Bezuslovna ljubav

takvi su bili i moji roditelji
otac je bio zgranut kada je prepoznao sebe u meni i kukao je nedeljama kako bas TO da pokupim :lol:
ma sta ima da bude zgranut...ja sam bio zgranut iz razloga jer to nikad nisam rekao pred detetom ali podsvesno sam mislio...i ona to uradila na keca pre korone..samo otisla....cao idem kod decka, kog bre decka , ma u drugoj drzavi je... zurim zatvorice granu...i cap...i udade se i u roku od 3 meseca dobi i posao :lol:

sad moze da me kupi sa jednom platom koja je kao 5 nasih ovde
 
ma sta ima da bude zgranut...ja sam bio zgranut iz razloga jer to nikad nisam rekao pred detetom ali podsvesno sam mislio...i ona to uradila na keca pre korone..samo otisla....cao idem kod decka, kog bre decka , ma u drugoj drzavi je... zurim zatvorice granu...i cap...i udade se i u roku od 3 meseca dobi i posao :lol:

sad moze da me kupi sa jednom platom koja je kao 5 nasih ovde
to je sjajno :heart:

pa mislio je biti cu sva nezna i fina na majku a ne da budem mali on :lol:
 
Kako je tema započeta na ovom forumu, a ne na religiji ili porodici, to se podrazumeva da se pitanje odnosi na muško -ženske (muško-muške, žensko-ženske) odnose. S tim u vezi, znam da ima slučajeva bezuslovne ljubavi.

Sa retkim ljudima izražavam naivne sentimente i nekad se zeznem, pa isto uradim i mimo tih retkih, redovno popijem šamar.
To da ne popijem šamar me je dovelo do toga da me je godinama strah da ljude gledam duže od par sekundi, da ne pomisle da im narušavam njihove slobode, mir i privatnost. Izvinite, molim vas!

Šta ja mogu da znam o bezuslovnoj ljubavi muškarca i žene?
Niti sam taj muškarac, niti sam ta žena. Gde su da nam kažu koju o tome?
Mogu iz svog ugla, ali iz tuđih ne mogu da pišem čak ni iz imaginacije.
 
Ja volim Indigo3 sa vrlo malo uslova

Čak mi njiedan trenutno ne pada na pamet

Heart Love GIF
 
ni 100% ljudi nisu čovek ako idemo tom logikom
ako postoji bezuslovan ljubav u šta ne verujem ,
onda bi to jedino mogla da bude ako generealizujemo.. majcinska ljubav
Bezuslovna ljubav kod 68% slucajnih ispitanika jel moze tako,mozda majka ,mozda otac ,mozda se usput menja kad ih deca napuste i ne paze pod starost ,ali postoji u nekom trenutku ,koja nije kad se na rizicnom porodjaju bira izmedju deteta i majke ko bi prezivao
 
Sa retkim ljudima izražavam naivne sentimente i nekad se zeznem, pa isto uradim i mimo tih retkih, redovno popijem šamar.
To da ne popijem šamar me je dovelo do toga da me je godinama strah da ljude gledam duže od par sekundi, da ne pomisle da im narušavam njihove slobode, mir i privatnost. Izvinite, molim vas!

Šta ja mogu da znam o bezuslovnoj ljubavi muškarca i žene?
Niti sam taj muškarac, niti sam ta žena. Gde su da nam kažu koju o tome?
Mogu iz svog ugla, ali iz tuđih ne mogu da pišem čak ni iz imaginacije.
nisam kritikovao, samo izložio gde je moj fokus
 

Back
Top