BezOBRAZno nas lažu! Zabrana Obraza i sličnih!

Da li ste za zabranu fašističkih organizacija Obraz, Nacionalni stroj, 64 županije


  • Ukupno glasova
    292
  • Anketa je zatvorena .
Eto malo sam prosvrljao po njihovoj stranici. Evo sta kazu za sebe:

…Образ је политичка организација, православна и саборна, а не партијска, јер не верујемо у плурализам интереса у србском народу, већ у његову саборност, у јединствен систем вредности и у једну заједничку судбину за све Србе

ОСНОВНА НАЧЕЛА
1. БОГОЉУБЉЕ И РОДОЉУБЉЕ
2. СРБСКА СРБИЈА
3. ДОМАЋИНСКИ ПОРЕДАК
4. ВИТЕШКЕ ОРУЖАНЕ СНАГЕ

itd...

Dakle pravoslavni talibani i vehabije. Ovo poredjenje je izuzetno precizno jer se islamisticki pokret zasniva na potpuno istim premisama samo sa drugacijim predznakom.
Narocito "ne vjerovanje" u pluralizam je zabrinjavajuce jer podrazumjeva da se na vlast dolazi nedemokratskim putem i da se potom demokratija ukida.

Nacela organizacije otvaraju sljedeca pitanja:
1. Sta se desava sa Srbima koji imaju drugacije vidjenje svijeta
2. Sta se desava sa nesrbima?
3. Sta se desava sa demokratijom, ljudskim pravima, izbornim sistemom i ostalim ustavom zagarantovanim pravima ljudi u Srbiji?

Nakon pregleda osnovnih ideja i nacela mozemo slobodno reci da se radi o jednoj klerofashistickoj organizaciji koja za cilj ima rusenje ustavnog poretka Republike Srbije i uvodjenje totalitarng i zlocinackog rezima.
 
Мени ови више личе на фашисте... још ми нико није одговорио зашто су "антифашисти" били маскирани?



Можда је ту негде одговор...





Црне маске, црне мајце, црна кућа, Чанак у црној кошуљи, Меркелова, Цобел... уххххх, немојте више, много ме вучете за... језик!!!
 
veoma hrišćanski verniče ...veoma...pogotovo na današnji dan:roll:
shta drugo da ochekujesh od, "pionira" verske shkole u crkvi Aleksandar Nevski, koja je postala "regrutni centar" za mlade NACIONALNO NE OSVESHCENE ""pravoslavne" vehabije"gde im je prva i glavna lekcija, da je gospod Bog, stvorio srbina, i dao mu privilegiju da bude "pravoslavac"


Eto malo sam prosvrljao po njihovoj stranici. Evo sta kazu za sebe:

…Образ је политичка организација, православна и саборна, а не партијска, јер не верујемо у плурализам интереса у србском народу, већ у његову саборност, у јединствен систем вредности и у једну заједничку судбину за све Србе

ОСНОВНА НАЧЕЛА
1. БОГОЉУБЉЕ И РОДОЉУБЉЕ
2. СРБСКА СРБИЈА
3. ДОМАЋИНСКИ ПОРЕДАК
4. ВИТЕШКЕ ОРУЖАНЕ СНАГЕ

itd...

Dakle pravoslavni talibani i vehabije. Ovo poredjenje je izuzetno precizno jer se islamisticki pokret zasniva na potpuno istim premisama samo sa drugacijim predznakom.
Narocito "ne vjerovanje" u pluralizam je zabrinjavajuce jer podrazumjeva da se na vlast dolazi nedemokratskim putem i da se potom demokratija ukida.

Nacela organizacije otvaraju sljedeca pitanja:
1. Sta se desava sa Srbima koji imaju drugacije vidjenje svijeta
2. Sta se desava sa nesrbima?
3. Sta se desava sa demokratijom, ljudskim pravima, izbornim sistemom i ostalim ustavom zagarantovanim pravima ljudi u Srbiji?

Nakon pregleda osnovnih ideja i nacela mozemo slobodno reci da se radi o jednoj klerofashistickoj organizaciji koja za cilj ima rusenje ustavnog poretka Republike Srbije i uvodjenje totalitarng i zlocinackog rezima.

BRAVO

Josh samo da dodam, pojava, tipichna za ]NACIONALNO NE OSVESHCENE SHIROKE NE PROSVECENE narodne mase
gde to josh mozesh da nadjeesj?
 
