Berserk

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.266
Mozda i ima tema a mozda i nema,ako ima brisite :)

Zanima me jel neko gledao ovu animu ili citao mangu,kakvo misljenje imate o njoj?
Po meni manga je extra odradjena,ali anima je losa.
Jel zna mozda neko hoce li se praviti nova anima,ili ne?:think:
 
Nisam čitao Mangu odgledao sam samo Anime, po meni je super iako je dosta starija serija.
Za novu verziju ne verujem da će izbaciti, nisam ništa našao na netu.
 
Heh... Od sve price na Anime kvizu (spam :evil:), rekoh da pogledam sta se radi, i odgledala sam prve dve epizode, sad mi ucitava trecu. :mrgreen:

Svidja mi se za sad, samo ne kapiram je l' onaj sa svetlo plavom kosom (diiiivne okice) dobar ili los. :/ Za sad izgleda dobro, ali mi deluje lose. Ako kapirate sta hocu da kazem.
Kako bilo, kad se pofajta sa onim likom sa macem, navijam za plavog. :mrgreen:
E, da, i je l' taj plavi povezan sa onim zmijolikim iz prve epizode? Prvu sam gledala dub, a bila galama ovde (dve sestre, plus dva sestrica), pa im nisam pohvatala imena. :whistling:

O moj Boze, pocela sam da brbljam. :/

Um... Da, odoh da gledam trecu. xD

EDIT: Jesam pomenula da ova dvojica deluju bas gej? :neutral:
 
Poslednja izmena:
Njima se svidja. :lol:

Anyway, kad ne racunam one ispod 6 meseci (racunam jednu devojcicu od 6 i jednu od 8 godina), posle su se igrale macevanja. :lol: Odusevljene su. >.>
I mala komsinica ce da dodje opet sutra da gleda.
 
odgledala sam, xm, prvu epizodu, cini mi se ( mozd' i vise, ne secam se bas )
ali mi je bojfrend vec stigao ispricati sta kako sve ide
i bas sam se nalozila, super kul je
mnogo su dzapanezi nalozeni :D

e, a definitivno najjaci trip

anime+psy u pozadini
prejebano
 
Odličan anime ali mi je žao što se naglo završava.Manga je mnogo obimna mrzi me da čitam sve ono ali izgleda zanimljivo,pogotovo posle kada Gutts dobija onaj oklop i postaje mnogo jači...Bilo bi super kada bi nastavili anime i pratili mangu...
 
Anime je odlican ali su ga prekinuli kad je bilo najzanimljivije, a druga sezona se ne nazire. Manga je odlicna, jedna od najboljih mangi ikada, ali lik je toliko sporo radi da verovatno necemo doziveti da joj vidimo kraj :confused:
 
Anime je odlican ali su ga prekinuli kad je bilo najzanimljivije, a druga sezona se ne nazire. Manga je odlicna, jedna od najboljih mangi ikada, ali lik je toliko sporo radi da verovatno necemo doziveti da joj vidimo kraj :confused:

E jel znas mozda gde mogu da nastavim da citam mangu,jer ovde gde sam je ja citao sklonili sa neta...Da tacno je da mnogo sporo radi,ali manga je jedna od najboljih.Milim da ce da izadje anima nova ove godine ili sledece bar sam tako citao na neki forum za berserk...

btw.GANTZ je isto dobra kao i berserk po meni xD
 
Anime je odlican ali su ga prekinuli kad je bilo najzanimljivije, a druga sezona se ne nazire. Manga je odlicna, jedna od najboljih mangi ikada, ali lik je toliko sporo radi da verovatno necemo doziveti da joj vidimo kraj :confused:

Slazem se...

Odličan anime ali mi je žao što se naglo završava.Manga je mnogo obimna mrzi me da čitam sve ono ali izgleda zanimljivo,pogotovo posle kada Gutts dobija onaj oklop i postaje mnogo jači...Bilo bi super kada bi nastavili anime i pratili mangu...

Ja-ba-daba-du...potpisujem i ovo...

@tema

Odlican anime, mnogo mi je zao sto samo po mangi sibaju 'ebala ih manga...
 
Gledao sam anime davno i svideo mi se naravno,dobro zacinjena drama sa razvijanje likova,sto je uvek dobro :D
E sada sto se tice mange nisam ljubitelj.....imam poznanike koji se loze na mangu,ja sam malcice citao i slusao sta pricaju i nikada mi se nije svidelo,jer anime mi je bio posebna prica u nekom, izmisljenom svetu,pomalo zacinjeno....dok u mangi ima previse zacina i totalno menja ukus,ako znate o cemu pricam...
Ne znam kakvi ce biti filmovi,znam da ce ih biti 4 valjda...verovatno su obrada,ali kada bi nastavljali seriju,ja bi vise da se nastravi putanja po animeu i da se ne prati manga puno.
 

Back
Top