mozda samo nisam "dobra riba"- atraktivne devojke uvek imaju mnogo muskih prijatelja, koji se redovno zljubljuju u njih).
 
pa ne zna verovatno je zajebbano naći se u takvoj situaciji da neko ocepi na tebe a ti ništa ili obrnuto a drugari ste x vremena
mada to mi je malo i nepojmljiv scenario
msm nema ništa problematično ako se realizuje obostrana (polu)ljubav ili frendli sex
što i ne probati... ali ono bez hard filings
 
Више верујем у мушко - женска пријатељства него у чисто женска.
И нисам се никад заљубила у неког друга.
Али...
Девојачко вече, моје, славим сама са најбољим другом код њега.
По обичају лежимо и причамо, грицкамо нешто и пијемо сок.
Он одједном скочи, отвори врата свог стана и каже:,,Имаш два минута времена да одеш. Ако не одеш, нећеш се удати прекосутра.''
Ја се обујем и истрчим из стана.

Био је највеселији у свадби, и никад више нисмо поменули тај догађај.
Још увек смо блиски, кумовали један другом, крстили децу..и волимо се, другарски, ево скоро 40 година...
 
Више верујем у мушко - женска пријатељства него у чисто женска.
И нисам се никад заљубила у неког друга.
Али...
Девојачко вече, моје, славим сама са најбољим другом код њега.
По обичају лежимо и причамо, грицкамо нешто и пијемо сок.
Он одједном скочи, отвори врата свог стана и каже:,,Имаш два минута времена да одеш. Ако не одеш, нећеш се удати прекосутра.''
Ја се обујем и истрчим из стана.

Био је највеселији у свадби, и никад више нисмо поменули тај догађај.
Још увек смо блиски, кумовали један другом, крстили децу..и волимо се, другарски, ево скоро 40 година...

Jedna od tri price koje ostavise najjaci utisak na mene za svo ovo vreme mog prisustva na ovom forumu.
 
Искренији пријатељи су ми увек били мушкарци.
Другове бирам врло једноставно- да је паметан, али да ме ич не привлачи.

Генерализовање је кад људи тврде како је немогуће м/ж пријатељство без пипкања, штипкања, пољубаца и још нечег. :)
 

Back
Top