Auto koji sve ima za samo 25.000 evra - komfor, udobnost, snaga, moc, max oprema

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.986

Ovo je Dodge Charger 2011 godiste u R/T Max opremi

cenim da ovako nesto kod mercedesa audija bmw-a kosta najmanje 3 puta vise

auto sa 5.7 HEMI motorom, pogon na sva 4 tocka, felne od 20 inca! alpine ozvucenje od 500 vati, tiptronic sestostepeni menjac, sve na dugme, grejaci sedista, grejaci volana, paljenje bez kljuca van auta, navigacija, satelitiski radio, parking kamere , uz to snage 370 konja za samo 25.000 evra ?

za te pare u EU dobijate VW Passat bez serva i centralnog zakljucavanja z:D . A i u maksimalnoj opremi svabe nemaju mislim ni pola od ovoga sto nudi ovde Dodge.

mozda i imaju ali za 3 puta vece pare
 
Poslednja izmena:
A sta je tu cudo, pa serijski americki automobili nikad nisu ni bili skupi. Amerika je potrosacko drustvo, da takav auto kosta 50.000eura niko ga nece ni kupiti. Sada ces jos reci da nisi znao da Porsche kosta manje u Americi nego u Evropi...

znao sam da kosta ali je smesno kad pogledas kakve nama koske ovde po Srbiji uvaljuju i po kojim cenama.

Narodu prodaju krsine od Punta za 9000 evra , a full oprema im je "IMA KLIMU"

i da punto ima 1200 kubika mocni motor z:D
 
znao sam da kosta ali je smesno kad pogledas kakve nama koske ovde po Srbiji uvaljuju i po kojim cenama.

Narodu prodaju krsine od Punta za 9000 evra , a full oprema im je "IMA KLIMU"

i da punto ima 1200 kubika mocni motor z:D


To nije Srbija kriva vec politika cele Eu... Amerika cuva svoje trziste. npr Porshe Cayenne Turbo u Americi kosta 76000evra a u Nemackoj isti model 121000evra, znaci skoro 60% manje. Znas li ti koliko je to ogromna razlika...
 
To nije Srbija kriva vec politika cele Eu... Amerika cuva svoje trziste. npr Porshe Cayenne Turbo u Americi kosta 76000evra a u Nemackoj isti model 121000evra, znaci skoro 60% manje. Znas li ti koliko je to ogromna razlika...

a mi srbi mesto da uvozimo ovakva kola tj bilo gde iz sveta gde je najjeftinije mi smo veci Evropejci od Nemaca pa cuvamo nemacke fabrike automobila dok oni nama uvaljuju tuki kad god mogu i gde god mogu
 
a mi srbi mesto da uvozimo ovakva kola tj bilo gde iz sveta gde je najjeftinije mi smo veci Evropejci od Nemaca pa cuvamo nemacke fabrike automobila dok oni nama uvaljuju tuki kad god mogu i gde god mogu

A stani, pa ko kaze da ne uvoze? Evo, drug sada planira da pazari auto i isao je do nekih likova koji mesecno donose 60-tak. Na prodaju imaju Masserati Quattroporte za 26.000evra, auto star 5godina....Naavno ne zanima ga taj auto, al za 14000evra su imali BMW530 starog 4 godine...Mozes ti da odes da kupis kola u Americi, platices nekih 1000-2000evra kontejner i cekaces ga 3-4 nedelje ( recimo )... Niko tebi ne brani...
 
A stani, pa ko kaze da ne uvoze? Evo, drug sada planira da pazari auto i isao je do nekih likova koji mesecno donose 60-tak. Na prodaju imaju Masserati Quattroporte za 26.000evra, auto star 5godina....Naavno ne zanima ga taj auto, al za 14000evra su imali BMW530 starog 4 godine...Mozes ti da odes da kupis kola u Americi, platices nekih 1000-2000evra kontejner i cekaces ga 3-4 nedelje ( recimo )... Niko tebi ne brani...

ne mozes da ocarinis. jer satro ne mogu na carini da utvrde da vozila zadovoljavaju evro 3 standard.

isto vazi ako hoces da uvezes auto iz recimo juzne koreje ili japana.

Srbija stiti svapsku auto industriju kakav debilizam .

trece i ako bih rado vozio ovakav neki auto tako nesto mi ne pada na pamet sa registracijama od 2000 evra.

zato vozimo svi punta od 1100 kubika i tripujemo se da nam je lepo i da nema boljeg auta od punta i golfa dvojke iz 1984

dok bagra rezimska o nasem trosku voza Audi A8 4.2 FSI
 
Poslednja izmena:
ne mozes da ocarinis. jer satro ne mogu na carini da utvrde da vozila zadovoljavaju evro 3 standard.

isto vazi ako hoces da uvezes auto iz recimo juzne koreje ili japana.

