Auto sam dodaje gas

Dobro je isastavio dve nedelje mom bratu se raspao na putu od placa do beograda. Ti preprodavci su stvarno čarobnjaci, kako ga pritegnu, usijaju kao pasja muda, prodžaraju pobrišu sve greške i kupac ništa ne primeti. Onda kreću gutenmorgen 500€ investicije.

Dobro je isastavio dve nedelje mom bratu se raspao na putu od placa do beograda. Ti preprodavci su stvarno čarobnjaci, kako ga pritegnu, usijaju kao pasja muda, prodžaraju pobrišu sve greške i kupac ništa ne primeti. Onda kreću gutenmorgen 500€ investicije.
Ne histerisi bez veze vecinom se ovo rešava sa par litara dizela evt 10€ tečnosti za ciscenje koja se nalije u DPF I uradi regeneracija .. Nisi nikada imao dizel tako da nzn sto pricas bez veze

Svi ti automobili sa placeva su isti, uglancani krševi kojima je neko sa milion km smanjio na 180.000 km
Napisa neznalica i ostade ziv.
Morao da kupi nov auto jer ga je neko izzjebao usled njegovog neznanja i sad je samo nov najbolji.
Sto ne dodjes da vidis neke moje automobile koji su imali preko 200 pa i 300k km a koji se i danas lepo voze?
Evo ja vozim Freemonta dve godine i ponasa se isto kao prvog dana i ni jedna nepravilnost se nije pojavila za dve godine.
Pa kako to??

Za sebe si uzeo nešto sa malo km što je održavano u ovlašćenom nisi lud sam sebe da varaš jbg

A ja sam 20 god vozio korada koga sam kupio od višegodišnjeg vlasnika. Ja sam bio treći vlasnik automobila.

Za sebe sam ostavio auto sa poprilicno kilometara tako da opet samo pretpostavljas.
I sluzi besprekorno i jedina greska koja mi se pojavila je senzor pritiska u gumama gde mi zadnji desni prijavlje manji pritisak povremeno a u stvari je sve ok. Resenje kosta 35€ al me ne dotice jer izadjem iz tog menija.

Back