Quantcast

Battlefield 2

Toxic flame

Početnik
Poruka
26
nisam tu igrao...mada za mene je najbolji prvi batlefield :lol::lol:...ko sto rekao gedza "dok ne probam tog lava za mene je svinja kralj zivotinja" :lol:....tako i ja, dok ne probam taj batlefield 2147 za mene je najbolji prvi deo :lol:

Mada faka nigZa

Primećen član
Poruka
689
ajd sto je 147 a ne 142....nego sto pokusavam da provalim kol`ko moraju te bju mokrom carapom po glavi da bi tol`ko prso...aj sa cu da pokusam..samo da nadjem carape...i jos mokre....a dok se to ne desi...
dobrodosao u knjiZu :twisted:

strajo

Ističe se
Banovan
Poruka
2.788
i vredi SVAKI dinar ;) i prvo instaliraj patch, update-uj PunkBuster ovako:
prvo skini Punk Buster Setup i stavi ga u poseban folder, shta god da te pita ti idi yes, agree i slichno :D i onda ako ti automatski ne ubaci igru idesh gore levo (u tom programu ka ga otvorish) imash add game, idesh izaberesh igru iz opadajuce liste i stavish "put" do nje (ako vec samo ne stavi) i idesh onda na check for updates i sachekash i to je to!!! :)
i ako te ikad izbaci u toku igre zbog punkbustera samo opet uradi ovo gore ;)
i kad udjesh u igru napravi on- line account i to, ma skontacesh bre!
Evo ti IP od BiHNeta: 195.222.33.242
ako ti neshto nije jasno ili ti ne radi prochitaj OVO

e da i obavezno nabavi slushalice sa mikrofonom ako ih vec nemash ;)

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.724
sta je taj punk buster ?
probao sam da igram online . i prvo trazi od mene da napravim neki online accaunt .
i ukucam sve podatake i pise ono creating accaunt i tako nekih 10-15 min i nista .
probao sam opet ali isto ... sta je problem ???

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.