Srbija stiti svapsku auto industriju kakav debilizam .

trece i ako bih rado vozio ovakav neki auto tako nesto mi ne pada na pamet sa registracijama od 2000 evra.

zato vozimo svi punta od 1100 kubika i tripujemo se da nam je lepo i da nema boljeg auta od punta i golfa dvojke iz 1984

dok bagra rezimska o nasem trosku voza Audi A8 4.2 FSI

Mozes, znam likove koji su to radili :) samo ga odneses ( eh sada , zaboravih koji je strucni termin ) da ti izmere izduvne gasove i to je to.
 
Taj auto kosta 25 hiljada jer je americki,oni ne postavljaju visoke kriterijume sto se tice kvaliteta,nije ni cudo sto im je automobilska industrija posrnula.Taj Dodge nema shanse da izdrzi kilometre koje mogu nemacke premium marke.Taj ce da se raspadne do 150.000km.Za tih 25000 eura bih u svako doba dana kupio Mercedesa E220 CDI iz 2006/07,dobijas skoro istu snagu(visok obrtni moment) a tri puta manja potrosnja i jedno 30 puta udobniji,o izdrzljivosti da ne pricam.
 

Ovo je Dodge Charger 2011 godiste u R/T Max opremi

cenim da ovako nesto kod mercedesa audija bmw-a kosta najmanje 3 puta vise

auto sa 5.7 HEMI motorom, pogon na sva 4 tocka, felne od 20 inca! alpine ozvucenje od 500 vati, tiptronic sestostepeni menjac, sve na dugme, grejaci sedista, grejaci volana, paljenje bez kljuca van auta, navigacija, satelitiski radio, parking kamere , uz to snage 370 konja za samo 25.000 evra ?

za te pare u EU dobijate VW Passat bez serva i centralnog zakljucavanja z:D . A i u maksimalnoj opremi svabe nemaju mislim ni pola od ovoga sto nudi ovde Dodge.

mozda i imaju ali za 3 puta vece pare

OVDE U Torontu se proizvode i bas nisu imali dobre ocene, modifikacije su uradjene ali i nisam odusevljen sa 'ovnom' kao isa Americkim autima
 
Zelite da vidite kola nova ili stara evo vam pa pogledajte na " Auto trader.com. KIJIJI.ca
na Ebay.com imate prodaje preko licitacija.
novine the star.ca odeljak wheels ima dosta o novim kolima pa ukucajte sta vam treba.
iskustvo nasih je da ako hoces dobra auta uzimas ili japancen ili Evropljane.
I sami znate da FORD koji se proizvodi u Evropi po kvalitetu je za 100% bolji nego kod nas, ja pre dest godina kupih Ford Tempo ,pa kad je poceo da se kvari i da bez razloga stane na auto puta, tek sam saznao sta znaci FORD, "FOUND OF THE ROAD ili ti u prevozu Nadjen pored puta.
Kupih Volvo i drzim se njih a u porodici svi smo imali Volvoe i imam novog S-^) AWD Turbo najskuplja varianta i isto V-70 za koji moja lepsa polovina vozi i milina.
Ima dosta nasih koji su kupovali Impaly, pa proklinjali, crajsler, pasta da vam kazem, cecina drugara a imam ih dosta su sa japancima-Tojota Corola je kao i Camry najvise zastupljeno kao i jete.

Prevoz je od 2500 do 3000 plus taksa.

kada vidite cenu dodajte jos minimum 13% poreza.
 
Taj auto kosta 25 hiljada jer je americki,oni ne postavljaju visoke kriterijume sto se tice kvaliteta,nije ni cudo sto im je automobilska industrija posrnula.Taj Dodge nema shanse da izdrzi kilometre koje mogu nemacke premium marke.Taj ce da se raspadne do 150.000km.Za tih 25000 eura bih u svako doba dana kupio Mercedesa E220 CDI iz 2006/07,dobijas skoro istu snagu(visok obrtni moment) a tri puta manja potrosnja i jedno 30 puta udobniji,o izdrzljivosti da ne pricam.

Ocigledno da nemas previse znanja o automobilima kad ti je Mercedes merilo pouzdanosti

Evo da ne budemo navijaci imaju firme koje mere pouzdanost vozila kao - recimo ova koja meri broj kvarova na prodatih 100.000 vozila za svaku marku http://www.reliabilityindex.com/

e pazi sad taj tvoj Mercedes E klase

na skali od lose do dobro on je na negde 3 broju u crvenoj zoni

http://www.reliabilityindex.com/reliability/search/105

Reliability Index 143.00

Najpouzdanija vozila prave japanci - Honda/Toyota/Lexus

Svi Nemci - Audi BMW Mercedes su prilicno nepouzdani . Mozes u to sam da se uveris tako sto otvoris na istom sajtu BMW serije 5 Audi A6 pa uporedis indeks pouzdanosti.

