Verujem nauci, a ti si pobrkao lončiće.
Izvini, nisam znao da treba da 'pričam' samo ono što me pitate Vaša Visosti
Izvini, nisam znao da treba da 'pričam' samo ono što me pitate Vaša Visosti
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Pa takva je tema.Verujem nauci, a ti si pobrkao lončiće.
Izvini, nisam znao da treba da 'pričam' samo ono što me pitate Vaša Visosti![]()
Tema nije zamišljena da se vređamo, .. i ja ne mislim da sam "ispušio" sa Darvinom.Pa takva je tema.
nisi dobro razumeo . Probaj ponovo.Pitajte ateiste za njihovo uverenje....koliko sam ja razumeo...
Iznela ga je nauka, a ti trebaš da ga pročitaš.Ako veruješ nauci, iznesi naučni stav po ovom pitanju...onako kako ti to vidiš...
Ne umeš sam ?Pa daj to sa interneta.
Daa, ali se u školi ne uči svašta niti svašta piše u udžbenicima.Tamo svašta piše...
Ne i ne. Pogresno.ateistima je logično da bog ne postoji da je sve nekim pukim slučajem nastalo iz ničega,
Jok. to sti ti napisa nije ateizam.koliko sam upoznat ateizam je negacija /opozicija/ teizmu.
šta si ti portparol ateizmaNe i ne. Pogresno.
Evolucijom.kako su nastala čula kod čoveka, kojim procesima ?
a-teizam, ako nije i nema veze s bogom šta će mu u korenu reči bogJok. to sti ti napisa nije ateizam.
Dobro je da si se pojavio. Pitanja se gomilaju, a postavljač teme u banovini..Jok. to sti ti napisa nije ateizam.
ateista nema nigdeEvolucijom.
Iz pitanja se vidi da nemas ni osnovne predstave.poreklo magneta i elektriciteta
osnovi magnetizma i električne energije ali ne kao posledica nego kao uzrok
ne rugaj seDobro je da si se pojavio. Pitanja se gomilaju, a postavljač teme u banovini..![]()
Magnetizam je posledica kretanja osobine. Evo i ja nešto naučih..Iz pitanja se vidi da nemas ni osnovne predstave.
Elektricitet je osobina. Magnetizam je posledica kretanja elektriciteta.
nonteizam je opozicija teizmukoliko sam upoznat ateizam je negacija /opozicija/ teizmu.
Kokoska. Neko prethodno bice mutiralo (u kokosku) i snelo jaje. Ostalo je istorija.Šta je starije, kokoška ili jaje?
Kome?ne rugaj se
Zaboravi odmahMagnetizam je posledica kretanja osobine. Evo i ja nešto naučih..
napisala si glupost.Nije mi ni na kraj pameti da nekog vređjam, samo želim da razdrmam ljude da bi na sve gledali malo iz drugog ugla...Tema nije zamišljena da se vređamo, .. i ja ne mislim da sam "ispušio" sa Darvinom.
Ako ćete da vređate ateiste, nemojte očekivati da ćemo odgovarati na vaša pitanja.
Mislim da jesm razumeo.nisi dobro razumeo . Probaj ponovo.
Pročitao sam više teza i gotovo su sve različite i većina se kosi sa zdravim razumom...Iznela ga je nauka, a ti trebaš da ga pročitaš.
Pročitaću sve što napišeš, ali me ne interesuju mnogo kopi pejst...svojim rečima volim da mi sagovornik kaže..Zašto bih ga ja prepisivao samo zbog tebe, kojeg mrzi da to pročita.
nauka nema odgovore na sve. tamo gde nema nauka, nemam ni ja.
Ovde sam radi diskusije...Ne umeš sam ?
I te kako se uči svašta.Daa, ali se u školi ne uči svašta niti svašta piše u udžbenicima.
onima što se smeješ u banovini
Prvi zuti.....šta si ti portparol ateizma
ono kad se hvalis neznanjem i mislis da si interesantan.Magnetizam je posledica kretanja osobine. Evo i ja nešto naučih..
I naravno preko noći mutiralo...Kokoska. Neko prethodno bice mutiralo (u kokosku) i snelo jaje. Ostalo je istorija.![]()
Pa ti si reko da je elektricitet osobina, a magnetizam je posledica kretanjaono kad se hvalis neznanjem i mislis da si interesantan.
Pa naravno. Nocu se cuda desavaju.I naravno preko noći mutiralo...