Bice izbora,i šta onda?

Nista.
Ponovo cemo potvrditi ono sto odavno znamo, da u Srbiji NEMA opozicije.

Bice je kada DB odluci da je bude.

Dotle, glasajte, zaokruzujte, precrtavajte, ignorisite... svejedno je.

Zato je i ovaj podforum besmislen.


I sta? Da oni koji ne izlaze nastave isto, da nikada ne utvrdimo koliko ima glava ovde... I onda se neki dokoni bune sto nema promena?

Prvo da se uvede obavezno glasanje. Ko se ne pojavi - kazna i izbacivanje iz birackog spiska. Pa ko zeli da odlucuje, neka odlucuje. Ja sam glasao svaki put od kako sam punoletan (jedno 10 puta, nisam brojao)

Ne smatram da je prirodno da moj jedan glas vredi kao 2 ili 3... ali nekima izgleda ne smeta da ja odlucujem umesto njih. I naravno - odlucicu kako ja zelim, imam pravo, zar ne?
 
Ne smatram da je prirodno da moj jedan glas vredi kao 2 ili 3... ali nekima izgleda ne smeta da ja odlucujem umesto njih. I naravno - odlucicu kako ja zelim, imam pravo, zar ne?

Tvoja volja je za tebe zakon, a postaje i za druge na osnovu toga što "imaš pravo". Verovatno ti je jasno da si tih desetak puta glasao za pogrešne, jer si "imao pravo", a šta nisi imao...?
 
У овој ситуацији не излазак на изборе јесте једини избор, и једини начин да човек сачува достојанство! Не кажем да би се сувише потресли, али би био знак да је народу пун ***** свега, и да два пута размисле пре било ког следећег потеза, јер ко зна.............
Све док народ излази на изборе и гласа (све једно за кога) за политичку олигархију нема зиме и свесни су да народ још увек беспоговорно гута све што му се сервира!
 
kakva je opozicija Tadic moze da vlada opusteno jos 50 godina :kafa:

Odgovor sam već dao, ali si ga sklonila... Siguran sam ne zato da bi ti opstala tvrdnja u vezi opozicije. Ali, ako nastaviš da sprečavaš iznošenje informacija koje opovrgavaju pomenutu i slične tvrdnje, samo ćeš se pridružiti onima koji to već čine. To, doduše, na kraći rok može da zadrži utisak koji si predstavila svojom tvrdnjom. I to je sve. Iskreno, ne verujem da ti je to cilj. Ne bi ti se isplatilo. Osim da si tajkun, političar na vlasti, pripadnica personalne kriminalne države (organizovanog kriminala) ili neki EU komesar. A nisi. Valjda? ;)

P.S. Naravno da nisi.:bye:
 
Odgovor sam već dao, ali si ga sklonila... Siguran sam ne zato da bi ti opstala tvrdnja u vezi opozicije. Ali, ako nastaviš da sprečavaš iznošenje informacija koje opovrgavaju pomenutu i slične tvrdnje, samo ćeš se pridružiti onima koji to već čine. To, doduše, na kraći rok može da zadrži utisak koji si predstavila svojom tvrdnjom. I to je sve. Iskreno, ne verujem da ti je to cilj. Ne bi ti se isplatilo. Osim da si tajkun, političar na vlasti, pripadnica personalne kriminalne države (organizovanog kriminala) ili neki EU komesar. A nisi. Valjda? ;)

P.S. Naravno da nisi.:bye:

odgovor ti je odlican i bas koncizno i argumentovano objasnjava sve :roll:, snimak iz filma od jedne proste recenice, tacnije u trajanju od 0,4 sekunde, "nece moci ove noci".

jeste sklonila sam ga ne zato sto je spam nego zato sto je to jedan od poteza koji ce dovesti do konacnog pada Tadica...:sad2: i tvoj doprinos ce biti odlucujuci :worth:

posto si me razotkrio evo vracam taj snimak koji ce nama tajkunkama, pripadnicama personalne kriminalne drzave i EU komesarka doci glave.:sad2::sad2::sad2:
 
Poslednja izmena:
odgovor ti je odlican i bas koncizno i argumentovano objasnjava sve :roll:, snimak iz filma od jedne proste recenice, tacnije u trajanju od 0,4 sekunde, "nece moci ove noci".

jeste sklonila sam ga ne zato sto je spam nego zato sto je to jedan od poteza koji ce dovesti do konacnog pada Tadica...:sad2: i tvoj doprinos ce biti odlucujuci :worth:

posto si me razotkrio evo vracam taj snimak koji ce nama tajkunkama, pripadnicama personalne kriminalne drzave i EU komesarka doci glave.:sad2::sad2::sad2:

Vuna, kićo?:hahaha::hahaha: A sad ozbiljno, znaš i sama da se moj komentar na tvoj postupak nije ticao "snimka od 4 sekunde", nego linka
iza kojeg je ovo :



P.S. Definitivno nisi tajkunka, političarka, pripadnica personalne kriminalne države, pa ni eu-komesarka;)
 

Back
Top