Meni Obraz uopste ne lici na fasisticku, nacisticku ili klerofasisticku organizaciju... ali sta da se radi... kadija te tuzi kadija ti sudi. Mogu zuti i lsv da pisu sta hoce dok su na vlast, bas ih briga za realno stanje.

KOliko su iskreni i dobronamerni u sastavljanju ovog spiska i borbi protiv neonacistickih pojava goviri cinjenica da te madjarske otvorene neonaciste nisu stavili na spisak neonasicta. Valjda je i vama zutim glasacima nekad nesto jasno...
 
shta drugo da ochekujesh od, "pionira" verske shkole u crkvi Aleksandar Nevski, koja je postala "regrutni centar" za mlade NACIONALNO NE OSVESHCENE ""pravoslavne" vehabije"gde im je prva i glavna lekcija, da je gospod Bog, stvorio srbina, i dao mu privilegiju da bude "pravoslavac"



BRAVO

Josh samo da dodam, pojava, tipichna za ]NACIONALNO NE OSVESHCENE SHIROKE NE PROSVECENE narodne mase
gde to josh mozesh da nadjeesj?

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6253078&postcount=154
 
Ма пусти Шалом, смета им Образ јер је жешћи национални покрет који окупља савршене младе интелектуалце и праве православне патриоте, стога је нормално да морају да их нагрде на сваки могући начин. Не уклапа се један Образ у црвено-црну "интернационалу", "глобализам", "јЕвропску породицу" и сличне флоскуле...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Мени ови више личе на фашисте... још ми нико није одговорио зашто су "антифашисти" били маскирани?



Kume bio ja tamo ovih deset od ovoga davidovica diglo prasinu pa ovi morali da stave krpe na usta da ne disu prasinu.
Sta ces sto kazemo mi cigani iza dobrog konja se prasina dize. Eto toliko od mene, a za ovi nemci jati to ne znam znam samo da ne volu nas cigani
 


Црне маске, црне мајце, црна кућа, Чанак у црној кошуљи, Меркелова, Цобел... уххххх, немојте више, много ме вучете за... језик!!!


Ево како изгледа летак Чанкове омладине
29pswm0.gif

Па сад да будемо искрени и кажемо кад смо чули "Образовце" да позивају на стрељање.А Чанку се то понавља неколико пута.Узгред,како ће Вук Драшковић својима на Равној Гори објаснити коалицију са Чанком који би да стреља четнике и коме је то океј?
 
Bas ce Jocic njih zabraniti kad se zna da je Andreja Mladenovic bio njihov clan ili, cak, predsednik, nisam sigurna.


Стварно више не знам како вас жуте да схватам. На једној теми пљујете по ДСС и Коштуници због спорости, спавања, метиљавости - а на другој арлаучете да су ДСС-овци фашисти, нацисти... мислим да је ситуВација потпупно шизофрена.
Определите се већ једном!

Најбоље сазовите АНТИСРПСКИ КОНГРЕС, напишите и усвојите "декларацију" па да знамо "на чему смо"...:cool::cool::cool:... ево са друге теме:

zaspaliyk7.jpg


Mirno spavaj Srbijo...:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:



Mora da je Koštunica bio za govornicom.
hahaha.gif

Нападате к'о бесни пси у оба случаја, стварно више ништа не разумем???:cool::cool::cool:
 
Ево како изгледа летак Чанкове омладине
29pswm0.gif

Па сад да будемо искрени и кажемо кад смо чули "Образовце" да позивају на стрељање.А Чанку се то понавља неколико пута.Узгред,како ће Вук Драшковић својима на Равној Гори објаснити коалицију са Чанком који би да стреља четнике и коме је то океј?

A be kume pa taj ce sytra i nas cigani da strelja a ja dosao na taj miting pa rekli mi da su protiv fasizam a ono vidi njih.

Ajooooj kuku mileva ti si me nagovorila da idemo i jos decu da vodimo lele
 
Стварно више не знам како вас жуте да схватам. На једној теми пљујете по ДСС и Коштуници због спорости, спавања, метиљавости - а на другој арлаучете да су ДСС-овци фашисти, нацисти... мислим да је ситуВација потпупно шизофрена.
Определите се већ једном!

Најбоље сазовите АНТИСРПСКИ КОНГРЕС, напишите и усвојите "декларацију" па да знамо "на чему смо"...:cool::cool::cool:... ево са друге теме:



Нападате к'о бесни пси у оба случаја, стварно више ништа не разумем???:cool::cool::cool:

Kume jesi im skreso svaka ti cast v
vidim ja ti si nas covek ljubi te pera.
 
