batine

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.646
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock
 
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock

Ma jok... gluposti, više su me zapečatile neke druge stvari... batina se ni ne sećam. A i realno uvek sam ih dobijala sa debelim, debelim razlogom, samo onda kad više ništa nije pomagalo. Bila sam teško dete definitivno i još teži tinejdžer.
 
Kao mali sam dobijao batine iskljucivo shibom od shljive .Nikad me matori nije udario rukom .
Kasnije sam ga pitao zasto je to tako bilo . Objasnio mi je da dijete nikada ne treba udariti
rukom jer onda zamrzi tu ruku . Stvarno je matori bio dobar pedagog jer sam bio mrzio
sljivove shibe .Sto se tice batina , uglavnom sam ih posteno zaradio jer sam bio hiper aktivno
dijete .
 
Dva puta me je mama udarila. Jednom zbog uzasnog nereda, pa je dohvatila Barbiku i lupila mi njom butinu.

Dr. put u pubertetu. Rekla mi je da sam majmun :lol: a ja njoj da majmun nastaje od dva majmuna i tada sam dobila samarcinu od koje mi se okrnjio zub.
 
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock

Nikad batine. :) Tj. jednom me tata kao malo lupio i pricaju mi da sam od shoka zanemela da su se prepali...Uvek su forsirali-lepa rec i gvozdena vrata otvara, pa mi je ovo verovatno bilo ravno smaku sveta-ej, moj tajo na mene ruku... :) Ne secam se toga, ali se secam lepog detinjstva. Bila sam hiperaktivno dete (ne bezobrazno, samo zivahno), pa su me upisali na karate i ostale vanskolske aktivnosti i sva energija se tamo potrosila.
Uvek su sve resavali razgovorom. A ne udri po slabijem. Jer dete ne moze da ti vrati.
A za masu stvari su realno roditelji direktno odgovorni.
E, u pubertetu sam dobila batine. Zasluzeno. Nikad vise nisam ponovila slicnu glupost. Sad kad se setim sta se sve moglo desiti, nisam ni bila svesna.
 
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock

Jesu.

Od tate 2x malo zesce batine - i to samo kada sam se svadjala sa 20-meseci-starijom sestrom.... Nesto ga je to iritiralo kada sam nas dve svadjamo :tajna:

Od mame malo cesce :mrgreen: ali ne tako strasne ^^

Ne mislim da je imalonekog uticaja na mene danas :confused: ali mozda samo tako mislim...

Kada sam bila bas devojcica - popila sam pivo koje je ostalo od radnika - i dobila sam velike batine prutom :sad2:

danas ne pijem alkohol uopste... Ne znam da li je bas zbog tih batina :manikir:
 
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock

...ma gde je iz raja izasla...nije to sto ce da te zaboli nego sto te ta nemoc ponizi...

...nikada me nisu klepili moji, nije ni bilo posebne potrebe a i sa mnom se moglo samo na tiho i razgovorom...
...od kada znam za sebe to batinanje ne razumem, sta se postize dodjavola...doduse, sestra mi je ugrizla malic jednom...i mnogo sam plakala, to stvarno boli...:(

...kakva sam duribaba uverena sam da ne bih govorila i jela bar dok mi ne kazu izvini:(
 
znači sad ispada da sam samo ja dobijo batine :/ i to sadističke...
ćale me tuko opasačem i šamarčine, majka je bila radikalnija...čime sve ne...oklagijom, rukama, štipanje, prutovi, neke debele knjižurine u glavu...više ni ne pamtim
 
i na mene nije imalo baš neke rezultate, barem ne dugoročno, ono tiša utuvili mi u glavu za ceo život... misim tad jeste delovalo jer ne bi to radio (radeo) zašta sam dobio batine...al sad kad pogledam nije moralo toliko batina za takve bezveze stvari...:/
tuga...
 
i na mene nije imalo baš neke rezultate, barem ne dugoročno, ono tiša utuvili mi u glavu za ceo život... misim tad jeste delovalo jer ne bi to radio (radeo) zašta sam dobio batine...al sad kad pogledam nije moralo toliko batina za takve bezveze stvari...:/
tuga...

kao što se vidi svi koji su ispali ok, dobili su batine

ovi što su ispali malo drugačije, nisu :lol:
 
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock

I danas pamtim šamar od majke kad sam joj rekla da sam trudna ......
Kamo lepe sreće da me je tukla i ranije i više ..........
 
plagijator kaki sam oduvijek bio, dobih ideju čitavši eternala na temi...
znači tema nije kao što bi možda na prvi mah pomislile/i muško tuče ženu, žensko tuče muško i to...
jok...
dal si dobijala batine ko dete i dal misliš da je (ne)dobijanje batina zauvijek zapečatilo neke pogrešne stvari u tvom vaspitanju, što se kasnije odrazilo i u životu...?

- - - - - - - - - -

ako motke misle može lock

Ja sam dobila batine par puta, i svekog puta se dobro secam, najvise jednog jedinog puta kada je otac podigao ruku na mene. Lupio mi je samar sto sam u prvom razredu pljunula svesku decku koji mi se svidjao. Ok, on nije znao da mi se taj decko svidjao niti bih to ikad priznala tada, ali poenta je da tada zaradih samar od oca i do danas to pamtim. Bas me je povredilo, emotivno mislim, sto se tako naljutio na mene. Ne znam sta mu je bilo. Uvek je keva bila ta koja je vise sizela i iako nije tukla, uvek je pravila scene. I danas to radi.

Elem, mislim da je vise negativnog traga ostavilo to pravljenje scena i emotivne ucene ("ja da umrem, ti bi me samo preskocila") cega sam se naslusala nego da me je tukla.
 

Back
Top