Beograd počeo da misli o ...

I ja sam cuo par zanimljivih vesti.
Albanija a i Hasim Taci resili da priznaju da su Drac i Valona sastavni deo Italije da bi odrzavali dobre odnose sa italijanskim investitorima.
Albanci planiraju da masovno hrle u Gracanicu,Pecku patrijarsiju i Decane da se pokrste i predju u Pravoslavlje jer samo tako mogu da bude cisti sami sa sobom a i da se dokopaju svinjetine koju krisom tamane u ogromnim kolicinama.A takodje sam cuo da im vise dosadilo da stalno ovim stranim administratorima nude svoje zene,a ovi se menjaju kao na traci,pa resili da predju u Pravoslavlje,dosta im je islama i nudjenja svojih zena.
 
kosovo nece biti srpsko sve dok na kosovu ne bude srba koji ce cineti vecinu !!!! svidelo se to kome ili ne ali je tako.....".livada je onoga cije stado pase na njoj".....

l_1107b235c1ade0d6d4bd15cfe1ab68f4-1.jpg


:worth::worth::worth:
 
meni je tema bila cista zahebancija... na racun nekih.
kad evo sada javljaju i na TV, i kazu "da je to thaci izjavio nakon razgovora sa vise srpskih politicara..."
ovo izgleda ozbiljno... i zabrinjavajuce:hahaha::hahaha::hahaha:
Evo upravo javila albanska televizija
da ce dati autonomiju srpskim manjinama u Albaniji:eek::eek::eek:
kako mi se cini to vase nezavisno Kosovo ce biti okruzeno samo Srbima,
dzabe ste krecili:hahaha::hahaha:
 
:heart::heart::heart:Адеме.
Морам да ти признам нешто.
Много си ми леп на овој слици. Баш прави тип који мени одговара. Ко би рекао да ниси женско.
Мани се Тачија, него гледај да искористимо овај нови закон против дискриминације. Могу свашта да те научим.:heart::heart::heart:
__________________
 
Zashto je za srbiju nenormallno neshto shto su veq uchinili USA, Japan, skoro cella EU, Mali i Zi, Maqedoni, Bugarska.
Zapitajte se, zashto je to tako.

A kad ces ti da se prekrstis u Pravoslavlje u Gracanici,znam da ti je vec dosadilo da nudis zenu i majku ovim mlitavcima sto vam stalno dolaze iz Skandinavije i slicnih mesta za sefove Unmnika,Euleksa i slicno(a onaj Svaba Stajner je nekome i oteo zenu pa se i ozenio cak)?A i masna su ti usta od svinjetine.Ccc.
 
Graqanica je napravllena na temelima albanskog hrama.
Prochitaj nekad neshto, pa qesh i ti da nauchish.
Svake godine na Kosova je 35 hiljada vishe Albanaca, a srbi u srbiju pollako nestaju.
Kazhu, nestaje jedan grad svaku godinu.
Srpkinje vole Albance, inache se nebi Dragica udalla za Cheku Agima.

Drevnog siptarskog hrama kojeg su cuvali polarni medvedi. :)
Naravno da covek cita, ne koristi on knjige za potpalu i brisanje dupeta, a slazem se i sa tim podatkom o 35 hiljada siptara, to je tako od 45te, albanci prelaze Prokletije i postaju siptari.
Sto se tice Srpkinja i siptara, sledeca slika pokazuje san svake "Dragice" :hahaha:

albanian_pack_animal.jpg
 
Drevnog siptarskog hrama kojeg su cuvali polarni medvedi. :)
Naravno da covek cita, ne koristi on knjige za potpalu i brisanje dupeta, a slazem se i sa tim podatkom o 35 hiljada siptara, to je tako od 45te, albanci prelaze Prokletije i postaju siptari.
Sto se tice Srpkinja i siptara, sledeca slika pokazuje san svake "Dragice" :hahaha:

albanian_pack_animal.jpg

Moram priznati da mi nije bilo swejedno kad sam wideo owog diwnog mladitja :rumenko:
 
Graqanica je napravllena na temelima albanskog hrama.
Prochitaj nekad neshto, pa qesh i ti da nauchish.
Svake godine na Kosova je 35 hiljada vishe Albanaca, a srbi u srbiju pollako nestaju.
Kazhu, nestaje jedan grad svaku godinu.
Srpkinje vole Albance, inache se nebi Dragica udalla za Cheku Agima.

Ma kojeg albanskog hrama?Onog iz dimenzije X?Znas li ti da je Gracanica izgradjena u 14-om veku?Pa Siptara tada nije bilo na Kosovu ni u mislima.Ne lupetaj bre,jer nikoga neces zavarati.Ti ces mene da ucis.Ma vi ste se nakotili u zadnjem veku a pre toga ste zulumom jos uz pomoc Turaka terali Srbe,ali neka dobicete i vi svoje.Znas i sam da vas ne stite Ameri da bi vas pomlatili za jedno posle podne.Zato cuti.
Srpkinja ne bi Siptara pogledala ni da joj nudi Tadz-Mahal.Ali zato su Siptarke u celom svetu poznate kao dobre radodajke i sto je najbitnije jeftine.Ameri vole da ih na primer posle dobre seve poliju i benzinom i zapale,a njihovi ocevi ce samo slegnuti glavom i reci "Ma imam ja jos puno dece".
 
Poslednja izmena:

Back
Top