Battlefield 2

potrebno je da se na server konektujete PREKO INTERNETA i odigrate tako 10 tak minuta. u tome vremenu ce se punkbuster sam updatetovati, pa poslije toga mozete bez problema igrati iz free zone

kako to da se na taj server connectujem preko neta objasnite mi sajt ili sta vec treba!!
 
2 x 1 gb ram,athlon 4400+ procesor,8500gt graficka..........ma nije zbog kompa!svestan sam ja da mi komp nije savsen ali i pre sam ovu igru igrao na single playeru bez ikakvih problema sad kad sam ovo uradio secka mi kad upadnem a posto nema nikog da igra na serveru me i izbace!!!
 
ajde molim te samo ako mozes da proguglas tj. mozes i ako znas da mi ukucas server na kome si ti igrao sa piratom da vidim ja dal mogu!!a moguce da je zbog udaljenosti jer je server iz bosne tako da ...sve je moguce!!!aj daj server!!!e A POSTO SAM REINSTALIRAO I ODLUCIO DA NE UBACUJEM SPECIAL FORCES DAL DA CRACKUJEM ILI NE!!MISLIM DA BI TREBALO?
 
Poslednja izmena:
ako mi neko moze objasniti zasto i kad ce ban sa igrice prestati. zapravo ovu igricu igram dosta dugo ali ovo ne razumem. administrator me je banovao jer sam ga za minut ubio 3 puta mislim da je poenta u ovoj igrici da se ubijamo i pokazemo svoju vestinu u njoj al ako je neko bolji nije razlog izbaciti ga nego pobediti istog. u pitanju je ban timekilling. ako neko zna kako da se vratim u igricu ili skinem ban ili koliko ce trajati nek mi odgovori. unapred hvala.
 
Imam ovu igru i danima pokusavam da mape sa multiplayera prebacim na single...........
U single player modu nema mnogo mapa,jedva desetak,dok je na multiplayer gomila......
Jel postoji neki nacin da osposobim te mape u singleplayer??? Ili ako ima na netu,jel moze neki link za skidanje???
Unapred hvala
 
i ja sam imao isti prob dok nisam kupio original....brate kosta 400din ako nemozes toliko da izdvojis ubi se...
elem reba ti pre insalacije battlefiled 2 key generator (ili tako nesto) program koji generise kodove za bf2 ...i kad ti pre inst trazi cd key kliknes par puta na generate ( na tom programu bf2 key generator)
i onda ubacis kod....vazno je da ne potrefis kod koji vec neko ima ( zbog toga te i izbacuje)
 

Back
Top