Dodge-a nema u listi ali sobzirom da su Dodge/Chrysler prakticno ista firma i prave se u istoj fabrici i od istih delova ispada da je Dodge Charger neuporedivo pouzdaniji od Mercedesa E klase ako sudimo po recimo Chrysleru 300 C

http://www.reliabilityindex.com/reliability/search/31

PA imas tamo listu 10 najboljih i 10 najgorih vozila. U 10 najboljih nema nijednog vozila marke Mercedes, Audi, BMW dok u 10 najgorih na svetu imas CAK TRI MERCEDESA - SL , CL i V klasu :hahaha:

Sve u svemu samo neko ko se ne razume previse u automobile moze da kaze da ce Auto sa V8 motorom da se raspadne posle 150.000 km :)

Mislim znam ja sto bi ti kupio mercedes zaljubljen si ko vecina srpskih gasterbajtera u tu marku - vecina bi ogromna uradila kao ti jer pate da voze automobil sa nisanom na haubi - da se pokazu u drustvu .

A za mene je svaki auto isti - svejedno mi je koji mi je znak na haubi bitno mi je da dobijem sto vise i to isto platim STO MANJE .

Sustina je da ovaj Dodge recimo nudi sve isto ko i Mercedes E klase mozda cak i vise za najmanje 2-3 puta novca .

Da citas dosta o automobilima kao ja znao bi da mercedes bmw i audi odavno nisu nikakvo merilo pouzdanosti vozila vec samo merilo KURCENJA vlasnika istog.


Ne vidim zasto bi platio Mercedes 50-60.000 evra kad Dodge daje sve to sto nudi Mercedes za duplo manje pare. Auto je auto.
 
Poslednja izmena:
Zelite da vidite kola nova ili stara evo vam pa pogledajte na " Auto trader.com. KIJIJI.ca
na Ebay.com imate prodaje preko licitacija.
novine the star.ca odeljak wheels ima dosta o novim kolima pa ukucajte sta vam treba.
iskustvo nasih je da ako hoces dobra auta uzimas ili japancen ili Evropljane.
I sami znate da FORD koji se proizvodi u Evropi po kvalitetu je za 100% bolji nego kod nas, ja pre dest godina kupih Ford Tempo ,pa kad je poceo da se kvari i da bez razloga stane na auto puta, tek sam saznao sta znaci FORD, "FOUND OF THE ROAD ili ti u prevozu Nadjen pored puta.
Kupih Volvo i drzim se njih a u porodici svi smo imali Volvoe i imam novog S-^) AWD Turbo najskuplja varianta i isto V-70 za koji moja lepsa polovina vozi i milina.
Ima dosta nasih koji su kupovali Impaly, pa proklinjali, crajsler, pasta da vam kazem, cecina drugara a imam ih dosta su sa japancima-Tojota Corola je kao i Camry najvise zastupljeno kao i jete.

Prevoz je od 2500 do 3000 plus taksa.

kada vidite cenu dodajte jos minimum 13% poreza.

Volvo ti je isto Ford . Ford u Americi je najjeftinije vozilo namenjeno za siroke narodne mase generalno a Volvo je premium marka. Ali je opet isto Ford. Mislim da je Volvo veoma dobar generalno.
 
a sta ces jadan ako ti se pokvari autic? Gde ima servis za to i gde da nadjes delove? :mrgreen: Uopste odakle tebi 25 000 ojra?

Delove imas u Dodge Srbija a i ne moras preko njih da ih kupis mozes da kupis danas svaki deo kreditnom karticom na jednom od hiljada sajtova na internetu koji se bave prodajom delova za vozila u Americi.
 
[Ne_Vazim_Se];18414194:
pa lepo je to ali matori... Srbija... bahata kubikaza za registrovati... smor... al' da zivish u Americi vozio bi ga najopushtenije, reci... :)

slazem se

ovakav auto u americi voze siroke narodne mase sobzirom da im je registracija 20-30 dolara godisnje, a rata za lizing ovakvog auta je 200 evra mesecno i recimo opusteno uzmes nov ovakav auto vozis 3 godine, posle toga opet uzmes nov i tako dalje za smesne pare.

A u Srbistanu registracija 2000 evra tj 7 prosecnih plata u drzavi , da ne pricamo da bi kod nas rata za ovako nesto lizing bila najmanje duplo veca.

Sta ces kad zivimo u drzavi gde su najvec lopovi u zemlji - na vlasti.
 

Back
Top