Eto malo sam prosvrljao po njihovoj stranici. Evo sta kazu za sebe:

…Образ је политичка организација, православна и саборна, а не партијска, јер не верујемо у плурализам интереса у србском народу, већ у његову саборност, у јединствен систем вредности и у једну заједничку судбину за све Србе

ОСНОВНА НАЧЕЛА
1. БОГОЉУБЉЕ И РОДОЉУБЉЕ
2. СРБСКА СРБИЈА
3. ДОМАЋИНСКИ ПОРЕДАК
4. ВИТЕШКЕ ОРУЖАНЕ СНАГЕ

itd...

Dakle pravoslavni talibani i vehabije. Ovo poredjenje je izuzetno precizno jer se islamisticki pokret zasniva na potpuno istim premisama samo sa drugacijim predznakom.
Narocito "ne vjerovanje" u pluralizam je zabrinjavajuce jer podrazumjeva da se na vlast dolazi nedemokratskim putem i da se potom demokratija ukida.

Nacela organizacije otvaraju sljedeca pitanja:
1. Sta se desava sa Srbima koji imaju drugacije vidjenje svijeta
2. Sta se desava sa nesrbima?
3. Sta se desava sa demokratijom, ljudskim pravima, izbornim sistemom i ostalim ustavom zagarantovanim pravima ljudi u Srbiji?

Nakon pregleda osnovnih ideja i nacela mozemo slobodno reci da se radi o jednoj klerofashistickoj organizaciji koja za cilj ima rusenje ustavnog poretka Republike Srbije i uvodjenje totalitarng i zlocinackog rezima.

1. Sta se desava sa Srbima koji imaju drugacije vidjenje svijeta
- Ne razumem tacno ovo pitanje. Pretpostavljam (iako nisi drzaljanin drzave na chiji forumu diskutujes, cini mi se) da si upoznat sa tim da danas u Srbiji ima dosta ljudi koji ne dele iste poglede kao Obraz.

2. Sta se desava sa nesrbima?
- Mislim da bi pitanje trebalo malo vise razraditi, posto je ovako dosta nejasno i upravo zbog toga se u njemu oseca(uzimajuci u obzir i ostali deo teksta) prizvuk perfidnog navodjenja na odredjene zakljucke.

3. Sta se desava sa demokratijom, ljudskim pravima, izbornim sistemom i ostalim ustavom zagarantovanim pravima ljudi u Srbiji?
- Upravo trece pitanje kristalizuje i prva dva pitanja kao obicno navodjenje. Sada, ne znam da li oni koji su posle ovog posta pod stavkama izrazili svoje slaganje sa njim znaju da navodjenje na odgovor predstavlja uticaj na sagovornika da prihvati ideje njihovog zastupnika. Da li oni uvek tako formulisu svoje stavove, uvazavanjem sugestija drugih bez predhodnog vrednovanja stava i bez osvrtaja na to da je to u stvari navodjenje koje je u sudskoj praksi zabranjeno.
 
Kume jesi im skreso svaka ti cast v
vidim ja ti si nas covek ljubi te pera.

Оно јес' да сам Србин, ал' нисам димљен... а Цигани су ми баш симпа... него видиш Перо шта ради овај Чанак, ем жене у црном, ем Чанак у црном, ем илегалци у црној кући, ем "антифашисти" са црним маскама, ем се јавно изјашњавају да волУ да стрељају, вешају и убијају - једном речју Чанак му дође к'о ЦРНО ЧУДОВИШТЕ али са проверено ЦРВЕНИМ ПОРЕКЛОМ...
 
Па добро куме,имате ви Цигани сада неколико странака.Ајте мало мрдните се па нека коалиција,невладина организација,неке демонстрације.....

Ma kume da ti kaze pera
sve ti je to cista zajebanjcija, to cemo mi jednom govnivom motkom pa u dunav
nema nama nista bez kusturice
samo dss misli na nas.
 
Оно јес' да сам Србин, ал' нисам димљен... а Цигани су ми баш симпа... него видиш Перо шта ради овај Чанак, ем жене у црном, ем Чанак у црном, ем илегалци у црној кући, ем "антифашисти" са црним маскама, ем се јавно изјашњавају да волУ да стрељају, вешају и убијају - једном речју Чанак му дође к'о ЦРНО ЧУДОВИШТЕ али са проверено ЦРВЕНИМ ПОРЕКЛОМ...

Treba tu pop kume da okadi
djavolska su tu posla ima pravo onaj sa dvogledima
dobro ih je a?
 

Back
Top